Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

za 1800e kupim 2007 godiste pa ti gledaj :D

Plazma Keks

au... sta ti rekoooooo...

perlx

Odvezi pertle Plazmo, da te ne zagubimo...

Taraba

Gde to ima da kupim jos jedan?!?
Najpovoljniji koji sam video kod  nas, a da je legalan, je perlixov.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

ja sam davno izgubljen slucaj...

dzimika


perlx


Taraba

Ne da zijam na tebe jer si debo. :P
Aj kupi to pa da divljamo po centru u radno vreme :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

vidim ti se ubi od divljanja :P od kako si dosao u komsiluk nisam te nijednom video :P
i necu ja te Kratko Trajne Masine da kupujem, hocu da mogu da spicim 800km u komadu :P

Taraba

Ne sti¾em da odem po ulje i filtere. Kreèim, gletujem, pomeram name¹taj i taman kad mislis gotovo, drugar pocne da renovira gajbi u ajd jovo - nanovo.
Sreæa pa je vreme sranje tako da i ne ¾alim mnogo.
Èime bi ti tih 800km u komadu da prelazi¹?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

nemoj da lazes, do sada si mogao nekoga iscimati da ti to sve uzme nego bolje reci brani mi zena da se vozim

Taraba

Do sad sam cimao Laziæa. Od kad je poce oda prièa da æe da be¾i u Afriku kod Jager-a ne poveravam mu pare.
Pogotovo ¹to su filter i i ulje 50e.

Neki imaju ¾enu, neki imaju devojku, neki imaju motor a neki pesak :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

aaauuuuuuuuuuu sta ti reeeekoooo



hahahahahhaha

dzimika

evo poveri meni pare ja cu da svratim do centra s i da ti kupim to sto treba, znam da uzimas motorex a filter valjda imaju na stanju neki :D
a sto je najveci fazon na 30m od posla sam ti :D

UFF


Taraba

Citat: dzimika poslato 10 April, 2013, 12:49
evo poveri meni pare ja cu da svratim do centra s i da ti kupim to sto treba, znam da uzimas motorex a filter valjda imaju na stanju neki :D
a sto je najveci fazon na 30m od posla sam ti :D
A ti ces kao da izadjes sa posla da odes na drugi kraj grada da mi kupis ulje?  :o
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

ja svakako kad radim prvu radim do 14h a inace centar S imas u karadjordjevoj ulici pa moze i tamo da se kupi ulje cisto da znas

Taraba

Moze djoku. Zvao ih. Kazu tamo samo automobili/agregati i freze :D
Onda æu tebe da cimam, samo da ispraznim raèun u banku.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

pre neki dan sam u blizini centra s kod vajata, tj isao do kit komerca i euro auta, da si malo azurniji do sada si mogao imati ulje kod sebe

Taraba

Da sam znao da si Majka Tereza cimao bi te odavno. :P
Nego, da nemaš na zajam jedno 800e? Vraćam ti do utorka [zvizdi]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?