Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 44 gostiju pregledaju ovu temu.

vlada_dee


joka

Bo¾e, bo¾e, za ¹ta sve, neæe menjati motor!   [neampojma]    [rofl] [rofl] [rofl]      [cheers]

Gašpar

Bori¹a, uzimaj ovo. Ovakva ponuda se ne odbija  :D


Kengur

ludilo.... mislio sam neka sprdnja kad ono stvarno slika na kojoj  ''visi'' turbo :)

Bas bih voleo ovo da probam

misa-pei

A ¹to je najgore, ni cena nije preterana za takav raritet. I¹ao je kao oluja, slièno se i èuo :D :D :D
Da imam vi¹ka dva somiæa, ne bih razmi¹ljao, Jedino ¹to bi me Alja onda ubio. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

con3

Ovo ko se razume da ga vrati u farbricko stanje vrh :)

misa-pei

Koliko vidim, on je u fabrièkom stanju. Sem izduva.
Država je najveći neprijatelj naroda

monsterbnt

Da....papak je morao da promeni izduv......takav motor se NE DIRA bre..... Dodje mi da odem da pogledam samo da ga cujem kako zvizdi....
Smrt SVIMA!!!!

Che

Vise mislim da je posle 29 godina istrulio i progledao nego da je menjan iz nekog drugog razloga.

©eki

Citat: Kengur poslato 05 April, 2013, 02:26
ludilo.... mislio sam neka sprdnja kad ono stvarno slika na kojoj  ''visi'' turbo :)

Bas bih voleo ovo da probam

E ne mo¾e da se proba. Mo¾e samo da se slu¹a kako radi u mestu  ;D ;D   Ba¹ æe da ga proda tako....

dzimika


3006


Bori¹a

gaso prodao sam ja ovu lominu odavno za 350e, zakovao u glavi i menjacu [zvizdi]

Bori¹a


Gašpar


Bori¹a

unutrasnjost je lepsa u audiju mom u kom se prevozi krompir i kupus, i sam odnos visina-sirina-duzina me je impresionirao ;D

Major

Citat: Ga¹par poslato 05 April, 2013, 18:31
Citat: Bori¹a poslato 05 April, 2013, 18:29
p.s

http://www.polovniautomobili.com/oglas3254163/subaru_libero/

ni 1500 dinara ne vredi ;D

A ¹ta mu to po tebi ne valja struènjaèe?

Nisam strucnjak ali mogu da pogledam ;D

Ma ovo je bre jedna krsina. Ako izvuce 700 eur ima da se udara po bulji od srece ;D


Gašpar

Za¹to ne tra¾i Trafiku za trafiku? [neampojma]