Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.


despic

klasican divljak

mi¹ko_kolo

Naravno! Oglas za "drugara". :D

con3

@despic imas takvih 100 oglasa na tom sajtu ,pozoves  [samoubistvo]

despic

klasican divljak

despic

klasican divljak

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

mi¹ko_kolo

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Prorasla trava kroz njega.  [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Bori¹a

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Mart, 2013, 22:26
Naravno! Oglas za "drugara". :D

a verovatno je broj nekog profesora ;D

eclipse4


dzimika

Citat: despic poslato 20 Mart, 2013, 22:24
jel ovo zajebancija neka!?
http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1210467_Audi_Cabriolet_2004_god
Citat: con3 poslato 20 Mart, 2013, 22:28
@despic imas takvih 100 oglasa na tom sajtu ,pozoves  [samoubistvo]
plavuso, mislio je da ces ti ubiti kad ti stigne racun za telefon
to su oni brojevi sto ti naplacuju oko 500e minut

Gašpar

Hm, za¹to bi pozivanje Pri¹tine ko¹talo 500 evra?  [dunce]

Oglas je fejk fejkova, sve je vi¹e takvih i na mobile.de . Ne znam koja je satisfakcija tvorcima istih.
Èekajte, imao sam ja zanimljivu prepisku s nekim likom za CRV-a.

eclipse4

satisfakija je da kad pozoves sa mobilnog (na pretplatu),javlja ti se neko i kaze kako je motor/auto upravo to sto pise,ali on nije prodavac ili nebitno,uglavnom ti kaze da sacekas par sekundi dok prebaci vezu do onog koji prodaje,pa ti onda pusta finu lepu muzikicu ko u telenoru,i ti sacekas i onda se javi neko nakon jednog minuta (a minut moze biti i do 200e).....e kad se javi taj,jos malo te zagovara i opet ti kaze da sacekas jer nezna neku informaciju itd.....i opet ti pusta laganice da slusas,a kredit samo prsti....dok ti shvatis da nema leba,on je vec zaradio za kamion leba ;)

znam licno od druga iz CH,kada je nasao cbr-ku 2009 god za 2500chf,jer je navodno bila malo grebana leva strana.....zatim zvao drugog iz oglasa,pa zvao treceg,ja bio prisutan i reko mu da to mnooooogo smrdi i da je kradeno,tada ebi ga nisam ni ja znao za ove fore,na kraju kada niste nije uradio,javio mi je srecne vesti s kraja meseca.......1800 i kusur franak racun za telefon.
nemozes da tuzis nemozes nista,jer je u sustini sve legalno.

Gašpar

Evo ga, pojavi se oglas da firma iz Beèa koja ima 50 oglasa na Mobile.de prodaje dve honde CRV po 10.000 evra. Sumnjivo, al daj da vidimo ¹ta i kako.
Okrenem ga, nedostupan. Okrenem drugi, takoðe. Kontam subota je, ne radi firma. Daj da mu po¹aljem mail. Pitam ga ne¹to u fazonu, da li je realna cena, bla bla i dobijem odgovor..

CitatHello and thank you for your interest,


It is still for sale. Perfect condition, no damage, no accident, full service history. The car have GERMAN documents and is still registered in Germany with TUV Valid 2 years. (15.02.2013)
If you are interested in buying, my last price is EUR 10,000 including shipping costs to your location.


I am selling the car because I can not use it anymore. My company give me a new big contract for 2 years on a cruise ship in Sweden and I have no one in Germany, that I can give it.


Due to the large number of people who only ask but with no real interest in buying, I have decided to handle the sale via a different platform. Are you familiar with uShip transports Germany?  (www.uship.de)   uShip Germany is the best organization for online transactions.
I am waiting news from you,



With friendly greetings,
Wolfgang

Uz to mi posla i brdo fotografija, sve lepo detaljno isfotkano(slike na dnu posta), te¹ko da neko mo¾e da pomisli da je fake. Ma bombona od auta. Naravno, pitam ja gde auto mo¾e da se pogleda i dobijem odgovor.

CitatHello,


As mentioned in my first email, working on a cruise ship and can not therefore meet with you or take the ferry stuff. I am not located anymore in Germany so the local pick up is not available. The car is already at the shipping company deposit custody in Hamburg - Germany, packed and ready for transport.


I have a contract with uShip Germany, therefore the sale will be handled by them.
The transport logistics is 1 - take 5 days to complete, depending on your location.
I need to pay fees for every day of the car custody, so I've set the price low in order to sell quickly.



If you decide on the transaction, I need your shipping information (name and address - phone number) and copy of your identity so i can contact uShip to start the transaction.
You will receive a notification and all instructions from uShip, together with all appropriate documents and also with the requirement to pay a bill.
If you will not be satisfied with the car, you can send it over the same service back and instruct the uShip to refund the purchase price.



Thank you
Wolfgang




























Gašpar

Citat: eclipse4 poslato 21 Mart, 2013, 01:39
satisfakija je da kad pozoves sa mobilnog (na pretplatu),javlja ti se neko i kaze kako je motor/auto upravo to sto pise,ali on nije prodavac ili nebitno,uglavnom ti kaze da sacekas par sekundi dok prebaci vezu do onog koji prodaje,pa ti onda pusta finu lepu muzikicu ko u telenoru,i ti sacekas i onda se javi neko nakon jednog minuta (a minut moze biti i do 200e).....e kad se javi taj,jos malo te zagovara i opet ti kaze da sacekas jer nezna neku informaciju itd.....i opet ti pusta laganice da slusas,a kredit samo prsti....dok ti shvatis da nema leba,on je vec zaradio za kamion leba ;)

znam licno od druga iz CH,kada je nasao cbr-ku 2009 god za 2500chf,jer je navodno bila malo grebana leva strana.....zatim zvao drugog iz oglasa,pa zvao treceg,ja bio prisutan i reko mu da to mnooooogo smrdi i da je kradeno,tada ebi ga nisam ni ja znao za ove fore,na kraju kada niste nije uradio,javio mi je srecne vesti s kraja meseca.......1800 i kusur franak racun za telefon.
nemozes da tuzis nemozes nista,jer je u sustini sve legalno.

Ma znam za te fore, nego se pojavilo brdo oglasa koji su na nepostojeæe brojeve.Ti ljudi mi neæe biti jasni.

eclipse4

ne trudi se
trazice ti uplatu preko paypal,da ti ja kazem unapred,i prevoz je uracunat u cenu,sve sve sve......samo moras da mu uplatis na racun.....pitaj ga da mu das pare na ruke  i videces sta ce da ti kaze.

ili googlaj pocetak njegovog maila,nacices ga na jos dvsta mesta ;)

eclipse4

Citat: Ga¹par poslato 21 Mart, 2013, 01:43
Citat: eclipse4 poslato 21 Mart, 2013, 01:39
satisfakija je da kad pozoves sa mobilnog (na pretplatu),javlja ti se neko i kaze kako je motor/auto upravo to sto pise,ali on nije prodavac ili nebitno,uglavnom ti kaze da sacekas par sekundi dok prebaci vezu do onog koji prodaje,pa ti onda pusta finu lepu muzikicu ko u telenoru,i ti sacekas i onda se javi neko nakon jednog minuta (a minut moze biti i do 200e).....e kad se javi taj,jos malo te zagovara i opet ti kaze da sacekas jer nezna neku informaciju itd.....i opet ti pusta laganice da slusas,a kredit samo prsti....dok ti shvatis da nema leba,on je vec zaradio za kamion leba ;)

znam licno od druga iz CH,kada je nasao cbr-ku 2009 god za 2500chf,jer je navodno bila malo grebana leva strana.....zatim zvao drugog iz oglasa,pa zvao treceg,ja bio prisutan i reko mu da to mnooooogo smrdi i da je kradeno,tada ebi ga nisam ni ja znao za ove fore,na kraju kada niste nije uradio,javio mi je srecne vesti s kraja meseca.......1800 i kusur franak racun za telefon.
nemozes da tuzis nemozes nista,jer je u sustini sve legalno.

Ma znam za te fore, nego se pojavilo brdo oglasa koji su na nepostojeæe brojeve.Ti ljudi mi neæe biti jasni.

ne se sekiraj,nisu to nepostojeci brojevi,sve je tu sa razlogom ;)

eclipse4

evo da ne lomim mnogo prste a ni ti:

http://www.scamwarners.com/forum/viewtopic.php?f=4&p=55908


te podseca na tvog prodavca u perfect condition ;)

Hello,

The car is still for sale and the price for it is 3.000 EUR,
I can tell you the car is in a perfect condition, as you can see in
the pictures and it has never involved in an accident or something
else,
Go at this link and you will find the more pictures and the
description of the car:
http://picasaweb.google.com/111868420658712833981/ToyotaCorollaVerso22DCATExecutive7Seater?authkey=Gv1sRgCIrB78rC5JnFLQ
The car was my brother's who lived in Munchen, Germany. My brother
died a month ago in a motorcycle accident and let me the car. And as I
don't need it because i can't drive the car in here so I decided to
sell it,
I also don't want to get rich on the death of my brother so that's why
I have put a low price. I just want to sell it to a serious buyer who
will take care of the car just like my brother had, which was a
nonsmoker and so it is a nonsmoker car.
Right now i'm in Liverpool, United Kingdom with my work but the car is
in London at my home in my garege and is unregistered from Germany, it
has temporary german transit number plates (red numbers) which are
valid three weeks from now on,
We will meet in London, United Kingdom to finalize this deal and make
the papers on your name. I want to know if you can meet me and I want
to be sure you'll be there,
You can send me an email, if you have further questions,
Please reply at this email if you are still interested in my car, I'll
wait your reply,

Thank you,

Gašpar

Ej bre, to nam je porodièni posao od pre nego ¹to su ovi placevi postojali, opusti se. Meni cake ne treba da obja¹njava¹  ;)

eclipse4

pa postavio si pitanje ja ti odgovaram....

sam si napisao ovo "Èekajte, imao sam ja zanimljivu prepisku s nekim likom za CRV-a. "....cim si usao sa njim u prepisku,znaci da ipak nesto nisi znao ;) ;) ;)

uostalom sluzice drugima to sta sam tebi objasnio a ti znao hehehe