Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

juga.v i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: con3 poslato 16 Mart, 2013, 00:44
Al najjace od svega dostava nije uracunata u cenu motora :)

sad cu nesto bas da vam kazem,kupio sam pre par godina automatik za lov iz kikinde,zvao sam city,nakon dva dana pregovora pristali su da mi prevezu motor (kao navodno oni ne voze motocikle u kombijima),dogovor je bio sledeci 5000 dinara prevoz na sopstvenu odgovornost,dakle ukoliko se bilo sta desi,ne odgovaraju.

ali reko daj da pitam i aks,zvo prihvatili odmah cena ne secam se tacno ali opet oko 5000-6000 dinara.

pozovem prodavca,jer mi je iovako trazio 280e zadnja cena,da ponistim kupovinu jer nemam razloga toliko platiti motor,koji i ovde mogu kupiti za te pare a i manje.
predlozi mi covek da pitamo i u postu,ali kako nikada nisam,odnosno ne u skorije vreme porucivao preko poste,da nema razloga da se muci da pita,ali prodavac uporan da proda,pozvao postu,nazove mene nazad i kaze mi da posta trazi 980 dinara za prevoz motora!!??!!

ja pozvao postu isto su i meni potvdili,kupio motor,doterali platio 980 dinara i od tada vise nikada nisam a mislim da ni necu koristiti usluge ovih privatnih kozoderaca.
tako da kad kupujete nesto,proverite i u postu koliko vam traze.


Major

Citat: Bori¹a poslato 16 Mart, 2013, 15:29
http://www.polovniautomobili.com/oglas3026479/land_rover_freelander_20_td4/

cini se kao zanimljivo :) :) :)

Ja kad sam razmisljao o Land Roveru svi su mi rekli da ima velikih problema sa automatskim menjacem..

Bori¹a

a i 110ks je po meni preslabo za automatika + 4x4 pogon... ali ovako je bas kul autic, jos fale rol barovi...


AndreyRR


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

m.mitar


easy

 [thumb_down] [thumb_down] HAK PU PU. POMERI SE S MESTA :crnamaèka:

dzimika

Citat: Major poslato 16 Mart, 2013, 17:36
Citat: Bori¹a poslato 16 Mart, 2013, 15:29
http://www.polovniautomobili.com/oglas3026479/land_rover_freelander_20_td4/

cini se kao zanimljivo :) :) :)

Ja kad sam razmisljao o Land Roveru svi su mi rekli da ima velikih problema sa automatskim menjacem..
taj dzip nema scim nema problema, zenin brat je prodao za 4500e prosle godine, jedva je docekao da ga se otarasi

Bori¹a

i ja sam citao da se stalno nesto kvari, kao i za opela antaru, jedan prijatelj je ima i kaze jedva ceka da je proda, a imao opel korsu pre toga kaze presla 200.000 nista joj nije radio sem redovnih servisa, i mislio bice tako sa antarom ;D


eclipse4

na ime kupca 6900 lepo pise ;)

Bori¹a


Gašpar

Pa u naslovu je na strane table.


hagor

ovo su ozbiljne dorade na alfi, i verovatno je radjeno u novaspeed tako da je i konjaza najverovatnije tacna... ne znam da li ste upoznati, ali plin na dizelu pojacava konjazu :)
RIde or Die

Plazma Keks

da, probao sam to na viljuskaru, prima nenormalnu turazu ;D

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Bori¹a

e sto nemam pare, bar za selo bi mi valjalo [doh] [doh]

p.s

meni ovo vise lici na duke-a