Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden


vlada_dee

DUPONT bre! Ali u klasi max mayer-a!  [glavazid] Neje zaebancia... Otvorena samo radi slikanja...pa zatvorena...bure od 25l... mozda u sebi ima i ucvrscivac! Jebote bog!!!!!!! Treba ga zvati i terati ga da nakape malo preko slusalice da cujem da li je original!  [bejzbolka]

Gvozden

vidim da je neka sprdacina samo ne kontam ceo 3P..

UFF

uzmem bre kilo toga i ofarbam motor za jednu crvenu :D

Gvozden

ma da , sta ti ostane od "razredjivaca" sipash u manijacki akumulator ili prodash na Limundu inekcije za gel accu...

vlada_dee

http://www.kupujemprodajem.com/METALIK-Farba-Glory-RED-Opel-4948854-oglas.htm?filter_id=22282167

evo i njegovog drugog oglasa, samo sto se crvena rastvara destilovanom vodom... verovatno su one ekoloske boje koje pestaju standard ali se jebeno nanose? A je l' moze izvorskom vodom?

dzimika


K0le


El Jefe

Ni prva ni poslednja na kojoj pise iznutra One Size All
Друштво за заштиту од животиња

srbac

 [rofl]  Samostelujuca kaciga, ha ha ha !!! Nije bitna duzina nosa...., ako je bas dugacak napravi se prorez na viziru,  [rofl] [rofl] [rofl]


con3

Borko a ja mislim da si ti ovaj oglas postavio :)

Bori¹a

nisam zivota mi, vidis da je iz februara ;D

mkt


despic

klasican divljak

Major


Bori¹a

nisam ja pisao zivota mi bre ;D

crvena

I meni je bas slatko :)
Inace tako je moja komsinica prodala nakon smrti muza auto duplo manje nego sto vredi.
Ona ne koristi internet i nije imala koga da pita za savet pa je bila u fazonu samo da mi neko da pare da pokrijem troskove i dugove koje joj je ostavio.

Oglas koji je furala na banderi je bio - prodajem veliki sivi auto.
Odlicno radi ko prvi dodje njegov je.

I tako nekako je i bilo...

despic

A kako to da nije imala nekog porodicnog prijatelja,komsiju da joj pripomogne ;)
klasican divljak

crvena

Pa imala je, ali ona je to sve obavila u roku od 2 dana :D

Tako nekako bi i moja gospodja majka rasprodala sve moje, kada bi joj se pruzila prilika  [zev]