Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

prve sezone je presao skoro 15000km koliko se secam da mi je rekao... :)

Realno, ispod 72000 km nema... :) 

misa-pei

Kupio sam Pasata sa 140 000 na cajgeru. Vozio sam ga i prodao sa 230 000 na cajgeru. Pet nedelja kasnije, ¹esti kupac od mene (!!!) je do¹ao da ga prenesemo i imao je na cajgeru 120 000. Zanimljivo.
Država je najveći neprijatelj naroda

Kengur

ma dobro, sve je to kod nas ''normalno''...

Bio je ovo dobar motoric, samo je pitanje kako je uradjen kad je okrenuo lanac bregaste... sa 47 000km nije trosila gram ulja, to sam garantovao cenom, tj da cu da ostavim motor kupcu i vratim kintu...

Nisam ga video od kad sam ga prodao, bas me zanima kako zvuci masina sada...

bokilic

pa kad se kilometraze kvare pa pocnu da vrte unatraske...
brmmmm

3006

Kad krene na jug pa preðe ekvator, zbog obrnutog magnetnog pola vrti unazad.
Ovo je model za ju¾nu poluloptu, pa po¹to se vozi kod nas eto ¹ta se de¹ava...

Che

Citat: misa-pei poslato 10 Februar, 2013, 17:58
Kupio sam Pasata sa 140 000 na cajgeru. Vozio sam ga i prodao sa 230 000 na cajgeru. Pet nedelja kasnije, ¹esti kupac od mene (!!!) je do¹ao da ga prenesemo i imao je na cajgeru 120 000. Zanimljivo.

Moj prvi japanski motor.

Na 2 oglasa
http://www.polovniautomobili.com/oglas2464813/yamaha_virago_specijal/
i
http://www.polovniautomobili.com/oglas2637670/yamaha_specijal/

30.000km za 1700e ili 40.000km za 1500e

a da kod mene je imao 70.000, pre 8 godina, a sat broji samo do 99.999km

UFF

sto si to kupovao bem ti zivot?

Che

Kupio ga kada sam izasao iz vojske, tada je za toliko bilo $$ a i nije bilo izbora mnogo ;)

dzimika

a i u to vreme je nekako pogledao goli u sedlu pa se nalozio :P




Jefta


Plazma Keks



hagor

zbog cene pita jel sudeci po slikama (koje sam pogledao u roku od 10sec nisam zagledao i trazio mane jer me auto ne interesuje za kupovinu) auto izgleda skroz korektno, a ova cena za ovakav model restylinga sa ovom opremom je poklon !
RIde or Die

CBRR1

Citat: hagor poslato 12 Februar, 2013, 20:42
zbog cene pita jel sudeci po slikama (koje sam pogledao u roku od 10sec nisam zagledao i trazio mane jer me auto ne interesuje za kupovinu) auto izgleda skroz korektno, a ova cena za ovakav model restylinga sa ovom opremom je poklon !
Ma dajjjjjj breeeeee,kakav poklon,pa za ovo godiste i benz motor i ne vredi vise od 4500e...



Nixazzar

Ja ako dobro vidim, mislim da je to bivsi auto od lika sto vozi onog crveno-crnog GSXR-a iz moje teme o bozicu, po tom spojleru i felnama bih rekao...