Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: UFF poslato 05 Februar, 2013, 14:59
Kakav?
pa izdrzljiv valjda jebem li ga
ko i afrika radi ko mercedes dizel iz kraja 80tih
zavrsno gas polako ili iz sve snage ide isto samo verovatno vise trosi sto znaci da nema poente da ga punis i drkas kad nista ne dobijas pa ako ga vozis polako kao sto je i zamisljen ima da ti traje doveka
po meni em ruzan em previse mekan i mislim da je sramota sto su u model koji ja imam iz 2004te godine ugradili hiss jebenu elektroniku a i dalje ostalio na karburatorima
to mu dodje kao da ja ugradim navigaciju, grejace sedista, blokadu motora i parking senzore u novog juga a on nema ni abs ni klimu i jos uvek ima stari agregat i karburator

na stariji model sa jednim diskom se zale da lose koci, moj koci dobro s'obizrom na prednju gumu jedino sto meni smeta sto kad stisnes kocnicu on prvo tone kao brod pola sata pa tek onda pocne da usporava.. ali jbg ne moze i sportsko i udobno ogibljenje u isto vreme (osim ako ne kupis multistradu :))

ja sam hteo f800gs ali imam vec nekoliko motora pa nemam pare za njega a i glupo je da godisnje gubim na vrednosti 1000eur vozio se ili ne tako da ce on sacekati jos koju godinu a do tad ce trandza da radi posao, iskreno uzeo sam ga samo zato sto je imao smesno malu kilometrazu i bukvalno je ko nov pa ne moram da razmisljam nista samo da ga vozim jos dugo dugo vremena

i posto nema przenja onda nema ni ceste zamene guma i plocica, ulje ne moras vrhunsko a i potrosnja nije velika tako da mu dodje kao idealan prevoz za drkanje po gradu kuca-poso sa kojim mozes i da odes na offroad ili da natovaris sa 3 kofera i tank torbom pa da obidjes evropu

znaci univerzalan bike a kod tih univerzalnih je uvek vazilo pravilo da ako si dobar u svemu ne mozes ni u cemu biti najbolji pa eto sad zavisi sta kome treba i sta ko od motora trazi

generalno slagao si samo za rad motora :D
kad bi se izduvi malo pomerili da idu malo drugacije onda bi mozda malo bolje zvucao sa otvorenim auspuhom

jedina mana TA koju nisu ispravili i na poslednjem modelu je menjac sa 5 brzina
meni prednja guma traje od 2010 anake 2, uzeo je na prolece, zadnja guma metzeler tourance je od 2009 godine na motoru a dot je par godina stariji, trenutno sigurno na 70% a presao sa motorom od tada oko 25000km mozda i malo vise, od cega 2500km sa suvozacem i koferima
moj je sa jednim diskom i jednostavnom promenom diska (40mm veci) i kocionog cilindra(brembo 2mm veci) dobio sam kvalitetno kocenje

monsterbnt

Zaista ima retardiranih ljudi koji veruju u gluposti koje vide na filmu.......ako ovo vredi 70.000 onda ja imam kolekciju od pola miliona.....
http://www.kupujemprodajem.com/Najstariji-Nikon-na-svetu-ide-na-aukciju-666885-oglas.htm?filter_id=7580322
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

mozda je to isti lik sto je prodao cepanicu :D

monsterbnt

hahahahahahah

Ako proda cepanicu nekom fotografu bolje mu je da se seli iz galaxije pre nogo sto budu morali da ga skupljaju sundjerom.
[djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
Smrt SVIMA!!!!

con3

A ja mislio da licitiram ,hvala sto si na upozorio  :)

Ivan1979

Citat: monsterbnt poslato 05 Februar, 2013, 16:36
hahahahahahah

Ako proda cepanicu nekom fotografu bolje mu je da se seli iz galaxije pre nogo sto budu morali da ga skupljaju sundjerom.
[djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
Pre bih rekao da su kuriri  resili da povecaju zaradu  [zvizdi]


hagor

jeste da nije prosao pored m3, ali je ozbiljno spakovana masina i vredi svaki evro... a kompletan projekt imate na linku ispod

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.307616665977672.75395.100001880233879&type=3
RIde or Die

Damnmoto

Citat: monsterbnt poslato 05 Februar, 2013, 15:43
Zaista ima retardiranih ljudi koji veruju u gluposti koje vide na filmu.......ako ovo vredi 70.000 onda ja imam kolekciju od pola miliona.....
http://www.kupujemprodajem.com/Najstariji-Nikon-na-svetu-ide-na-aukciju-666885-oglas.htm?filter_id=7580322
volim nokon ali...


Damnmoto


nash

po toj ceni ce jos duuuugo da se prodaje...

Andreja

Mnogo je skupa, za te pare mo¾e¹ veæ Bandita u dobrom stanju da naðe¹. Mo¾da èak i Hornet, ¹ta znam.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


dzimika



K0le

Citat: perlx poslato 05 Februar, 2013, 21:00
http://www.polovniautomobili.com/oglas3016466/yamaha_r1r6cbrzx7r/

Mo¾da gre¹im, ali mislim da me je tip jo¹ daaavno zvao da se ðoramo, crveni bmw kabrio , ko¾a, klima, lamperija za moj sportski traktor. Ima cirka 1-1,5 godina  [neampojma]

Damnmoto

bas je trebalo da uz motor dam fabricki a zadrzim torru... inace treba ga pitati jel sredio stap na viljusci
www.moto-berza.com/polovni-motori/suzuki-bandit-oglas-69761/

3006

Mnogo je ovo para... Danas kilometra¾u vi¹e niko ne gleda jer niko u nju ne veruje, a motori se prodaju ne po ceni vrednosti veæ po sistemu ko koliko mo¾e da plati. Ponuda veæa od potra¾nje, tako da uslove odreðuje onaj ko vadi lovu na sunce. Zato i doðemo do toga da se motori prodaju po godinu - dve. Ako misli¹ da proda¹ br¾e, vata¹ prvog koji ne¹to ponudi, skida¹ gaæe i nada¹ se da mo¾e¹ da izboksuje¹ neku kintu vi¹e. Ili èeka¹ i vozi¹, ¹to je bolje u svakom sluèaju...

mkt

ponudi mu nazad ktm-a