Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

Jefta

Ja to ne bih prodavao. drzai bih ga za sebe

Che


UFF


Havarisan

Citat: kovac85 poslato 01 Februar, 2013, 01:23
Citat: Havarisan poslato 01 Februar, 2013, 00:01
Citat: Plazma Keks poslato 31 Januar, 2013, 23:51
http://www.moto-berza.com/polovni-motori/ducati-999s-oglas-67915/
;D
mislim da ovaj nema kod!

taj motor je u fabrickom stanju, prvi vlasnik njegov drugar iz IT koji mu je cesto ovde u gostima...motor prodaje Aca Zec koji je mozda nekima poznat jer se bavi vec duzi niz godina uvozom motora iz IT ;)

on fabricki nema kod kljuc

rboban

Nema veze sto nema, napravise ljudi da ima!!!!
Ride It Like You Stole It

rboban

Citat: UFF poslato 03 Februar, 2013, 17:40
prodaje covek camac

Ili menja motor bas za taj camac.... NE jasno!
Ride It Like You Stole It


Brrka

A meni kazu ja za mog ZZR-a trazim mnogo :D

UFF

brko brate bez uvrede ali meni cim kazu zzr odma mi se sere

Gvozden

hahahaha sram  te bilo

Brrka

Ma nema uvrede, koliko para toliko muzike :) Da mi je dobar ne bi kupio ja ponovo ZX6R 2007 ali razlika izmeju 1300-1400e i skoro 5000 je ogromna :D
A potpisujem da je udobniji i podvoznji motor od F2 i F3, FZR-a i GSXF koji su tu u istoj klasi.
Da ne valja ne bi pravili isti model okruglo 10 godina :)

UFF

prave ga zato sto im se tako isplati ne zato sto je dobar
ista prica i gpz i kle


afrika i transalp takodje da neko ne pomisli da sam sektas
imam transalpa ali je kurac zivi

Brrka

Transalp i Afrika izvikani motori koju su na ceni iz ne znam kog razloga  [neampojma]

UFF

iz razloga zato sto su im vlasnici  [ludak] [ludak] [ludak]

dzimika

nemoj ti da diras vlasnike :P
mada ja bi mog rado menjao i uzeo opet dr-a bez problema
sladje sam se vozao sa njim iako sam na transalpu mnogo vise presao km

UFF



Major

Pribor za djokicu [rofl] sjajno!!

Slaninar

Citat: UFF poslato 05 Februar, 2013, 00:34
afrika i transalp takodje da neko ne pomisli da sam sektas
imam transalpa ali je kurac zivi

E, kakav je Transalp. Ima li ¹ta da valja, ¹ta ne valja? Ozbiljno pitam. Ja sve kontam da je to pametnije za na¹e puteve, ne¹to enduroliko. Je li previ¹e trom?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Kakav?
pa izdrzljiv valjda jebem li ga
ko i afrika radi ko mercedes dizel iz kraja 80tih
zavrsno gas polako ili iz sve snage ide isto samo verovatno vise trosi sto znaci da nema poente da ga punis i drkas kad nista ne dobijas pa ako ga vozis polako kao sto je i zamisljen ima da ti traje doveka
po meni em ruzan em previse mekan i mislim da je sramota sto su u model koji ja imam iz 2004te godine ugradili hiss jebenu elektroniku a i dalje ostalio na karburatorima
to mu dodje kao da ja ugradim navigaciju, grejace sedista, blokadu motora i parking senzore u novog juga a on nema ni abs ni klimu i jos uvek ima stari agregat i karburator

na stariji model sa jednim diskom se zale da lose koci, moj koci dobro s'obizrom na prednju gumu jedino sto meni smeta sto kad stisnes kocnicu on prvo tone kao brod pola sata pa tek onda pocne da usporava.. ali jbg ne moze i sportsko i udobno ogibljenje u isto vreme (osim ako ne kupis multistradu :))

ja sam hteo f800gs ali imam vec nekoliko motora pa nemam pare za njega a i glupo je da godisnje gubim na vrednosti 1000eur vozio se ili ne tako da ce on sacekati jos koju godinu a do tad ce trandza da radi posao, iskreno uzeo sam ga samo zato sto je imao smesno malu kilometrazu i bukvalno je ko nov pa ne moram da razmisljam nista samo da ga vozim jos dugo dugo vremena

i posto nema przenja onda nema ni ceste zamene guma i plocica, ulje ne moras vrhunsko a i potrosnja nije velika tako da mu dodje kao idealan prevoz za drkanje po gradu kuca-poso sa kojim mozes i da odes na offroad ili da natovaris sa 3 kofera i tank torbom pa da obidjes evropu

znaci univerzalan bike a kod tih univerzalnih je uvek vazilo pravilo da ako si dobar u svemu ne mozes ni u cemu biti najbolji pa eto sad zavisi sta kome treba i sta ko od motora trazi