Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

Havarisan

ala ste vi probiraci. meni je odlican!

ЯЭВОЛУТИОН

ovde osim znace nista nije opc....nazad u gepeku pise i gtr ....mozda je NISSAN...a mozda i nije
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11



Gašpar


CBRR1

Naterala me snasa sa slike,kurva sve mi rasprodade... :'( :'( :'(

zemunboy

Citat: CBRR1 poslato 27 Januar, 2013, 23:30
Naterala me snasa sa slike,kurva sve mi rasprodade... :'( :'( :'(
sve je to ok, ali i kucnog ljubimca ti istera...

CBRR1

Citat: zemunboy poslato 27 Januar, 2013, 23:32
Citat: CBRR1 poslato 27 Januar, 2013, 23:30
Naterala me snasa sa slike,kurva sve mi rasprodade... :'( :'( :'(
sve je to ok, ali i kucnog ljubimca ti istera...
Aj sad ne preteruj,svoju muku svaljujes na mene,priznaj lepo ne mozes vise da ga hranis i to je to...

zemunboy

Citat: CBRR1 poslato 27 Januar, 2013, 23:37
Citat: zemunboy poslato 27 Januar, 2013, 23:32
Citat: CBRR1 poslato 27 Januar, 2013, 23:30
Naterala me snasa sa slike,kurva sve mi rasprodade... :'( :'( :'(
sve je to ok, ali i kucnog ljubimca ti istera...
Aj sad ne preteruj,svoju muku svaljujes na mene,priznaj lepo ne mozes vise da ga hranis i to je to...
tako ti to kad pustis Borcanca u kucu... :P :P :P

CBRR1

Citat: zemunboy poslato 27 Januar, 2013, 23:42
Citat: CBRR1 poslato 27 Januar, 2013, 23:37
Citat: zemunboy poslato 27 Januar, 2013, 23:32
Citat: CBRR1 poslato 27 Januar, 2013, 23:30
Naterala me snasa sa slike,kurva sve mi rasprodade... :'( :'( :'(
sve je to ok, ali i kucnog ljubimca ti istera...
Aj sad ne preteruj,svoju muku svaljujes na mene,priznaj lepo ne mozes vise da ga hranis i to je to...
tako ti to kad pustis Borcanca u kucu... :P :P :P
E jbga sada...

monsterbnt

I u kucu i u autobus....
Smrt SVIMA!!!!

kovac85


Brrka

http://www.polovniautomobili.com/oglas2984696/yamaha_r6/ - Motor odrzavan kod mene, sve je kao sto pise. Retka musterija koja ne pita za cenu vec samo dotera i kaze prekontrolisi motor i sve sto treba da se zameni stavi novo. Moja preporuka ;)

micko_13


con3

Mora da postaoji neka fora ?Ili stvarno hoce da je proda da neceka

Kengur

Ako je regularna, covek je realan.

Motor star 7 godina, to mu je cena. Samo pogledajte koliko je skocio evro za 2,3 godine... A mi ne radimo za evre vec za dinare...


Brrka

Znam samo da je vlasnik bar 2 godine i ima i ovu plastiku na rezervoaru sto na slikama fali. Agregat je perfektan, nema nista da melje dok radi, ne cuje se korpa kao kod vecine drugih yamahi, lanac smo stavili nov krajem sezone, plocice XBK5+, uvek sipao 300V, zamena ulja u kocnicama svake sezone, ma bukvlano svaki put kad dodje (a svrati i cisto da bacim pogled preventivno) i kaze menjaj sta mislis da treba i stavi sta mislis da treba i ispostavi racun na kraju. Ma decko ima pare i ne stedi ni jedan dinar za motor i to je to.

con3

Ekstra cena za ove pare ako je sve kao sto kazes ne moze da se uveze ovakav motor .

yamahar6dejan

i jos nije fixna cena  [neampojma] a ovaj scorpion auspuh na ovoj yamahi se cuje bruuuka,ja sam imao isti takav,to je jezivo,kad god sam prolazio ulicom a komsije  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]