Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 51 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

ovoga prebaciti u temu za ljubitelje BMWa,jer ima ovakvih ludaka pun rac tamo,ooooooo svemocni BMWeeeeeee,sto je najgore ova bmw budala iz bmw sekte je mrtav ozbiljan...ali po proceni svih nas normalnih on je MRTAV BOLESTAN U VUGLA...

Andreja

Citat: bokilic poslato 07 Januar, 2013, 23:46
http://www.polovniautomobili.com/oglas2902806/bmw_545_nema_lepsii_alpina/
znaci,,niti je alpina,dal je 545 dali je 530..koji je sa slike,,pre neki dan je bio sa drugom cenom,,ovde je neko lud...


Hahaha, jebeno mi nije dobro! Prvo, ovo je potpuno standardna e34-rka, drugo (evo ga citat): "Motor radi kao sat (nije problematicna serija), ide kao sto treba da ide v6", pa ja stvarno nisam znao da ubacuju V6-ake u bembare, sad me sramota! A ako je 530i, mo¾e biti i V8 i linijski ¹estak. Od Alpine nema ni A, ni jedan jedini detalj nije Alpinin. Ili se zajebava ili je potpuno malouman i misli da æe zajebati nekoga ko bi stvarno izdvojio te pare za Alpinu B10...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

isterivac

25000e za ovaj BMW?! I ovaj se drogira izgleda...
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Plazma Keks

nije mu nista budzeno i doradjivano ali je ipak ugradio NAJSAVREMENIJI sekvent plin od 1200e... kakav mentol.
nemam blage veze, ali zar na Alipina BMW-ovima ne smeju da stoje M oznake?

easy

ne vidim nigde oznaku M. napisao je da su volan i sedista iz M serije, ali i da je sve iz prve ugradnje


kakav bolid http://i.imgur.com/LWsLx.gif

isterivac

Realno, Koji normalan um bio dao 1200e za plin u auto star 22 godine?! Ne znam bas, ali kontam da kakav god da je plin ne moze da kosta toliko jedino ako mu je pozlacena boca..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Hohštapler

...ovo je neko hteo nekome da utera... verovatno je srao ne¹to za kola pa su drugari uzeli da ga ispromovi¹u... ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ikomline


Plazma Keks

moguce, jer ima BMW znakove, a ne Alpine,,,

ЯЭВОЛУТИОН

zanimljivo je da, alp se ja secam dobro, treba da bude biturbo 3,4 litra...ako je Alpina b10.....opako se napusio smederevske trave...valjda ona zelezara daje specifican smek....bar tako kaze Vlajko.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Samo ako je pirgavo seme  [rofl] [rofl]

Che

Citat: revolution poslato 08 Januar, 2013, 17:53
zanimljivo je da, alp se ja secam dobro, treba da bude biturbo 3,4 litra...ako je Alpina b10.....opako se napusio smederevske trave...valjda ona zelezara daje specifican smek....bar tako kaze Vlajko.



B10 Bi-Turbo   E34 535i   B7/5   265 kW 360 PS

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gvozden poslato 08 Januar, 2013, 17:56
Samo ako je pirgavo seme  [rofl] [rofl]
Ta pirgava je cuvena podsimsasica...uvek nikne izmedju zida i trotoara, a isopd simsa na prozoru i oda duvacki orkestar :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy



Gašpar


Bori¹a

beogracka hahahahahahh nisam primetio to hahahahah

ali auto je cipovan da mu potrosnja ne prelazi 15l ahahahah

Hohštapler

©alu na stranu, taj Fejton je ma¹inèina....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

ko da je slikao mikserom

Bori¹a

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 13 Januar, 2013, 02:13
©alu na stranu, taj Fejton je ma¹inèina....

naravno da jeste ma¹inèina bre, 5000 kubika dizel to ima obrtni moment 750Nm kida ;D
ali ko ima auto od 15 soma evra mora imati i za fotoaparat od 50e jbt da se ne blamira