Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

zemunboy

Ovo poslednje je Tomos BT koliko vidim ???

Havarisan


gogo42

koliko se sjecam iz price Perine,, detalje klasa u to vrijeme neznam,spominjao je neku Junior 50, pricao je da je vozio BT-a
Ja sam na mojoj trkackoj RS ima Italijanski DLR auspuh, JEL na ovoj 125GP takodje DLR koliko vidim po gornjem topu???
Kazu da je DLR No:1 u svijetu 2t
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

zemunboy

Citat: Havarisan poslato 16 Decembar, 2012, 11:45
nije, samo guma.
i felna i prednja viljuska...

Citat: gogo42 poslato 16 Decembar, 2012, 11:52
koliko se sjecam iz price Perine,, detalje klasa u to vrijeme neznam,spominjao je neku Junior 50, pricao je da je vozio BT-a
da, svi su vozili BT-e sa pravljenim oklopima...

Havarisan

gornji trokut od BT-a nije takav koliko se secam.

Hohštapler

...ja kontam da u muriji nemaju ovakve detektive... ¹ta vi sve vidite na jednog mutnoj fotografiji.. ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Veske

Vecina stvari je od bt-a,masina je kreidlerova,ima nesto od aprilie..Peri niko na njoj nije mogao da pridje..

Veske

Citat: gogo42 poslato 16 Decembar, 2012, 11:52
koliko se sjecam iz price Perine,, detalje klasa u to vrijeme neznam,spominjao je neku Junior 50, pricao je da je vozio BT-a
Ja sam na mojoj trkackoj RS ima Italijanski DLR auspuh, JEL na ovoj 125GP takodje DLR koliko vidim po gornjem topu???
Kazu da je DLR No:1 u svijetu 2t

nije dlr,mislim da je gianelli..

zemunboy

Citat: Havarisan poslato 16 Decembar, 2012, 12:05
gornji trokut od BT-a nije takav koliko se secam.
Znam, BT je imao celicni presovan, ovaj je alu...

gogo42

Veske bilo bi lijepo kad bi otvorio temu ‚‚‚Tim Fiat Vesic‚‚ da nam malo osvjezis kako je to bilo u to vrijeme, takodje od Pere sam dosta toga cuo lijepog, cak je i staza trebala da se pravi, koliko se sjecam odredjena je i lokacija i sta sve vec! A da nam malo opises vozace tog tima, kao i pratece ljude koji su isli uz vas, sponzore, prijatelje tima! Cuo sam da je tad u 250gp bilo jace nego sat na nekom svjetskom kup-u
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta


con3

Pa ako je kais pokidan kozna sta se jos sjebalo pored toga

WOLVERINE

Citat: con3 poslato 16 Decembar, 2012, 18:40
Pa ako je kais pokidan kozna sta se jos sjebalo pored toga


Bro..... a sta nije......  bar jedan klip i klipnjaca...  na tom cilindru nhilzna i verovatno ventili.....  ali zato moze da se pazari dosta povoljno...

ЯЭВОЛУТИОН

Puknes drugi motor ...bar toga ima. a ne moze izadje preo 500 evara....koliko jeftino moze da se uzme....traze po 6000 za te alfe....ako je ova 3000 ja bi je pazario....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stefanalcatraz


WOLVERINE



Zanimljivo za trgovce.... dobro pranje...poliranje...sminka... kilometraza moze komotno i ispod 1ook.......

http://www.autoscout24.hr/Details.aspx?id=225359157&cd=634913498940000000

gogo42

neka realnost 7 godina po 30,000km nije realno da je ispod 200,000km
mada od nasih trgovaca sve je moguce,,,auto je dobar,,tj predobar za nase puteve i budzete.
Kazu da su se ovi modeli BMW dobro pokazali
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Bishke

You should do one thing every day that scares you

dzimika

drogira se covek garantovano