Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Sad samo da se smilujem da odem u banku da napravim onu karticu za plaæanje preko neta...
Ima zanimljivih stvari. Rukavice koje deluju skroz ok (mislim, ni¹ta gore nego ove kod nas u prodavnicama, i te su kina)
za po 12-13 dolara..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE


Hohštapler

#3382
Dobro, dobro..  [cheers]

Nego, kako se to plaæa? Radio neko? Da mi objasni, nemam POJMA!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


monsterbnt

O daaaaaa. Probao sam jednom prilikom EXC540 i nije normalno kako to cudo ide. To se bre jedva vozi sa oba tocka na zemlji.
Smrt SVIMA!!!!

Jefta

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Decembar, 2012, 16:16
Dobro, dobro..  [cheers]

Nego, kako se to plaæa? Radio neko? Da mi objasni, nemam POJMA!
Karticom, master, visa... Uglavnom sta god da narucis stize PROVERENO na adresu. Sajt je vrhunski. Inace kinezi urade da i ako narucis nesto skuplje oni stave da cena toga bude tipa umesto 200 dolara da bude 30 dolara kako se ne bi placala carina.

Ima svega i svacega :)

MIGE


Hohštapler

Citat: Jefta poslato 09 Decembar, 2012, 20:11
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Decembar, 2012, 16:16
Dobro, dobro..  [cheers]

Nego, kako se to plaæa? Radio neko? Da mi objasni, nemam POJMA!
Karticom, master, visa... Uglavnom sta god da narucis stize PROVERENO na adresu. Sajt je vrhunski. Inace kinezi urade da i ako narucis nesto skuplje oni stave da cena toga bude tipa umesto 200 dolara da bude 30 dolara kako se ne bi placala carina.

Ima svega i svacega :)

Za poèetak æu ovo http://dx.com/p/scoyco-sporty-full-finger-anti-slip-gloves-black-pair-l-size-154808
i ovo http://dx.com/p/motorcycle-accelerator-assistant-mat-black-171724

Rukavice mi deluju skroz ok, a za te pare su na najlonu one gadne u duginim bojama...
Ovaj ¹it za gas ne znam ¹ta æe mi, al reko aj... :D

Ja imam raèun u ERSTE BANK, i imam njihovu visa karticu, ne znam dal mo¾e na nju, znam da je burazer u Intesi morao da pravi neku posebnu za kupovinu preko interneta.. Normalno, moju sam ispraznio do kraja pa sad ne mogu ni da probam...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Decembar, 2012, 16:16
Dobro, dobro..  [cheers]

Nego, kako se to plaæa? Radio neko? Da mi objasni, nemam POJMA!

Ja naruèivao vi¹e puta, sti¾e bez problema.

Mogu ja da ti naruèim, drugarski naravno  [cheers]

dzimika

drugarski sa provizijom od 50% :P

Hohštapler

'fala Ga¹o, ako ne uspem da se organizujem sa burazerom za karticu, smaraæu tebe... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DaChaS

Gaso koliko te izlazio shiping neko je stavio tamo gore da je free

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jefta

besplatno sve. mozes da narucis jednu stvar za dolar i stici ce ti za dolar. ne znam gde im je tu zsrada jer je verovatno slanje skuplje ali dobro

Gašpar

Meni je stigla stvar od 3$, sama u paketu, za d¾ naravno  ;D



dzimika

jefto, obavezno chip tuning da uradis i akrapa da stavis i obavezno ali obavezno na nirburingu da uradis test i da napises u oglasu i onda ces moci i 10000e da trazis :D

con3

Za ove pare kupim 2008 i uradim cip kod Vladete