Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 40 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Konaèno neko da otvori oglas.

Tri meseca stoji i samo jedan poziv - MT01 glavu za glavu :D

UFF

pa sta mislis sto vam ga je prosli vlasnik prodao za te pare za koje ste ga dobili?

Gašpar

Znam ja to vrlo dobro, a i nigde ne ¾urim. Prodaæe se  ;)

Mo¾da èak i br¾e od one 156-ice  [rofl]

Mislim da nam je rekord Sierra Cosworth. Stajal je du¾e od godinu dana.

A da i Mazda B2500D je baaa¹ dugo stajala.

Plazma Keks

koje godiste je bila ta mazda?
koju kabinu je imala?

Gašpar

2001/2002 mala kabina, dva sedista. I imala je plexi nadogradnju koja se skidala.

Plazma Keks


Gašpar

Koliko se seæam, ovaj model



Samo je imala rollbarove, onaj stepenik kao. Èini mi se da je imala i onaj rollbar oko zadnjeg stakla, ali nisam siguran za to...


UFF

i ja bi tako nesto samo vece robusnije i da obavezno bude zatvorena sa sedistima ili jebarnikom pozadi... ne treba mi da vozim cement i cigle jbt
i da ne bude mazda

Plazma Keks


UFF

moze :)
ali mozda bolje nesto starije, ruznije ali robusnije i da bude jeftinije i za kupovinu i odrzavanje, bez nepotrebne elektronike, samo servo je dovoljan

Gašpar

Jeste Plazma, u pravu si, to je taj model. Samo kraæa kabina.A boja kao sa one moje slike.

Tad je polovan ko¹tao 12500 evra ili maraka, ne seæam se veæ ¹ta je bilo u opticaju.

Prvi vlasnik je bio neki èovek koji je namlatio milione na ona alternativna lekovita sredstva. Prema njegovim reèima, samo u dodatnoj opremi je bilo oko 4500-5000 maraka. Kupola je bila negde oko 2000.


Gašpar

Citat: UFF poslato 10 Novembar, 2012, 12:34
moze :)
ali mozda bolje nesto starije, ruznije ali robusnije i da bude jeftinije i za kupovinu i odrzavanje, bez nepotrebne elektronike, samo servo je dovoljan

Prema tome ¹to si naveo, postoje dva d¾ipa. Ujedno i dva d¾ipa koja bih vrlo rado posedovao  ;D

Ovo


Ili ovo


Plazma Keks

Citat: Ga¹par poslato 10 Novembar, 2012, 12:38
Jeste Plazma, u pravu si, to je taj model. Samo kraæa kabina.A boja kao sa one moje slike.

Tad je polovan ko¹tao 12500 evra ili maraka, ne seæam se veæ ¹ta je bilo u opticaju.

Prvi vlasnik je bio neki èovek koji je namlatio milione na ona alternativna lekovita sredstva. Prema njegovim reèima, samo u dodatnoj opremi je bilo oko 4500-5000 maraka. Kupola je bila negde oko 2000.
ta mazda i moja mazda (noviji model) su bile najjeftnije na trzistu, 14000e je kostala 4x4 varijanta 2003 godiste, NOVA!
sada cena mislim da nije ispod 20000e

UFF

ma skupo je to
aj cu se raspitam za ovo sto sma video pa javim
nikad me to nije interesovali ali bi mi dobro dosao neki stariji jeftiniji kad padne sneg da se ne drkam sa bmw-om po gradu vec da gazim ljude malo :D

Plazma Keks

Citat: Ga¹par poslato 10 Novembar, 2012, 12:40
Citat: UFF poslato 10 Novembar, 2012, 12:34
moze :)
ali mozda bolje nesto starije, ruznije ali robusnije i da bude jeftinije i za kupovinu i odrzavanje, bez nepotrebne elektronike, samo servo je dovoljan

Prema tome ¹to si naveo, postoje dva d¾ipa. Ujedno i dva d¾ipa koja bih vrlo rado posedovao  ;D

Ovo


Ili ovo


gaso, to sto si ti naveo je veoma skupo za odrzavanje, a sto se tice izgleda, ruzni su ;D
radno bih posedovao land rovera defendera ;D
http://www.gophoto.it/view.php?i=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4b/Land_Rover_Defender_130_crew_cab.jpg#.UJ4vjodX3D4

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 10 Novembar, 2012, 12:42
ma skupo je to
aj cu se raspitam za ovo sto sma video pa javim
nikad me to nije interesovali ali bi mi dobro dosao neki stariji jeftiniji kad padne sneg da se ne drkam sa bmw-om po gradu vec da gazim ljude malo :D
pa evo ti ovaj
http://www.gophoto.it/view.php?i=http://gearheads.org/wp-content/uploads/2012/09/Nissan_Hardbody_Truck_4x4_1990.jpg#.UJ4uqYdX3D4

UFF

e taj isti rover vozi ovaj lik kome sam prodao xl600lm
kupio covek sa 40 godina svoj prvi motor zato sto voli offroad


i jebo te plazma taj gophoto kaci linkove sa googla da se lepo vide slike sta ti je?

Gašpar

Aj ¹to su skupi za odr¾avanje, nego su skupi i u startu. Ali su potpuno spartanski. Od opreme imaju ruèicu menjaèa  ;D

Ovo sa prve slike i jeste Defender, ali zatvoren.

Meni se taj kockasti izgled mnogo sviða.