Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Jedino ¹to mo¾e da bude veselje sa rezervnim delovima.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

nano


Ripley

Izvini Bori¹a, 60 ks. Nisam dobro upamtio, morao sam ga pozvati da ga pitam :)

Bori¹a


Kengur


zemunboy


Bori¹a

au sto je to do jaja da neki klinac poput mene kupi ovo hahaha ;D ;D



BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mi¹ko_kolo

©to?! Pa ona ¹to je stariija i sa veæom kilometra¾om - to vi¹e vredi! ;D

Major


BOKYBOY

Citat: Major poslato 19 Oktobar, 2012, 09:35
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 19 Oktobar, 2012, 01:15
Citat: mkt poslato 13 Oktobar, 2012, 12:47
:o
http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/honda-afrika-twin-oglas-57655/
jel me zajebavasssss [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [rofl] [rofl] [rofl]

Bane je iskljucio caps lock  :o :o :o

Jeftina ova Trafika, mogao je bar 9k da trazi za nju.  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



...koliko covek treba da voli ovaj motor...ili koliko treba da bude lud da da ove pare za ovo...ne kazem da je motor los...ali brate,stvarno mnogo... [ludak]

Jefta


Che

Citat: BOKYBOY poslato 19 Oktobar, 2012, 21:55
...koliko covek treba da voli ovaj motor...ili koliko treba da bude lud da da ove pare za ovo...ne kazem da je motor los...ali brate,stvarno mnogo... [ludak]

Jos gore je sto ce on naci pacijenta koji ce ovo da iskesira

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Che poslato 20 Oktobar, 2012, 12:33
Citat: BOKYBOY poslato 19 Oktobar, 2012, 21:55
...koliko covek treba da voli ovaj motor...ili koliko treba da bude lud da da ove pare za ovo...ne kazem da je motor los...ali brate,stvarno mnogo... [ludak]

Jos gore je sto ce on naci pacijenta koji ce ovo da iskesira
[nono] [nono] [nono] [nono] [nono] [nono] [nono] [nono]
pavijani i veverice su izumrla stvorenja ....ko se bavi trgovinom motorciklima zna.... [ludak] je lud ali zna sta koliko kosta.

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

#3076
Citat: revolution poslato 20 Oktobar, 2012, 13:28
Citat: Che poslato 20 Oktobar, 2012, 12:33
Citat: BOKYBOY poslato 19 Oktobar, 2012, 21:55
...koliko covek treba da voli ovaj motor...ili koliko treba da bude lud da da ove pare za ovo...ne kazem da je motor los...ali brate,stvarno mnogo... [ludak]

Jos gore je sto ce on naci pacijenta koji ce ovo da iskesira
[nono] [nono] [nono] [nono] [nono] [nono] [nono] [nono]
pavijani i veverice su izumrla stvorenja ....ko se bavi trgovinom motorciklima zna.... [ludak] je lud ali zna sta koliko kosta.




...vidi ovako...neka je 2001 godiste...da je tek registrovana,bez ijedne ogrebotinice,uradjeni svi moguci servisi,nove gume i da je presla 6 400 (a ne 64000)...3000 e plafon!...moje licno misljenje,ispravite me ako gresim...p.s.a da,i da ima svasta nesto od opreme,plus ful kofere sve...

Major


borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Bishke

Imitira SZZGO-a [rofl]

Evo zanimacija, KTM od 1600 eur sa aftermarket izduvom HAPPYCOLOR : http://www.polovniautomobili.com/oglas2657264/ktm_125/

Suzuki DR 200,da imam dr 125 uzeo bih ovog samo zbog cilindra klipa itd,ali sta mu je sa farom,mozda okrenut kontra : http://www.polovniautomobili.com/oglas2654424/suzuki_dr200/
You should do one thing every day that scares you