Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

DaChaS

xaxa....komentar oglasa ...stranac totalni D

zmiya

Kako zna¹ da plaèe,mo¾da trlja ruke..

dzimika

niko u srbiji ne place, ali neko place za 1198 od jutros

BOKYBOY

http://www.polovniautomobili.com/oglas2461620/yamaha_fzr_1000_exup/


(ne trosi grama ulja,heheheh)...hrabar neki decko...srecno mu bilo sa prodajom...nek stavi jos neku boju na njega,monoton je ovako... [ludak]

zmiya

Citat: dzimika poslato 04 Septembar, 2012, 20:50
niko u srbiji ne place, ali neko place za 1198 od jutros

Ko?

dzimika

ne znam ko je u pitanju, po fb se pojavilo da je neko juce ujutru ostao bez motora na verovatno isti nacin kao i mazzi

ranko

Citat: dzimika poslato 05 Septembar, 2012, 10:26
ne znam ko je u pitanju, po fb se pojavilo da je neko juce ujutru ostao bez motora na verovatno isti nacin kao i mazzi

Na dedinju... beli dukac 1198... parkiran ispod stepenista... ubacen u kombajn izgleda...

i najbolje od najboljeg... nije bio vezan niti bilo kakvo sredstvo obezbedjenja ...
hrabro nema sta...

jbt a ja vezujem onu strokavu kangrbu a pored ima zilion kamera ...

hrabro nema sta...

Jefta

Citat: ranko poslato 05 Septembar, 2012, 11:16
Citat: dzimika poslato 05 Septembar, 2012, 10:26
ne znam ko je u pitanju, po fb se pojavilo da je neko juce ujutru ostao bez motora na verovatno isti nacin kao i mazzi

Na dedinju... beli dukac 1198... parkiran ispod stepenista... ubacen u kombajn izgleda...

i najbolje od najboljeg... nije bio vezan niti bilo kakvo sredstvo obezbedjenja ...
hrabro nema sta...

jbt a ja vezujem onu strokavu kangrbu a pored ima zilion kamera ...

hrabro nema sta...
Другаров Дукати. Бели 1198. Мислим да није био такав још један у Београду. Купио га у НС. Држао га у локалу добро закључаног, али морао да сређује локал колико сам га разумео, и оставио мотор напољу једну ноћ само док не организује неку гаражу. Каже да су га украли око 5 ујутру. Дошао камион и покупили га. Има неки снимака камера, био је у полицији, али су му рекли да је мотор вероватно наручен и да је сада или на Косову или у РС или Македонији. Звали га неки људи из ХР да траже откуп, али када је упоредио бројеве шасије нису се поклапали, тј ови из ХР су хтели да га преваре, тражили 5 сома Е.
Седео, видео и дивио се мотору колико је био прелеп и колико му је стајала предобро бела боја. Можда испилива негде, греота би било то растављати.

Зато ме и нервира када видим неки сумњив мотор на огласима, јер знам да је некоме тамо преко украден, и да бих волео да га обавестим да се појавио у огласима у Србији.

Сада Ранко као што кажеш, а ја везујем и обезбеђујем мој мотор. Нема потребе за тиме докле год се скупи мотори остављају необезбеђени на улици. Јбг жао ми је овог Дукца као и мазијевог ЦБ-а....

Bori¹a


DaChaS

a realno ako organizuju kamion sigurno organizuju i propratni alat za uklanjanje zastita ....a bolje da ne pocinjem sa pandurima i njihovim pricama ...sigurno je vec na kosovu itd ...pa nadjite ove koji ih kradu imbecili nesposobni nego svi u dilu jedni sa drugima

UFF

koliko ljudi godisnje u srbiji izvrsi samoubistvo?

KAKO da nekog od njih buducih samoubica nagovorimo da svoj zivot zrtvuje za opste dobro bajkera i drustva (mislim kad vec oces dumers da ne bude za dz) pa da ostavi skup motor na ulici cekajuci pored sa kasikarom ili necim preciznijim na prozoru?

kad se pojavi oprostajno pismo u naslovnim stranama na novinama qrac ce posle toliko da kradu, nece im biti sve jedno

TEEfqd

jedino da se organizuje sacekusa, druge nema. pa da nas vode kod njih kuci i da im skidamo krec sa zida bukvalno.

nano

Nesto meni to sumljivo, ostavio ga jedno vece pa odma nestao...


a to za sacekusu, treba im ostaviti jedan "pozeljniji" motor i na smenu cuvati... od alatljika nek ponese ko sta voli...

Jefta

Citat: nano poslato 05 Septembar, 2012, 23:04
Nesto meni to sumljivo, ostavio ga jedno vece pa odma nestao...


a to za sacekusu, treba im ostaviti jedan "pozeljniji" motor i na smenu cuvati... od alatljikai nek ponese ko sta voli...
Mozda ga nisam dobro razumeo zasto je motor bio van garaze, no nebitno, svakako je sigurno da je tipovan i pracen...


TEEfqd

mnogo bi voleo da saznam ko su ti ljudi koji kradu motore. trudio bi se koliko god je u mojoj moci da im sjebem zivot

Major

Citat: Jefta poslato 05 Septembar, 2012, 23:08
Citat: nano poslato 05 Septembar, 2012, 23:04
Nesto meni to sumljivo, ostavio ga jedno vece pa odma nestao...


a to za sacekusu, treba im ostaviti jedan "pozeljniji" motor i na smenu cuvati... od alatljikai nek ponese ko sta voli...
Mozda ga nisam dobro razumeo zasto je motor bio van garaze, no nebitno, svakako je sigurno da je tipovan i pracen...



Realno tesko je da je bas tu noc ostavljen i bas tu noc marnut.
Jedino ako je ludak negde na forumu oglasio da mu treba garaza i da ce morati motor da parkira ispred zgrade dok ne nadje..

Citat: redshadow poslato 05 Septembar, 2012, 23:49
mnogo bi voleo da saznam ko su ti ljudi koji kradu motore. trudio bi se koliko god je u mojoj moci da im sjebem zivot

To  [policaja] sigurno znaju, samo imaju neki dil.
Meni kad su ukrali kineza i kad sam otisao da prijavim, mislim da nista nisu ni napisali samo se nasmejali kao to se sad krade dosta, tesko cemo ga pronaci. A sa druge strane nadju neki tamo bicikl.. Znaci samo kad hoce moze sve da se nadje (nazalost)..


UFF

nikad nisam razumeo koji ce ti qrac oklop na motorima od 125-250ccm ?

da nije mozda zbog aerodinamike na brzinama preko 200kmh?

Kengur

Pa zato sto treba da se prodaje deci koja hoce TRKACKI motor. Prosto. Marketing budache, marketing. :)

3006

#2839
Samo da ne bude brm,brrrm pa da se upljuje kaciga iznutra...

edit: ja to iz iskustva, redovno perem kacigu