Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR


©eki

 [rofl] [rofl]  da ga èuje Milka Caniæ .... [zena] [zena] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

isterivac

Citat: Havarisan poslato 24 Jul, 2012, 09:46
http://www.polovniautomobili.com/oglas2385409/suzuki_gsxr_750/

obrati paznju na text!!!!

OVaj je definitivno pobednik za jul mesec :D
Vidi se da mu je tata nosio jaja i sunke u skolu da polozi razred...
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!


CBRR1

Citat: redshadow poslato 27 Jul, 2012, 09:09
http://polovniautomobili.com/oglas2391729/ducati_1199_panigale_rs/
slatko sam se ismejao
pa kada bi znao da se samo set titanijumskih srafova za ovakav motor da se promeni za stazu je oko 8000e..tako da se smejes u prazno,a ja se ne bih smejao i ne bi se cudio sto na GPju trose milione,pa valjda zato sto je to sve tako prosto i jeftino...kupis motor od 15-20 soma e i aj na stazu nece da moze...ozbiljna masina i krajnje ozbiljna oprema tj vrhunac opreme....

TEEfqd

nisam se burazeru zbog cene ismejao, nego zbog trzista na koje ga je bacio :D .
edit: ovaj oglas isto kao i oglas gsxr-a 1000 l2 nema poentu. jedan od milion ce tolike pare da da na polovno. onaj ko ima te pare za polovno dodace jos malo i kupiti iz salona, to valjda kapiras i sam.
edit2: 45000 u srbiji  :D :D za polovnog *(a novog) dukatija sa trkackom opremom

CBRR1

Citat: redshadow poslato 27 Jul, 2012, 09:51
nisam se burazeru zbog cene ismejao, nego zbog trzista na koje ga je bacio :D .
edit: ovaj oglas isto kao i oglas gsxr-a 1000 l2 nema poentu. jedan od milion ce tolike pare da da na polovno. onaj ko ima te pare za polovno dodace jos malo i kupiti iz salona, to valjda kapiras i sam.
edit2: 45000 u srbiji  :D :D za polovnog *(a novog) dukatija sa trkackom opremom

kapiram jbte to je stan da kupis,i naravno da ga ovde nece prodati nikada sigurno,to se slazem sa tobom..

Che

Citat: cbrr1 poslato 27 Jul, 2012, 10:32
kapiram jbte to je stan da kupis,i naravno da ga ovde nece prodati nikada sigurno,to se slazem sa tobom..

Ma dao bi ga on i za 43K eura samo da mu se ponudi. :D

Gašpar

Dečko ima preko 200.000 evra u motorima, tako da se njemu sigurno ne žuri s prodajom ;)

zmiya

A ko je taj ljubitelj?

AndreyRR

kako ne znas Radoja,gasa zna sve drkace  ;D

zmiya

Aaaa,Radoje,Vidoje,Stanoje,Miloje,kakoje,dobroje..

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

AndreyRR

Citat: zmiya poslato 27 Jul, 2012, 11:14
Aaaa,Radoje,Vidoje,Stanoje,Miloje,kakoje,dobroje..
to ti pricam  [cheers]

Gašpar

Citat: zmiya poslato 27 Jul, 2012, 11:02
A ko je taj ljubitelj?

®eljko, uvoznik Ducatia.

Znam da pored ovog 1199, ima jo¹ jednog "civilnog" 1199, Monstera, DesmosediciRR. E sad, mislim da ima jo¹ ne¹to, ali K_A_W_A to bolje zna.

Che

Jel ima neki ljudski motor ili samo italijanska kinder jaja?

Gašpar

Ako je Desmosedici RR kinderjaje, onda jbg  ;D

Taraba

Ako nema Multistradu 1200 d¾aba mu sve ovo...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

BOKYBOY

Citat: cbrr1 poslato 23 Jul, 2012, 12:38
http://www.polovniautomobili.com/oglas2319656/yamaha_gts_1000a/ kakav je ovo kiborg motor,sta je bre ovo..
Jeste matorija malo al ja nista lepse video nisam odavno... [clapp]