Glavni meni

ddr1 1gb 333mhz pc2700 memoriju za laptop

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 27 Februar, 2013, 19:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

KUPUJEM primam na poklon, menjam.kompenzacija...svejedno.

Na lap topu mi otkazala poslusnost memorija.....pa mi je maksimalno usporio....a i prijavljuje samo 512.....ako neko ima u steku neki komad memorije tipa So DIMM od 1gb..bla bla bla...

p.s.
Ovo drugo se posebno odnosi na digialne strucnjake tipa, UFF, Taraba, Lazic...ali primam na poklon i od ostalih...... :P :P :P
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

e u qrac
ja laza napusio pre neki dan sto je bacio neku zvucnu karticu za koju je mislio da mu nikad nece trebati a ja isto uradio sa nekim starim mem modulom
mada mislim da je bila od 512mb a kome to treba  [sutirakamen]

ЯЭВОЛУТИОН

evo sad pogledah moze i na 400 mhz...to mu dodje  PC3200 ...200 pinska....doduse radice na 333...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

videh sad da je UFF imao ono sto mi treba....ali davno...
To sto se Taraba i Lazic ne javljaju mi daje nadu da kopaju po podrumu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mazzi

Evo imam ja pestodvanes ako ti nije malo? PC3200

ЯЭВОЛУТИОН

malo mi jeste, ali ako ne nadjem 1gb bice i ta dobra....a Lazic i Taraba se nejavljaju....a uff me postedeo vesti da je bacio jednu od 1gb vec mi je rekao da je od 512...kao da me utesi.....valjda ce laptop normalno da radi i sa tom....ovo ovako nema smisla....zamuckuje :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

I da imam odakle mi... Od kad sam dao otkaz nemam ni¹ta u ¹teku - sve sam rasprodao.
Do du¹e SO-DIMM ova nisam ni imao ne¹to.
Jebga [neampojma]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

ko je tebi dao otkaz da mu nogu slomimo.....
p.s.
sad videh da si sam sebi dao otkaz....sta da radimo...obecali smo deci :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mazzi

Ma ovu potopis u vodu pa je razvuces na 1 gb :D Dacu Uff-u, lakse ti od njega da uzmes ;)

ЯЭВОЛУТИОН

a mogao bi on da nadje tu od 1 gb tamo gde je bacio ......zahvaljujem se do neba..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mazzi

To mu je fora ... znas ti da on nista ne baca ;)

ЯЭВОЛУТИОН

znam, ali misli da ja ne znam...ima neki skrseni motor....neka lomina od honde....ja reko da je poteram na INOS...a on ne da...kaze sredjivace....sta ces da sredjujes crni ti....medjutim posle cujem da se opasno blizu priblizila otpadu u Zelezniku...i da su odvojili alumijum i gvozdje ugrubo :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

tu od 1 gb sam odavno prodao
a ove od 512 ces qrac da prodas, kome to treba kad na tome moze samo win '98 da radi?
to sam nekom dao ko zna kad i kome i ko zna koji ce mu qrac


a honda bi bila dobra kad bi revolucije hteo da je sklopi  [sutirakamen]

mislim ako meni nije bilo tesko da je za dan celu rasklopim sta njemu onda fali da to sve vrati na mesto kad se vec predstavlja za nekog majstora?  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

majstor ne mandrak madjionicar.....jesi zapamtio sta gde ide....da mozes da vratis :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Kita, nemam pojma. Nismo imali vremena sve da slikamo  [sutirakamen]

ЯЭВОЛУТИОН

i dalje u potrazi...generalno je sa dodatnih 512 laptop upotrebljiv ali mu feli jos....tako da i dalje potrazujem malo memorije.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: UFF poslato 28 Februar, 2013, 17:27
a honda bi bila dobra kad bi revolucije hteo da je sklopi  [sutirakamen]

mislim ako meni nije bilo tesko da je za dan celu rasklopim sta njemu onda fali da to sve vrati na mesto kad se vec predstavlja za nekog majstora?  ;D

ko je rasklopio? da nije havarisanog i mene, verovatno bi jos uvek bio u garazi i rasklapao je :P

inace revo, ovaj tvrdi aluminijum je na dobroj ceni sada :D taman ima lepu kilazu honda :D

ЯЭВОЛУТИОН

dzimika dodjes mi usugu...:)...vidi da na kvantasu neko nema memoriju.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

hahahahahahah
ti stvarno mislis da tamo neko zna sta je memorija :D

imam 512mb ali je za desktop, ne znam da li radi jer komp ne moze da se upali pa da proverim
kod tebe mora bas ona skracena za lap top?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11