Glavni meni

Kozna jakna Alpinestars

Započeo Banebandit1, 25 Februar, 2013, 14:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Banebandit1

Kozna jakna "Alpinestars" nova (sa etiketom). broj 54-XL cena 250€
kontakt telefon 066 064000
Bane

[attachment deleted by admin]

Banebandit1

Kozna jakna "Alpinestars" nova (sa etiketom). broj 54-XL

[attachment deleted by admin]

UFF

a kontakt telefon je nepotreban posto si odavno na forumu i svi te vec znaju jel da?

zVuk

a posto etiketa bez jakne.....??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

kumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ljudi polako to mi je kum ;D

ajd kume predstavi se lepo imas temu za to, reci nesto o sebi ;D

CBRR1

Pa sta moze da kaze,osim da bude iskren i da kaze da je ovo kineska kopija....

Banebandit1

Veliki strucnjak ... svaka cast

CBRR1

Citat: Banebandit1 poslato 25 Februar, 2013, 15:59
Veliki strucnjak ... svaka cast

Kineski skaj ili ti ekokoza...

Banebandit1

Najlepse bih zamolio sve "super-sveznalice", mega-trgovce, detaljne poznavaoce tezgi buvljaka i slicnih hiper-marketa moto-opreme, zaludne, dokone, kao i zadusne babe,
da postede ovaj oglas od svojih komentara
Hvala

CBRR1

200-300evri,jel ti stvarno mislis da ovo vredi toliko,mozes kod mene da kupis 6 takvih jakni,i da se obogatis brzo,ali nije ti to ok,zato mi posteni i propadamo..!

Major

Kako ovi kinezi prave dobre jakne..

sasafilipovic

Zbog goveda na forumu ni¹ta se ovde i ne prodaje.

Ovo mi lièi na skrivenu kameru, kao ono u fazonu da vidimo koliko ljudi misli da je ovo ozbiljan moto forum gde mo¾e¹ ne¹to i prodati... Mo¾e¹ qrac da proda¹... Sjebe te ekipa koja skuplja broj postova nekim glupim i krajnje idiotskim komentarima i podjebavanjima... jebite ih, to je super, ali koga jebati kad budu prestali da dolaze? Verovatno meðusobno...

Major

Citat: sasafilipovic poslato 26 Februar, 2013, 10:55
Zbog goveda na forumu ni¹ta se ovde i ne prodaje.

Zbog ovakvog izrazavanja ovaj forum ljudi prestaju da prate. I ovo je ipak samo forum, a ne halo oglasi!

sasafilipovic

A ko si ti da ocenjuje¹ dali su ovo halo oglasi? Da li u pravilima foruma pi¹e da je predstavljanje obavezno? Da li pi¹e da je ogla¹avanje zabranjeno?
Puno ljudi nikada nisu ni poseæivali forume (ne odnosi se na èoveka koji je postavio ovaj oglas), nemaju pojma kako to funkcioni¹e, umesto da im pomognete pravite budale od njih i terate ih odavde.
Glumite face i sveznalice. Kakav je va¹ ulazak na forum bio? Da li je tada bilo likova koji su vas spr¾ili, a neka muka vas naterala da pi¹ete?
Zbog takvih kao ¹to si ti puno ljudi koje znam su prestali da pi¹u na ovom forumu, ili nisu ni poèeli da pi¹u, neznaju ¹ta da oèekuju od "ekipe". Naravno, mogu da oèekuju "toplu" dobrodo¹licu i brz ispraæaj van foruma.

yamahar6dejan

Ne bih da off-ujem coveku oglas,ali  stvarno je malo glupo kad neko dodje na forum samo da bih nesto prodao,forum sluzi da se ljudi upoznaju,druze,razmene neka iskustva,pomognu jedni drugima... evo npr ja tek sad vidim da se nisam uopste predtavio,i mogu da kazem da me nikad niko ni zasta nije napusio,ili isprozivao,ali samo zato sto sam pristupio normalno ovom forumu sa ciljem da nesto naucim,da se druzim,razmenim iskustva itd,a ne da bih samo nesto prodao,i mislim da takvi i nisu potrebni ovom forumu,da gospodin ne shvati nista licno,ne odnosi se licno na njega... i lepo je major rekao,kome je bitna samo prodaja,a ne ovo ostalo sto sam naveo,ima moto berzu i ostale oglase... a ja odoh da se predstavim :D

Major

Citat: sasafilipovic poslato 26 Februar, 2013, 11:22
A ko si ti da ocenjuje¹ dali su ovo halo oglasi? Da li u pravilima foruma pi¹e da je predstavljanje obavezno? Da li pi¹e da je ogla¹avanje zabranjeno?
Puno ljudi nikada nisu ni poseæivali forume (ne odnosi se na èoveka koji je postavio ovaj oglas), nemaju pojma kako to funkcioni¹e, umesto da im pomognete pravite budale od njih i terate ih odavde.
Glumite face i sveznalice. Kakav je va¹ ulazak na forum bio? Da li je tada bilo likova koji su vas spr¾ili, a neka muka vas naterala da pi¹ete?
Zbog takvih kao ¹to si ti puno ljudi koje znam su prestali da pi¹u na ovom forumu, ili nisu ni poèeli da pi¹u, neznaju ¹ta da oèekuju od "ekipe". Naravno, mogu da oèekuju "toplu" dobrodo¹licu i brz ispraæaj van foruma.

Koliko sam zadnji put pogledao gore u linku lepo pise www.motomanijaci.com,  a ne www.halooglasi.com
Ja ne glumim ni facu ni sveznalicu i trudim se da svakom ko prvi put dodje objasnim da bi bilo lepo i korektno da se prvo predstavi pa tek onda da postavi oglase.
Ja kad sam prvi put dosao na ovaj forum, isto sam hteo da prodam nesto ali pre nego sto sam postavio oglas lepo sam prvo malo izlistao forum i kad sam shvatio da cu da dobijem slicice sa halooglasima uradio sam ono sto se ocekuje, predstavio se pa tek onda postavio oglas. I naravno da je oglas i tada bio pun zajebancije ali to nisam ni malo smatrao ka uvredu vec kao prednost jer je oglas uvek na vrhu.

p.s. ovo sve moze u bullshit ;)


clutch&brake

E vidis meni se od tebe tako pravicnog poprilicno dize kosa na glavi....
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

sasafilipovic

Za¹to u bullshit. Napravili ste ceo forum na bullshit.
Da ovo nije forum "halooglasi" ali je ovo je podforum "Oglasnik", da si èitao pa¾ljivije video bi verovatno, i ne bi spamovao svaku temu. Napravili ste offtopic od svake moguæe teme. Samo budala mo¾e da se nada da æe uspeti da proda ne¹to na forumu i to zbog takvih kao ¹to je ekipa koja konstantno u svakoj temi, svakom oglasu vodi neku nebuloznu prièu i sjebe sve ¹to je vredno ovde.
Ako imate ne¹to da pi¹ete ¹to nije vezano za temu imate podforum offtopic pa tamo se zezajte do mile volje, podjebavajte se, drkajte, i¾ivljavajte. Stvarno ne kapiram da li imate barem malo obzira prema drugim èlanovima ovog foruma kome nije zanimljivo to ¹to radite u svakoj moguæoj temi.
I ako je ovo forum za "ekipu" daj postavite javno ko mo¾e da se ogla¹ava a da ga ne jebete kao mladog majmuna.

sasafilipovic

Citat: njanja poslato 26 Februar, 2013, 11:52
E vidis meni se od tebe tako pravicnog poprilicno dize kosa na glavi....

A ti da se ne javi¹ propao bi forum... 389 tvojih poruka od kojih su 388 podjebavanje i spamovanje... silno nema ¹ta.

clutch&brake

Vidi ovako druze... idi u moje poruke i procitaj sta sam sve pisao i gde... kada sam ja postao clan lepo sam se predstavio i okacio oglas... od istog tog majora i uffa sam dobio DOBRONERNE sugestije sto mozes i da vidis u mom oglasu... da ja podjebavam?? Hm ne samo da me neko pravi budalom nikada necu dozvoliti. da jesi u pravu za hejtovanje ovog oglasa ali mu je admin tim napisao da se izuje prvo i da udje. ne mora uvek sve da pise da bi se postovalo.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!