Glavni meni

Katastrofa drugari....

Započeo Vlada GS, 06 Januar, 2011, 00:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Loshmi Capo

Citat: davidoff poslato 26 Januar, 2011, 17:17
Citat: johnynovak poslato 26 Januar, 2011, 17:05
davidof, evo dok se loshmi ne uloguje ja cu ti reci, tablicu nosis bez obzira kad registrujes, vracas i dobijas novu
ja sutra idem da zavrsim u ljermontovoj pa javljam utiske

Hvala za info ali nesto mi je tu nelogicno ako registrujes auto mesec dana pre isteka registracije i odmah vracas tablicu onda ti nova registracija traje 13 meseci ili si tih mesec dana nelegalan tj. vozis sa pogresnim reg. brojem,nelogicno....Ako ides bas to da odradis sutra mnogo me zanima kako to ide...ocekujem detaljan info... ;)
Tebi auto nije regsitrovan od tog trenutka bukvalno 13 meseci jer tebi stara registracija vazi narednioh mesec dana a na nju se nastavlja nova registracija pa tebi to izgledas kao 13 meseci,drzava je dozvolila da registrujes kola mesec dana u napred tako da nemas sta da brines,dobijas validne tablice i potvrdu a za 20ak dana i saobracjnu,opusti se ,sve je ok.

davidoff

Citat: Loshmi Capo poslato 26 Januar, 2011, 20:39
Citat: davidoff poslato 26 Januar, 2011, 17:17
Citat: johnynovak poslato 26 Januar, 2011, 17:05
davidof, evo dok se loshmi ne uloguje ja cu ti reci, tablicu nosis bez obzira kad registrujes, vracas i dobijas novu
ja sutra idem da zavrsim u ljermontovoj pa javljam utiske

Hvala za info ali nesto mi je tu nelogicno ako registrujes auto mesec dana pre isteka registracije i odmah vracas tablicu onda ti nova registracija traje 13 meseci ili si tih mesec dana nelegalan tj. vozis sa pogresnim reg. brojem,nelogicno....Ako ides bas to da odradis sutra mnogo me zanima kako to ide...ocekujem detaljan info... ;)
Tebi auto nije regsitrovan od tog trenutka bukvalno 13 meseci jer tebi stara registracija vazi narednioh mesec dana a na nju se nastavlja nova registracija pa tebi to izgledas kao 13 meseci,drzava je dozvolila da registrujes kola mesec dana u napred tako da nemas sta da brines,dobijas validne tablice i potvrdu a za 20ak dana i saobracjnu,opusti se ,sve je ok.


Hvala jos jednom....
We won't forget you Marco....


dzimika

bas kao sto sam mu i ja objasnio :D
pored silnih registracija koje sam odradio naucis svasta :D

UFF

Citat: Loshmi Capo poslato 26 Januar, 2011, 20:35
za bajkere odlazak u sup kosta samo 500din a takodje se dobiju tablice bez slova ©ÐÈÆ® jer imamo vezu i za to.

[clapp]

S'obzirom da su tablice vezane za ime na 7 godina samo sto ces da izbegnes ovo ©ÐÈÆ®  vredi vise od tih 500dinara

DebeliZmaj

ja sam na jugu dobio ÆE :) ... i znam da su sve svi nasmejali ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CADILLAC

 ;)A mi iz Toxic City-a(Panceva), jel mozemo preko Tebe? -
Citat: Loshmi Capo poslato 26 Januar, 2011, 20:28
Citat: CADILLAC poslato 26 Januar, 2011, 15:03
[neampojma], Jel tacno, malo pre citam u Kuriru, da se NE MORA ici licno u SUP, ako se registracija poveri AMSS-u, uz naknadu 1500 din ?-Ako nesto znate, pisite...! [blahblah] [hello]
Kod mene ta usluga kosta 500din za bajkere,nebitno jel motor,auto,kamion u pitanju.
BMW BoxerClub Pancevo 666

SSZGO

#66
Citat: UFF poslato 26 Januar, 2011, 23:20
Citat: Loshmi Capo poslato 26 Januar, 2011, 20:35
za bajkere odlazak u sup kosta samo 500din a takodje se dobiju tablice bez slova ©ÐÈÆ® jer imamo vezu i za to.

[clapp]

S'obzirom da su tablice vezane za ime na 7 godina samo sto ces da izbegnes ovo ©ÐÈÆ®  vredi vise od tih 500dinara

a sta je sa slovom

Џ

za neupucene to je slovo D®

a uzgred budi receno, kako se uopste pise latinicom ja sam zaboravio, i zasto ga nema na tastaturi :) ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

bio danas do ljermontove i registrovao motor, nije bilo zive duse i jako je jednostavno, konacno nema sta da piskaraju i slicno, samo provere podatke i to je to, otkucaju onu potvrdu i nalepnicu i sve u svemu dosta lakse i brze
ali sam definitivno ocekivao bolje tablice a ne iste usrane metalne

Loshmi Capo

Citat: CADILLAC poslato 27 Januar, 2011, 07:39
;)A mi iz Toxic City-a(Panceva), jel mozemo preko Tebe? -
Citat: Loshmi Capo poslato 26 Januar, 2011, 20:28
Citat: CADILLAC poslato 26 Januar, 2011, 15:03
[neampojma], Jel tacno, malo pre citam u Kuriru, da se NE MORA ici licno u SUP, ako se registracija poveri AMSS-u, uz naknadu 1500 din ?-Ako nesto znate, pisite...! [blahblah] [hello]
Kod mene ta usluga kosta 500din za bajkere,nebitno jel motor,auto,kamion u pitanju.
Mogu ti odraditi kompletno osiguranje sa taksama ali za tablice moras sam otici jer su PA,slazes se da za 500din ne mogu pokriti troskove do PA i nazad.