Glavni meni

Katastrofa drugari....

Započeo Vlada GS, 06 Januar, 2011, 00:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlajko

Idjenje u sup je uvek bilo crvena dve Uff-e..

..a moze i oko tehnickog da pripomogne..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

srbac

Jel dobio neko nove tablice za motocikl, jel su vece od starih ? Pozdrav

Gremlin

Dobio je Yoman, vece su taman za toliko da ne mogu da udju u stari plasticni ram (nosac)...

[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

UFF

Kome treba pomoc oko tehnickog za motorcikl taj nek rinejmuje nick u kamikaza

srbac

Citat: Gremlin poslato 22 Januar, 2011, 17:39
Dobio je Yoman, vece su taman za toliko da ne mogu da udju u stari plasticni ram (nosac)...

[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Imam ja klesta za lim , uguracu ih u star ram     :P

srbac

  Juce sam registrovao auto, sada sam dobio KO table umesto ranije PA, KO to je Kovin, ako neko vidi da zna sta je to. Zanimljivo je bilo sto su mi rekli da ne moram nove ako necu a ja sam ipak uzeo posto sam vec  izdvojio kintu. Ali za motor ako i delje ne bude moralo i necu, videcu 6 aprila.  [unistenje]

DebeliZmaj

cek bre kako nemora ?
u beogradu mora... uopshte nema dal hocesh
ja sam samo prebacivao vlasnistvo na mene, reg auto ... i morao sam uzmem sad nove table i saobracajnu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

srbac

U agenciji me pitala zena koja radi jel hocu nove ili stare, tamo ocigledno moze.Eto, pozdrav
Izgleda da  Beograd nije svemoguc   8)

Loshmi Capo

Matori,ta zena nema pojma!
Nove tablice svi moraju da uzmu!
Ne kazem nista tebi ali ona je izgleda na necemu dobrom [rofl]

davidoff

@Loshmi imam jedno pitanje,kakva je procedura sa sa registracijom mesec dana pre isteka registracija (zakonski rok)? Koliko sam ja razumeo zadrzavam stare tablice do isteka registracije i nakon tog datuma vracam tablice i dobijam nove zajedno sa saobracajnom.....ili ne? I kako to da izvedem,idem direktno u sup sa placenim dazbinama i samo predam ili treba nesto specijalno da se radi? Hvala unapred......


ps

Mogao sam da ti pasaljem PP ali mislim da ce biti jos neko koga ovo zanima......
We won't forget you Marco....


CADILLAC

 [neampojma], Jel tacno, malo pre citam u Kuriru, da se NE MORA ici licno u SUP, ako se registracija poveri AMSS-u, uz naknadu 1500 din ?-Ako nesto znate, pisite...! [blahblah] [hello]
BMW BoxerClub Pancevo 666

dzimika

davidof, evo dok se loshmi ne uloguje ja cu ti reci, tablicu nosis bez obzira kad registrujes, vracas i dobijas novu
ja sutra idem da zavrsim u ljermontovoj pa javljam utiske

ps: loshmi, resio sve danas kod komsije koji drzi tehnicki :D

davidoff

Citat: johnynovak poslato 26 Januar, 2011, 17:05
davidof, evo dok se loshmi ne uloguje ja cu ti reci, tablicu nosis bez obzira kad registrujes, vracas i dobijas novu
ja sutra idem da zavrsim u ljermontovoj pa javljam utiske

Hvala za info ali nesto mi je tu nelogicno ako registrujes auto mesec dana pre isteka registracije i odmah vracas tablicu onda ti nova registracija traje 13 meseci ili si tih mesec dana nelegalan tj. vozis sa pogresnim reg. brojem,nelogicno....Ako ides bas to da odradis sutra mnogo me zanima kako to ide...ocekujem detaljan info... ;)
We won't forget you Marco....


dzimika

znam da ti je nelogicno, ali gledaj ovako: motor/auto ti je registrovan do recimo 25februara 2011, ti odes 27. januara i registrujes, i dalje ti registracija vazi do 25.februara 2012, stim sto osiguranje od ranije ti vazi do 25. februara 2011 i na osnovu toga si potpuno legalan, novo osiguranje se se samo nastavlja na ono prethodno, registracija isto tako. E sad sto u ovom slucaju dobijas novu tablicu sa drugim brojem i oznakama to je vec neki drugi detalj i o tome neka se brinu oni koji o tome treba da brinu, svakako ako je motor u pitanju do marta neces voziti :D

davidoff

Ne u pitanju je auto sa kojim bih trebao da izlazim iz Srbije polovinom marta a registrovan je od 27.02. e sad ja bih hteo da ubrzam proces i imam saobracajnu da bih mogao da napustim Srbiju,zbog toga hocu da ga registrujem sad za dva,tri dana tj. da poplacam to i da predam da bih sto pre dobio saobracajnu. Ako ides sutra u SUP bio bih ti zahvalan da mi proveris kakva je procedura...
We won't forget you Marco....


R.I.P.

MUP je izdao saop¹tenje da se nove saobraæajne èekaju mesec dana i da ako neko ima potrebe da ide van granica Srbije da motorno vozilo registruje meseca dana pre isteka registracije
ride in peace

srbac

Dobio sam nove tablice i nalepnicu za sajbu i na njoj pise da je reg do 27 jan 2012 god a registrovao sam 24.jan znaci vazi u skladu sa starom polisom.
A zena koja radi u agenciji je zena od mog dobrog drugara koji drzi tehnicki pregled i zaista ne moraju stare tablice u Kovinu. A put za Kovin se lako nadje ,SAMO SKRENES i tu si   [glavazid]

Loshmi Capo

Citat: CADILLAC poslato 26 Januar, 2011, 15:03
[neampojma], Jel tacno, malo pre citam u Kuriru, da se NE MORA ici licno u SUP, ako se registracija poveri AMSS-u, uz naknadu 1500 din ?-Ako nesto znate, pisite...! [blahblah] [hello]
Kod mene ta usluga kosta 500din za bajkere,nebitno jel motor,auto,kamion u pitanju.

Loshmi Capo

Citat: davidoff poslato 26 Januar, 2011, 12:45
@Loshmi imam jedno pitanje,kakva je procedura sa sa registracijom mesec dana pre isteka registracija (zakonski rok)? Koliko sam ja razumeo zadrzavam stare tablice do isteka registracije i nakon tog datuma vracam tablice i dobijam nove zajedno sa saobracajnom.....ili ne? I kako to da izvedem,idem direktno u sup sa placenim dazbinama i samo predam ili treba nesto specijalno da se radi? Hvala unapred......


ps

Mogao sam da ti pasaljem PP ali mislim da ce biti jos neko koga ovo zanima......
Davidof-e....
Pozdrav...
Uradi sledece...Registruj auto mesec dana pre isteka,pri registraciji moras da vratis tablice i dobices iste skunde nove,takodje dobijas potvrdu da je auto registrovan a saobracajnu ces doboito za 20ak dana od dana kad si uzeo nove tablice,vec su poceli da daju saobracajne za ljude koji su pocetkom meseca registrovali kola...
Tako ces moci u odredjenom trenutku sa kolima ici preko granice taman kad ti je potrebno.
Ako ti treba bilo sta vezano za registraciju,moja agencija stoji na usluzi kako za registraciju tako i za tehnicki pregled,za bajkere odlazak u sup kosta samo 500din a takodje se dobiju tablice bez slova ©ÐÈÆ® jer imamo vezu i za to.
GM MOTO 065-8620-973 Loshmi.

davidoff

Citat: Loshmi Capo poslato 26 Januar, 2011, 20:35
Citat: davidoff poslato 26 Januar, 2011, 12:45
@Loshmi imam jedno pitanje,kakva je procedura sa sa registracijom mesec dana pre isteka registracija (zakonski rok)? Koliko sam ja razumeo zadrzavam stare tablice do isteka registracije i nakon tog datuma vracam tablice i dobijam nove zajedno sa saobracajnom.....ili ne? I kako to da izvedem,idem direktno u sup sa placenim dazbinama i samo predam ili treba nesto specijalno da se radi? Hvala unapred......


ps

Mogao sam da ti pasaljem PP ali mislim da ce biti jos neko koga ovo zanima......
Davidof-e....
Pozdrav...
Uradi sledece...Registruj auto mesec dana pre isteka,pri registraciji moras da vratis tablice i dobices iste skunde nove,takodje dobijas potvrdu da je auto registrovan a saobracajnu ces doboito za 20ak dana od dana kad si uzeo nove tablice,vec su poceli da daju saobracajne za ljude koji su pocetkom meseca registrovali kola...
Tako ces moci u odredjenom trenutku sa kolima ici preko granice taman kad ti je potrebno.
Ako ti treba bilo sta vezano za registraciju,moja agencija stoji na usluzi kako za registraciju tako i za tehnicki pregled,za bajkere odlazak u sup kosta samo 500din a takodje se dobiju tablice bez slova ©ÐÈÆ® jer imamo vezu i za to.
GM MOTO 065-8620-973 Loshmi.


Puno hvala na informaciji i cujemo se vec sutra....
We won't forget you Marco....