Glavni meni

Objavio sam rat Blow jobersima

Započeo isterivac, 21 Februar, 2013, 20:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Ja da se uzbuðujem? Si lud?  ;D
Ne, nego mrzim bljuvotine i odmeravanja "internet kurca"
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

isterivac

Za razliku od vecine "pametnih" ja sto kazem to i uradim. Ko hoce neka me pljuje, imate svoje pravo kao sto i ja imam pravo da radim sta hocu i da prijavljujem koga hocu tj. ko zasluzuje..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

dzimika

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 17:27
Citat: dzimika poslato 22 Februar, 2013, 16:28
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 15:42
Citat: UFF poslato 22 Februar, 2013, 15:18
kakvu pedofiliju bre da nakalemis milf hunter-u?  :o
Jebiga zovi te me Cipiripi nisam hteo da se smaram da gledam ima li nastavak al ja ovo definitivno neæu da èitam dalje uff pedofil daj ne rise mada za info foruma¹ima Majèe dolazi kod Boba veèeras sad ¹telujem kameru i microfon al,sam perverzan skroz ima da bidne ¹vedski akcioni samo tako jbte poèela drhtavica da me fata [balavi] [balavi] [balavi] adami9ni ja ovu slikunisam poslao bar sad a da sam svestan i neæu da ¹aljem slike nego snimak Crtaæa u najavi [hello]

ajd ti meni reci sta si sve stavio na motor od elemenata? jel moze da se ovo nakaci na bocu da bi se dobio stabilniji pritisak?
doði pa proveri pa ¹ta ti odgovara to ti stavim  [cheers]

imam viska dva motora pa sam mislio da iskoristim jedan od njih da napravim prirucni kompresor, ne planiram da farbam autobuse pa bi mi ovo sluzilo sa airbrush samo
mogao bi u nedelju da navratim posto idem na bazen :D

Gvozden

PAzi da nije probio...prvo glimericom proveri, oce da probije pa posle ubiva sve okolo.... A idealan je u kombinaciji sa onom manjom pp bocom ;)

on topic...
ima ok likova na BJB. Samo , dosta ljudi je trajno napustilo taj forum zbog nekih neopopularnih poteza pojedinih admina.....

savke

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 Februar, 2013, 17:34
Citat: isterivac poslato 22 Februar, 2013, 16:19
JA ne dozvoljavam da me majmun pravi majmunom, a ti ako lizes dupeta ovima sa Bjb-a lizi i dalje, nit cu njima niti cu bilo kome drugom.. ali i ne dam da me malouman covek kao sto si ti tako naziva, tako mozes svog tatu da zoves..
Da se zna, ja nisam stavio ovde temu da bi se jadikovao, ja sam naumio sta cu da uradim i to cu i uraditi.. Tema je vise za one koji imaju nesto korisno da dodaju..

...ajmo opet.... pljuvanje, pretnje...
[watching] [watching]

ps.
Uvek me ¾ivo interesuje dal su ti internet "drèni" takvi i u kafani? [blahblah]
Ne bih nikom preporucio da bude u njegovoj blizini u kafani kad muzika nece da svira njegovu pesmu! :D

dzimika

Citat: Gvozden poslato 22 Februar, 2013, 18:31
PAzi da nije probio...prvo glimericom proveri, oce da probije pa posle ubiva sve okolo.... A idealan je u kombinaciji sa onom manjom pp bocom ;)

on topic...
ima ok likova na BJB. Samo , dosta ljudi je trajno napustilo taj forum zbog nekih neopopularnih poteza pojedinih admina.....

mislis da ne baca na masu?
mislim da nije, samo pusta negde freon instalacija najvarovatnije

MotoManijak

alo bre jebali vas freoni i kompresori i kurve ovde je tema bj znaci neko pusenje

dzimika

pa pusicemo se kad nas sprzi struja, sta se bunis :P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: pit poslato 22 Februar, 2013, 17:38

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 Februar, 2013, 17:34
Citat: isterivac poslato 22 Februar, 2013, 16:19
JA ne dozvoljavam da me majmun pravi majmunom, a ti ako lizes dupeta ovima sa Bjb-a lizi i dalje, nit cu njima niti cu bilo kome drugom.. ali i ne dam da me malouman covek kao sto si ti tako naziva, tako mozes svog tatu da zoves..
Da se zna, ja nisam stavio ovde temu da bi se jadikovao, ja sam naumio sta cu da uradim i to cu i uraditi.. Tema je vise za one koji imaju nesto korisno da dodaju..

...ajmo opet.... pljuvanje, pretnje...
[watching] [watching]

ps.
Volim "internet" juna¹tvo. Uvek me ¾ivo interesuje dal su ti internet "drèni" takvi i u kafani? [blahblah]

      Ti koji prete i napusavaju preko interenta u stvarnosti su uglavnom picke neopevane (cast pojedincima ima i takvih) i forum im sluzi da lece svoje komplekse .U kuci su mnaji od makovog zrna i ne smeju od zene keks da kazu...a kamoli da naprave neku voznju van dvorista ...a cesto puta niu nemaju motor ,....pa se pitam zasto uopste zagadjuju forum.
Sta zna covek ...sopstveno iskustvo pretocio u par recenica...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: revolution poslato 22 Februar, 2013, 20:27
Citat: pit poslato 22 Februar, 2013, 17:38

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 Februar, 2013, 17:34
Citat: isterivac poslato 22 Februar, 2013, 16:19
JA ne dozvoljavam da me majmun pravi majmunom, a ti ako lizes dupeta ovima sa Bjb-a lizi i dalje, nit cu njima niti cu bilo kome drugom.. ali i ne dam da me malouman covek kao sto si ti tako naziva, tako mozes svog tatu da zoves..
Da se zna, ja nisam stavio ovde temu da bi se jadikovao, ja sam naumio sta cu da uradim i to cu i uraditi.. Tema je vise za one koji imaju nesto korisno da dodaju..

...ajmo opet.... pljuvanje, pretnje...
[watching] [watching]

ps.
Volim "internet" juna¹tvo. Uvek me ¾ivo interesuje dal su ti internet "drèni" takvi i u kafani? [blahblah]

      Ti koji prete i napusavaju preko interenta u stvarnosti su uglavnom picke neopevane (cast pojedincima ima i takvih) i forum im sluzi da lece svoje komplekse .U kuci su mnaji od makovog zrna i ne smeju od zene keks da kazu...a kamoli da naprave neku voznju van dvorista ...a cesto puta niu nemaju motor ,....pa se pitam zasto uopste zagadjuju forum.
Sta zna covek ...sopstveno iskustvo pretocio u par recenica...

     Ma ti  si jak mudonja u pm...imas zastitu od admina pa mislis da mozes da vredjas nekaznjeno.....ali to samo virtuelno u realnom svetu si manji od makovog zrna.

Gvozden


Che

Citat: isterivac poslato 22 Februar, 2013, 17:48
Za razliku od vecine "pametnih" ja sto kazem to i uradim. Ko hoce neka me pljuje, imate svoje pravo kao sto i ja imam pravo da radim sta hocu i da prijavljujem koga hocu tj. ko zasluzuje..

Ispadas naivan, ne zanisi se.
Ekipa sa bjb bila ovakva ili onakva, pravno nije naivna ni malo i jako je dobro potkovana.
Za dz ce ti se smejati za tu prijavu, a ti kako hoces, srecno ti. ;)

mali_zmaj

sta da se kaze,meni je bjb postao previse hladan,tehnièki! tako da sam na ovom forumu redovno a tamo kad me nesto interesuje ¹to je tehnièke prirode a ne mogu ovdje saznati. sto se tice manijaka nikog nisam licno upoznao sem Lazica (car,kralj,i vlasnik veoma pametnog d¾ukca),ali mislim da je ovaj forum topliji,prijatniji,opu¹teniji...,na bjb-u  su mi zatvorili temu,bez potrebe a samo zato ¹to su se neki administratori osjeæali prozvanim. a ja jo¹ mislio da su pametniji,ali sujeta je èudo. i dalje mislim da ta forum nije lo¹,ali na manijake moram da odem,jer me hvata kriza,jer se podvuèete pod ko¾u sunce vam manijaèko,a tamo eventualno da proèitam kakav dobar putopis,ili da naðem kakv teh. podatak....,da se ne ponavljam.
jin-jang

Uncle Bob

Citat: MotoManijak poslato 22 Februar, 2013, 19:40
alo bre jebali vas freoni i kompresori i kurve ovde je tema bj znaci neko pusenje
Joj jopet ja ne èitam do kraja ko je bre rekao pu¹enje i sl.bludne radnje???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 22 Februar, 2013, 19:34
Citat: Gvozden poslato 22 Februar, 2013, 18:31
PAzi da nije probio...prvo glimericom proveri, oce da probije pa posle ubiva sve okolo.... A idealan je u kombinaciji sa onom manjom pp bocom ;)

on topic...
ima ok likova na BJB. Samo , dosta ljudi je trajno napustilo taj forum zbog nekih neopopularnih poteza pojedinih admina.....

mislis da ne baca na masu?
mislim da nije, samo pusta negde freon instalacija najvarovatnije
ma neznam dal,si video foto u rubrici prodaje (èerupaèi,plugovi i ostali) znaèi smem da dr¾im u ruci kompresor ne baca masu a pumpa do jaja nego ja nemam autogeno pa nemogu da hartletujem da spojim kompresor sa nekom bocom od p,p, ili plinom a sklopka se kupi i namesti to je najmanji problem ma ako do roðendana ne prodam kompresor ko bude do¹ao na ro¹tilj pokloniæumu
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden

jbg da sam blize, imam brener za bakar i sl zajebancije.... ako ne resis uskoro , dolazimo na kucnu adresu...:)

UFF

mogu ja da prevezem do gvozdena kad krenemo po triumph-a

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2013, 22:02
mogu ja da prevezem do gvozdena kad krenemo po triumph-a
Ma Brate ja sklopio taj kompresor kad neko iz kom¹iluka treba da doduva gumu ne aka mi se onaj veliki ¹to stoji u kanalu ma isad æe roðendan pa se slikamo ja i sreæni dobitnik koji bude do¹ao po njega. [cheers] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panta Zemunac

PRODAJEM slike (ne fotke)...'te¹ki umetnicki radovi'...za Vas, prijatelje sa foruma 30% skuplje!

Ko procita oglas, odmah da mi uplati 10 jevrica....molim lepo. hvala lepo!! ;D

Da, a sa forum, jo¹ 50% od prodatog dela! [yahoo]

Uncle Bob

Citat: Panta Zemunac poslato 22 Februar, 2013, 22:42
PRODAJEM slike (ne fotke)...'te¹ki umetnicki radovi'...za Vas, prijatelje sa foruma 30% skuplje!

Ko procita oglas, odmah da mi uplati 10 jevrica....molim lepo. hvala lepo!! ;D

Da, a sa forum, jo¹ 50% od prodatog dela! [yahoo]
Daj da vidim ¹ta si ¾vrljo ako mi se svidza ¹aljem ti kintu od sabajle pa jebiga ni Tapi kad sam kupovao od njega nije bio na nekoj ceni pa posle izlo¾beu Kralja Milana poèeo da nabada cifre u zgradi protokola pravio izlo¾bu ja pazario komada 6
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM