Glavni meni

Objavio sam rat Blow jobersima

Započeo isterivac, 21 Februar, 2013, 20:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit


    Slazem sa sa ovim sto je Uff rekao ...ja sam napisao nesto ali sam obrisao ...nije kulturno.Inace ima na tom forumu normalnih ljudi koji jednostavno kuliraju razne zabrane i,gluposti i nebuloze i ja njih ne mogu da mrzim sto su tamo ali ja sa njima imam mnogo lose iskustvo i zbog toga samo mogu da kazem daleko ima lepa kuca.

Strux


TT600


SSZGO

ne kapiram poentu

idi brate radi nesto korisno zaradi neke pare...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Citat: pit poslato 21 Februar, 2013, 23:04

    Slazem sa sa ovim sto je Uff rekao ...ja sam napisao nesto ali sam obrisao ...nije kulturno.Inace ima na tom forumu normalnih ljudi koji jednostavno kuliraju razne zabrane i,gluposti i nebuloze i ja njih ne mogu da mrzim sto su tamo ali ja sa njima imam mnogo lose iskustvo i zbog toga samo mogu da kazem daleko ima lepa kuca.

ima bas dosta dobrih ljudi, ovde kad se kaze blowjoberi misli se na urednicku politiku a ne na clanove pa nam zato i ne smeta ako je neko aktivan clan i ovde i tamo sto se bas ne moze reci i za njih zar ne? (inace pabla i ekipu sam odavno upoznao i ok su momci uzivo)
ali stvar je u tome da vecina clanova nisu dovoljno cesto na forumu da bi razumeli o cemu se tamo stvarno radi (da jesu i da su u toku digla bi se buna sto je taj banovan i sto je ta tema obrisana i niko ne bi pisao nista na 15 dana pa da vidimo da li ce nesto da se menja ili ne kad forum krene da odumire) ili ih jednostavno zabole ona stvar da se time bave sto je potpuno razumljivo
od prilike kao kad nasi clanovi otvore temu farbach (politicku) i vlajko (teorija zavere) da nas na neku opasnost upozore a nama je lakse da jedemo, jebemo, popijemo pivo uz film i odemo na spavanje nego da se bavimo "glupostima" na koje mislimo da ne mozemo da uticemo..

Kanarinac

I meni su trazili 10 evra jer sam preprodavac i radim sa delovima :D Na kraju su me banovali, ne znam ni ja zasto.
Ko ih jebe, ja sam na tom forumu bio od 2007 godine. I oni me banuju na keca ni zbog cega.  E pa ako je tako, ne trebaju mi u zivotu. Propasce na kraju, sto rece Isterivac, nikome nije gorela do zore.

dzimika

banovali su te jer nisi hteo igoru i jasminku da tutnes 10e da bi mogao da postavljas oglase
sram te bre bilo, kako ti nije zao njih jadnih
vidis da jasminko godinama trazi motor i nikako da ga nadje a ti neces da mu das pare cccccccccc
(doduse kad su jasminka jebali zbog oglasa da im plati on im rekao da mu plate ucionicu koju su koristili za sastancenja i "obuke")

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 21 Februar, 2013, 22:56
lol....  :D
Jbte nerazumem ko je opet i za¹to èoveku da o minus daj bre nek se tera u qrac taj maloumnik pa jbte Miljan je retko kvalitetan èovek pa ¹ta i ja se ponekad ne sla¾em sa onim ¹to napi¹e al.mi nikad nije palo na pamet da mu lupim minus ma daj jebote pa nije ovo onaj jadni Bjb [veryangry]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

srbac

Imam i je svoj deo, necete .....

Simon69

I meni su trazili 10e za oglase.Ja sam im objasnio sta radim,cime se bavim i kako ostvarujem prihod i nisam reklamirao svoju delatnost niti oglasio nista drugo osim delova za motore koji mi kuci stoje godinama i koje nabavljam i danas,ali slabo prodajem ;) Obrisali su mi oglase i idemo dalje.Za te iste delove,da stavim na neki forum koji nema veze sa motorima mislim da mi niko nebi rec rekao..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

monsterbnt

A sto se bavite debilima? Ko im jebe prst u bulju bre.
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Prestaæe ljudi jednostavno da kaèe na njihove oglase, hvala Bogu, ima milion besplatnih oglasnika na netu....
Kad se to desi, odma æe manji broj ljudi da ih poseæuje i eto ti recepta kako sam sebe da ubije¹ kad se bavi¹ internet poslovima... [facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sasafilipovic

Citat: isterivac poslato 21 Februar, 2013, 20:24
Banovao su me zato sto sam im rekao da ne postoju zakon jer su neregistrovani kao neprofitna organizacija i nemaju pravo da naplacuju oglasavanje na forumu. E sad, veceras spremam prijavu i imam sve potrebne podatke i sve sam sacuvao sto su mi poslali podatke i instrukcije. SAD CE DA FASUJU! Isterivac krece u akciju!  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

I tako znaèi hteo si da se reklamira¹ na BJB pa se sad ovde ¾ali¹ zbog problema sa upravom BJB-a?   [ludak] [thumb_down]

Mene bi bilo sramota tako ne¹to da uradim...

DUKE Vuk

U nekim sluèajevima ste u pravu a u nekima niste.

Da ste samo malo manje ogorèeni na BJB i vi biste svi redom nazvali ovog momka zvanog Isterivaè pravim imenom, onim koji istvarno zaslu¾uje : JAJARA !

sasafilipovic

Pa da se pridru¾imo èoveku u tu¾bi i da nateramo BJB da mu omoguæi besplatno reklamiranje?

Jefta

Na osnovu ovakvog reklamiranja foruma zelim da mi isplacujete 1 (slovima JEDAN) dinar na mesecnom nivou narednih 10god. D obzirom da dosta prolazim kroz grad dosta ljudi ce videti reklamu mislim da je ovo postena cena za reklamu.

Necete me zajevati, ja znam koliki je moj deo :)

Jefta

Inace ona kawa koju sam oglasio za ortaka je bila i tamo oglasena od strane Grubanovica jer lik koji vozi kawu nam je zajednicki prijatelj. Oglas je odmah obrisan. Kao ne sme da se oglasava za ortaka. Koja glupost. A video sam neke oglase koji su isto naslovljeni prodajem u ime ortaka i nisu obrisani.

Major

Postovani gdine Jefto,

S obzirom da se vidi da je pre slikanja obrisan talog prasine i zbog toga sto iz pouzdanih razloga znamo da ne perete vozilo gdine Jefto, od vaseg profita nema nista.

S postovanjem,

MM



perlx

Postovani gospodine Jefto,

posto osnovano sumnjamo da je vese prethodne poruke otkucao vas dvojnik Skupa,
sto predstavlja najgrublje krsenje krajnje jednostavnog pravilnika ovog prestiznog foruma,
privremeno cemo preventivno banovati vas nalog.
(Za vise informacija pogledajte "MM Pravilnik", strana 869, clan 46, stav 58)

S postovanjem,

MM







:P