Glavni meni

Volvo s80

Započeo Zoltan, 18 Februar, 2013, 00:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zoltan

Evo ovako, prosta je stvar, racunam ima nas mnogo i nadam se da moze da mi pomogne neko savetom.
Stvar je ovakva: nasao sam auto koji mi se svidja, volvo s80 2004 automatik, za meni pristojnu cenu i sad bih molio da li neko od clanova moze da mi kaze nesto pametno, kao na sta da gledam, koja je mana i sl. Svako misljenje i iskustvo je dobro doslo.

con3

A koji je motor u pitanju ?

WOLVERINE


Zoltan


Major

Ja nisam cuo ni jednu losu stvar za Volvo.

Uncle Bob

Citat: Major poslato 18 Februar, 2013, 09:31
Ja nisam cuo ni jednu losu stvar za Volvo.

"U Kini jedu pse dasis folfo" nisam imao s80 imao sam V40 stvarno sve pohvale. [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zeljkamp

Ja sam 5 godina vozio V40 sa motorm 2.0 16v. Nisam imao nikakvih problema. Bolna tacka su im trapovi, bas kao i na S80. Taj 2.4 dizel je perfektan agregat i svi ga hvale. Razmisljao sam o S80 kada sam menjao V40, ali su tada dobri primerci bili papreno skupi. Delovi i odrzavanje mogu da budu skupi a i jeftini. To zavisi koje delove ces da stavljas na auto.

Teraj to u neki dobar servis na pregled i kupuj ako valja. Opasne limuzine. ;)
TwinZ Auto & Moto

Gašpar

Ja sam probao S60, ono je ludnica od auta. E sad, zavisi ¹ta voli¹. Ako voli¹ kvalitet, to je auto za tebe. Ako voli¹ da ti tabla ¹lja¹ti, da ima milion dugmiæa, da ima mali milion opcija, to nije auto za tebe. U Volvu je sve, pa kako bih rekao, skromno a kvalitetno. Nema nepotrebnih dugmiæa, nepotrebnih krivina, ... Jednostavno clear look  :D

hagor

u potpunosti se slazem sa ovim sto je zeljkamp napisao takodje sam bio vlasnik volva v40... samo da znas, u slucaju da resis auto da prodas u skorije vreme budi spreman na gubljenje zivaca jer je vrlo tezak za prodaju i cene mu dosta padaju...
RIde or Die

Uncle Bob

Citat: hagor poslato 18 Februar, 2013, 13:27
u potpunosti se slazem sa ovim sto je zeljkamp napisao takodje sam bio vlasnik volva v40... samo da znas, u slucaju da resis auto da prodas u skorije vreme budi spreman na gubljenje zivaca jer je vrlo tezak za prodaju i cene mu dosta padaju...
Ja sam V40 pre 6 god. platio 6.000.e+700 prednji trap,diskovi+silen blokovi i ruke u Volvo servisu na Smederevskom putu posle toga osim redovnog servisa naredne 2 god.ni¹ta 4 meseca sam ga prodavao i na kraju sam uzeo 5.700.e ali za te pare taj oseæaj komfora a pre svega bezbednosti nema.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ranko

Ja sam konj ispustio (odustao jer sam cka) onog volvoa 2.4 zbog registracije i drugih gluposti... a auto vrh...

i evo sad konj dodjem do bmw e46 318 i V50 i jebem se opet... srce vuce na 318 a papuca u dusi prema v50...

jebem ti mozak... ne treba ga imati...

srce i muda i dosta brate...

PS> jel taj 2.4 d onaj d5 ? video sam XC sa d5 na satu ima 670.000 :)

Uncle Bob

Citat: ranko poslato 18 Februar, 2013, 15:21
Ja sam konj ispustio (odustao jer sam cka) onog volvoa 2.4 zbog registracije i drugih gluposti... a auto vrh...

i evo sad konj dodjem do bmw e46 318 i V50 i jebem se opet... srce vuce na 318 a papuca u dusi prema v50...

jebem ti mozak... ne treba ga imati...

srce i muda i dosta brate...

PS> jel taj 2.4 d onaj d5 ? video sam XC sa d5 na satu ima 670.000 :)
Moguæe da jeste Volvo je uzimao motore PSA kod mene je bio Reno 1,9 turbo oti¹ao je sa 330 i neku hiljadu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zoltan


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UNCLEBOB poslato 18 Februar, 2013, 15:26
Citat: ranko poslato 18 Februar, 2013, 15:21
Ja sam konj ispustio (odustao jer sam cka) onog volvoa 2.4 zbog registracije i drugih gluposti... a auto vrh...

i evo sad konj dodjem do bmw e46 318 i V50 i jebem se opet... srce vuce na 318 a papuca u dusi prema v50...

jebem ti mozak... ne treba ga imati...

srce i muda i dosta brate...

PS> jel taj 2.4 d onaj d5 ? video sam XC sa d5 na satu ima 670.000 :)
Moguæe da jeste Volvo je uzimao motore PSA kod mene je bio Reno 1,9 turbo oti¹ao je sa 330 i neku hiljadu.
I kao nisi spustio kilometrazu pred prodaju....ajdeee
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Nisam mama na tatko da mi umre. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

hagor

ja sam svoj uzeo za 3700 i nakon 6 meseci voznje prodao u 3000 i to sto me usralo, gde god sam nudio zamenu niko nije hteo volvo, cene su im sve vise u qrcu... po 2500e ima da se nadju restyling... inace ja sam svoj prodao sa skoro 400.000km i slatko sam se ovih 6 meseci navozao, nisam gasio auto, stvarno je mizaran potrosac po lokalu oko 6.5 a na otvorenom spustalo je na 4.5l ... apsolutno nikakav kvar nisam imao na autu...
RIde or Die

Uncle Bob

Citat: hagor poslato 18 Februar, 2013, 20:56
ja sam svoj uzeo za 3700 i nakon 6 meseci voznje prodao u 3000 i to sto me usralo, gde god sam nudio zamenu niko nije hteo volvo, cene su im sve vise u qrcu... po 2500e ima da se nadju restyling... inace ja sam svoj prodao sa skoro 400.000km i slatko sam se ovih 6 meseci navozao, nisam gasio auto, stvarno je mizaran potrosac po lokalu oko 6.5 a na otvorenom spustalo je na 4.5l ... apsolutno nikakav kvar nisam imao na autu...
Usralo te kako kome se zalomi iskreno mogao sam ja onaj da teram onako al brate vozio sam svoje dete u njemu pa za lubav 700+e nisam hteo da razmi¹ljam.Inaèe ko nema ambicije da divlja extra auto gde si krenuo sigurno sti¾e¹.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

hagor

ma ubo me primerak da je imao dobre gume plocice tek zamenjene i amortizeri (dan pre nego sto sam ga uzeo) a veliki servis odradjen 12 ili 13 hiljada km pre nego sto sam ga pazario, grejace lik bio menjao 6 meseci pre prodaje tako da sve bilo na mestu, jedino sam ulje i filtere zamenio i sit se navozao 6 meseci... eh, da moj je bio 2000to 1.9 dizel sa 95hp... ali o5 to nema veze sa ovom temom... Zoltan, druze, izvini na off topic-u i sretno
RIde or Die