Glavni meni

Teorije zavere

Započeo HoochieMan, 05 Januar, 2011, 15:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

aaaa necete me zajebati
Mrle je jedan od vladajucih i ovde nam uz pomoc farbaca i noam-a servira poluistinu da bi nas zbunio

KIZA73

Kaze menjaju oblik, naglo porastu da sve krpe popucaju na njima. Imam onda i ja reptila. Neke kazu piton...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Ivan1979

Citat: Cubric poslato 01 Jun, 2011, 01:23
Gledao sam (tj. èitao) dok nije pomenuo reptile koji su izbegli sa Marsa, pa onda 2.000 godina bili u izbeglièkom kampu na Mesecu dok se nisu ume¹ali medju nas... Dalje stvarno nisam mogao. U zaveru koja se zove "globalizacija" verujem, ali presra ga ovaj stvarno!


Vi¹e mi se dopada ova Ivanova teorija... ;D



a sa druge strane, upucenijima je dobro poznato da mesec nije prirodni zemljin satelit i da je ko zna odakle dovucen u ubacen u orbitu.
Ispitivanja su dokazala da sastav meseca nema ni jednu zajednicku tacku sa sastavom planete zemlje sto bi morao biti slucaj kada je u pitanju prirodni satelit koji je nastao odcepljenjem od maticne planete usled udara nekog drugog nebeskog tela ili se formirao u trenutku kada je i sama zemlja nastajala. U oba slucaja sastav bi bio bar slican.

Zasto se samo jednom sletelo na mesec a potom se odmah preslo na ispitivanje marsa?  Ja verujem u teoriju da i ako smo stvarno sleteli na mesecevu povrsinu tamo zatekli nesto cemu se nismo ni najmanje nadali.
Dovoljno je reci daje  to sto su zatekli na mesecevoj povrsini bio dovoljan razlog da se naprasno prestane sa daljim misijama i ispitivanjem meseca. Nekoliko puta sam nabasao na fotke koje su kacile i delove "tamne" strane meseca. Lepo su se mogle videti osvetljene strukture koje podsecaju na oblakodere na zemlji, tragovi "vozila" koji su se spontano pojavljivali i nestajali, krateri koji su jednog trenutka naizgled plitki  a sledeceg "otvoreni" . 

Mesec je supalj ko supalj zub i pun je vanzemljaka kojima sluzi kao baza .  A da jesu medju nama jesu i oduvek su bili.
Drugo pitanje je odakle su dosli , ili kada smo otisli sa zemlje da bi se pre nekog vremena vratili. Odgovor je sakriven u Indijskom  epu Mahabharata. Ukratko , usled rata koji se vodio izmedju Atlantide i "Indije" i ogromnih razaranja jedini spas za pobednike " Indijce" je bio beg na drugu planetu. Tako su zapalili na Venerin mesec pa na Mars....  pa odatle nazad na zemlju.
....

....

Sve je to zbog jebenog Kle-a  ;D  ako ga vidim jos koji put danas svasta ce mi pasti na pamet  [rofl]

jager

Citat: Ivan1979 poslato 01 Jun, 2011, 15:34
...
Zasto se samo jednom sletelo na mesec a potom se odmah preslo na ispitivanje marsa?  Ja verujem u teoriju da i ako smo stvarno sleteli na mesecevu povrsinu tamo zatekli nesto cemu se nismo ni najmanje nadali.
...

Pa nismo nikada ni sleteli na Mesec, zar nisi informisan? C,c,c,c..... ;D

http://stuffucanuse.com/fake_moon_landings/moon_landings.htm

CrvenBan

To je najveca Americka prevara, da smo sleteli na Mesec tacno pre 43 godine  [blahblah], i od tada nikad nismo ni prismrdeli blizu njega [nono]. Ne mogu da verujem da ima jos ljudi koji veruju da smo stvarno osvojili Mesec. :D :D :D

Dragan_kineziolog

@ivan 1979
Imas li kakvih linkova o tim neboderima i vanzemaljcima, volim ja citati o tome kad mi je dosadno.
A inace ne vjerujem da se tamo otislo, da je bilo ko drugi rekao da jesmo, pa i nekako, ali Ameri.....
Tezak je zivot nas nindzi

jager

Citat: CrvenBan poslato 01 Jun, 2011, 19:57
To je najveca Americka prevara, da smo sleteli na Mesec tacno pre 43 godine  [blahblah], i od tada nikad nismo ni prismrdeli blizu njega [nono]. Ne mogu da verujem da ima jos ljudi koji veruju da smo stvarno osvojili Mesec. :D :D :D

Nije najveæa, ali je prevara ;D

noam chomsky

nikako ne branim amere, ali ima li iko od vas logican razlog za ponovno sletanje coveka na mesec...ponavljam, coveka na mesec, jer je bio veliki broj sletanja tzv. unmaned aircrafts da pokupi uzorke i mrs nazad na zemlju...:)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

CrvenBan

Potpuno si u pravu, nije najveca  [slomljenzid], ali je ipak jedna od najbezobraznijih.  ;D ;D ;D ;D

jager

Citat: noam chomsky poslato 01 Jun, 2011, 20:44
nikako ne branim amere, ali ima li iko od vas logican razlog za ponovno sletanje coveka na mesec...ponavljam, coveka na mesec, jer je bio veliki broj sletanja tzv. unmaned aircrafts da pokupi uzorke i mrs nazad na zemlju...:)

Opa, poèinje zanimljiviji deo diskusije.... Napokon :)

A ¹to ti misli¹ da nema razloga?? Mogli su, ako ni¹ta drugo, da od toga naprave fantastiènu turistièku atrakciju. Mogli su do sada veæ uveliko naseliti Mesec. Mogli su... ma mogli su SVA©TA. Pogotovo ako pogleda¹ koliko je tehnologija napredovala u poslednje 42 godine. Ali, nije tako jednostavno ¾ivog èoveka poslati na Mesec.... Tek sada, stidljivo poèinju da rade turistièke letove u kosmos.

His Girl

Koga zanima ova tematika,neka za pochetak sa neta skine film Zeitgeist....ima nekoliko delova (numerichki oznachenih) koji se zaista moraju svi pogledati da bi se stekla kompletna i sveobuhvatna slika ovoga shto je David Icke u postovanom videu nacheo kao temu.
Pozdrav Mrletu

noam chomsky

ako ne gresim,a  citao sam o tom sletanju (takozvanom), samo ih je sreca spasila da se vrate na zemlju, tj. oni su nekoliko puta bili otpisani i nekoliko puta je saopstavano da su nestali u akciji kao heroji. Imali su problem da slete, imali su problem da otvore vrata i izadju, imali su problem sa mesecevom gravitacijom i besikom i bubrezima, imali su problem sa radijacijom, imali su problem sa mikrocesticama koje su probijale oklope i "skafandere", kompjuter je pogresio u kalkulaciji putanje pri uzletanju i morali su rucno da "ispravljau krive drine"...i tako dalje...I pre tog pokusaja i posle tog pokusaja bilo je mnogo sahrannjenoh astronauta i cini mi se da je zvanicno objasnjenje bilo: "Preveliki rizik da bismo se u to ponovo upustali"...

tehnologja jeste napredovala ali cini mi se ne dovoljno. ono sto je mene zaintrigiralo u tom slucaju je u sustini ono sto se desilo posle tog "sletanja". Na celoj planeti je pokrenut veliki broj "malih" istrazivackih centara koji su preuzeli ulogu jednog, jedinstvenog centra u Nasi. Naravno, nasa i daje dominira, ali nasa je i najveci kupac patenata na planeti zemlji. Licno mislim da mi nismo spremni kao civilizacija da idemo na Mesec. Stanje u kom se nas duh nalazi bi proizvelo samo stvaranje Moon - the new gold rush, nasli bi tamo neke rude i onda bi zemlju trovali i mesecevim smecem. Da mi prvo malo porazbijamo zemaljske institucije pa onda u otvaranje novih vidika, a? :)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

noam chomsky

Citat: His Girl poslato 01 Jun, 2011, 21:54
Koga zanima ova tematika,neka za pochetak sa neta skine film Zeitgeist....ima nekoliko delova (numerichki oznachenih) koji se zaista moraju svi pogledati da bi se stekla kompletna i sveobuhvatna slika ovoga shto je David Icke u postovanom videu nacheo kao temu.
Pozdrav Mrletu

http://video.google.com/videoplay?docid=-5631882395226827730#
lepota prirode je refleksija lepote nauke

noam chomsky

lepota prirode je refleksija lepote nauke

noam chomsky

lepota prirode je refleksija lepote nauke

UFF

Posto je opet sve krenulo u istom pravu evo da objedinmo

Samo nemojte boga da pominjete molim vas - uzaludno je raspravljati se o necemu sto se nemoze dokazati osim ako neko ne namerava da se samoubije da proveri da li ga ima pa da se nekako vrati da nas obavesti

jager

Citat: noam chomsky poslato 01 Jun, 2011, 21:56
tehnologja jeste napredovala ali cini mi se ne dovoljno.

©to se tièe tog navodnog leta na mesec, ovde si sve rekao.

CitatDa mi prvo malo porazbijamo zemaljske institucije pa onda u otvaranje novih vidika, a? :)

Ooo, pa svakako da se sla¾em ;D
Ko nije gledao, Zeitgeist je obavezno ¹tivo, pa tek posle sve ostalo...

Gargi

Hm... [watching] interesantni stavovi
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Cubric

Tehnologija, generalno, jeste napredovala. Ali tehnologija koja se koristi da bi stigli na odrediste (Mars, Mesec, gde god...) i da bi tamo fino mogli da istra¾uju, i nije ba¹ puno napredovala. Rakete na èvrsto gorivo i dalje lete istom brzinom, i sam transport na toliku udaljenost ko¹ta boga oca. Nismo mi jo¹ spremni za istra¾ivanje svemira, mo¾emo samo da posmatramo kroz teleskope...
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

jager

Citat: Cubric poslato 02 Jun, 2011, 00:07
Tehnologija, generalno, jeste napredovala. Ali tehnologija koja se koristi da bi stigli na odrediste (Mars, Mesec, gde god...) i da bi tamo fino mogli da istra¾uju, i nije ba¹ puno napredovala. ...

Kako god, pre 42 godine smo ladno bili na mesecu, a sada ne¹to i ne mo¾emo... hehe, mora biti ;D
Nije uop¹te normalno da smo za toliko godina SAMO JEDNOM bili na mesecu! Prava istina je da nismo bili nikada....