Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Eno,Miæko Ljubièiæ,Dra¾a Petroviæ i Voja ®anetiæ teraju ¹egu na N1,preplak'o sam celu emisiju,nisu normalni

Flavius Valerius Aurelius

#19521
21C danas😀, Braaaaap
Haha, sad vid'o kod Bobana 25.5. U¾iva èovek. Sad je vremee za vo¾nju, dec I jan


Lazic

Malopre ¹etao psa, sva kola posmrzavala, ka¾u da noæas sti¾e hladan talas iz Rusije, pa¹æe na -10... Fuj...

®or¾

Danas imam na ruèku obe æerke,sa sve njihovim majkama,biæe zabavan jelovnik.Jedna vegan,druga vegetarijanac,treæa jede samo pileæe belo,èetvrta,najmlaða mrljavi ¹ta god da jede,a meni ostalo pola kralja ¾ivotinja,valda æu se izboriti ;D  [cheers]

Lazic

Znaèi lepo se sla¾e¹ sa biv¹ima :D

®or¾

 [rofl] jbg moram da ih trpim,sam sam ih birao,ukoliko mau¹karac uop¹te i bira.Pride imaju ozbiljan plus,majke su mojih luèiæa [cheers]

Jecko

Zato ti znas toliko o dizajnerskim cipelama, dve zene, dve cerke....blazen medju lepsim polom :)

Lazic

Dve biv¹e, dve æerke, valjda ima neka sada¹nja, 5 komada, bog te, Ðole nam je skoro pa pravi Arapin... :)

Allahu akbar... ;D

idanijel

Dobra stvarĉica za 3390din u Dildu.

PECA BMW

e kako ti se cini ? gledao to pre neki dan , malo bzv da nema dve baterije
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

nesic1

koji je model, u palminom dildogradu to nema

idanijel

Jbg od  danas je na akciji,kupio u Indjiji jutros,veceras u 16h rasprodate 40kom bilo.odlicna je kolega je ima dugo,kupio u Gr na letovanju.i da futer se brzo skida tako da brzo mozes da busis,pa ¹rafi¹.

PECA BMW

Citat: nesic1 poslato 04 Januar, 2019, 00:11
koji je model, u palminom dildogradu to nema

ima ja gledao pre dva dana
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Citat: idanijel poslato 04 Januar, 2019, 00:33
kolega je ima dugo,kupio u Gr na letovanju.

I platijo jeftinije nego sto je sad kod nas !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

idanijel

Citat: PECA BMW poslato 04 Januar, 2019, 00:52
Citat: idanijel poslato 04 Januar, 2019, 00:33kolega je ima dugo,kupio u Gr na letovanju.

I platijo jeftinije nego sto je sad kod nas !
Za divno èudo kod nas je jeftinija nego u Nemaĉkoj!🙆

Pecabmw nebi trebalo da si je video pre par dana akcija pocinje od 03.01.2019.

PECA BMW

tacno 2 dana pre nove godine je drazao u rukakama i pitao se dal vredi da se uzme , cena cini mi se bila 3,999,99  , tako nesto .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hattrick

Pojacali kauboji HAARP u Barajevu od jutros, ne vidim sta drugo.  [rofl]




®or¾

Potvrdiæe ali juèe ili æe povesti dvadeset bizgova,taj majmun se mnogo osilio,otkako mu iz preCednikovog dupeta vire samo no¾ni prstiæi

Lazic