Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole


Flavius Valerius Aurelius

Citat: Glava Dole poslato 23 Decembar, 2018, 15:39
Nov [balavi] Cestitam [thumb_up]
Nov. Vidi sam koliko milja na satu.  Nula. (odo 0)
Hvala !

Boban_m

 Cestitam Marjane [clapp]

Citat: UFF poslato 23 Decembar, 2018, 11:37
americki jasminko :D
Neko skuplja salvete, neko slicice, neko motore. Sve je to za ljude. 

Lazic

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 23 Decembar, 2018, 15:47
Citat: Glava Dole poslato 23 Decembar, 2018, 15:39
Nov [balavi] Cestitam [thumb_up]
Nov. Vidi sam koliko milja na satu.  Nula. (odo 0)
Hvala !
To ne¹to nije u redu, ovde izlaze iz salona sa 28.000 i 10 godina kasnije se prodaju sa 32.000... :D

Hohštapler

Ja da imam novaca ja bi bio i gori :-P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 21 Decembar, 2018, 16:28
Em ¾ulja em nas pravi ludima...

Koji od 1988. nas nisu pravili ludima?  :)
Koji nisu krali sebi i rasturali zemlju?

Jo¹ va¾nije - sutra da svi ovi odu - koliko i kojih ljudi ti vidi¹ da bi mogli tu doæi i raditi kako treba? Niko normalan se time ne bakæe.
Ko nudi alternativu?

Po meni promena vlasti i glasanje uop¹te imaju smisla onog momenta kad na ponudi bude:
EU i ne EU opcija.
NATO i Rusija, ili 100% neutralan stav (koji najverovatnije vodi do najeba, ali to je izbor).

Ovi svi nude isti kurac - cinculiranje sa ulaskom u EU i NATO, uz jaèanje privatnog kapitala da sirotnja radi za male pare. I, naravno, svi prièaju kako æe ukinuti korupciju - ali to je nemoguæe u zemlji gde se ljudi ljute kad saobraæajac neæe da uzme mito i ne pi¹e kaznu.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Koji to od 1945 nisu krali? Hoces da kazes da niko od komunjara nije krao?

Lazic

Mnogo manje nego posle Titove smrti... Kraðe bile u domenu gradnje vikendica ili kao ¹to je moj stric ¹vercovao video rekordere iz Nemaèke u Rusiju uz pomoæ diplomatskog paso¹a... Al' to i nije bila kraða... Kakav je to posao bio sredinom 80-ih, vcr u Nemaèkoj 1000dm, u Rusiji 10.000$(tj rubalja ako si imao vezu da menja¹ po zvaniènom kursu), tad 10k$ bilo 35.000dm... :o Stric kao diplomata je mogao da kupi dolare po zvaniènom kursu...

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

dzimika

Istina je da se kralo i tada, ne manje nego se manje saznavalo ko je krao jer nije bilo nacina lakog da to dodje do javnosti, a one koje su uhvatili ilibsu zavrsili negde ili su nastavili da kradu za njih, samo je bio manji broj njih koji su krali, nista vise

Hohštapler

...kralj se tek nakrao...
On je to nazvao "reforma"...
Uostalom, to je poenta vlasti.
I nije meni ¾ao ¹to oni kradu, meni ¾ao ¹to ja ne mogu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

Svuda politicari uzimaju neki procenat, namestaju ugovore firmama koje su im finansirali kampanje ali ovo kod nas je bukvalno otvorena pljacka naroda, to se ne zna samo ko vise krade
cujem u nedelju u nekoj opstini, predsednih upravnog odbora SNS ili necega u opstini je dosao na to mesto tako sto je izlepio boga pitaj koliko plakata, najgore sto znam da nije ni prvi ni poslednji koji je dosao na poziciju tako

Svi su lopovi, samo je pitanje koliko je ko ucinio za narod da i oni imaju nesto a ne samo oni na vlasti, pritom ne mislim na to da ih zaposle u drzavnoj sluzbi ili po firmama "stranih investitora" za minimalac nego konkretna resenja kako nesto da se resi, a to je jako retko da je iko igde radio, osim par izuzetaka gde su se maksimalno trudili da nesto promene, mislim da je Apatin tu mozda solidan primer gde je SPS ako se ne varam bio cak i za vreme demokrata na vlasti a sve to zahvaljujuci potezima ljudi iz opstine, mozda gresim ovde pa neka me ispravi neko, koliko sam ja razumeo tamo su ljude nagovarali da ne prodaju sve akcije od pivare nakon privatizacije, sto se pokazalo dobro jer je pivara uvecala svoju vrednost nekoliko puta nakon toga, ako ima neko iz tog kraja neka slobodno me ispravi

Kostić

kralj odno englezima, æopavi zadr¾o sve u jugi, sloba rusima, ¾uti amerima, psihopate pitaj kurac kome, jo¹ se ne zna. ipak je æopa bio car svih

®or¾

Æopa zadr¾ao sve u Jugi [rofl] i ne samo to jo¹ je ko hrèak dovlaèio tuðu lovu u Jugu ceo ¾ivot ali kad je konèno zvekno,neko drugi je morao isto to ¹to je on zadr¾ao da vraæa .Lajt motiv je: ' ebo te ¹tedljivi Æopa  :-*

despic

Najjaca je izjava matorana "imali smo sve za vreme tita". Pa tad je bilo lako imati sve...televizor, sporet, kisobran. Aj sad imaj sve...hifi, iphone, ipad, lap top, (+jos jedan za pos'o) , felne, zatamnjena stakla, drzac za telefon, klimu, aparat za espreso, spustene plafone, led rasvetu, zimske gume, mikrotalasnu, air max, video nadzor, parking, ugaonu garnituru, frizider sa jonizatorom, blener, sokovnik, toster, jos jedan auto (za grad)...i jos sto sta
klasican divljak

Slaninar

Da, grozno je bilo i ba¹ su krali. Nismo u poslednjih 30 godina stigli da povratimo sve ¹to su pokrali... ali sve je bolje, sreæom...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

®or¾

Naravno da nismo,nikada ni neæemo,èvrsto stoje na braniku otad¾bine generacije perfektno i¹kolovane od Kumrovca do Megatrenda i imaju kontinuitet u otimanju i ozbiljnu kurcobolju za sve ¹to nema veze sa njihovim ¹lajpikom

Lazic

#19437
Citat: Lone Wolf poslato 25 Decembar, 2018, 11:34
Чичино.
Od pokojnog èièe se nije ni njegov sin jedinac ovajdio dok nije umro, poslednjih godina je vozio Matiz, pitam se da li su ga sa'ranili sa parama...?



Citat: dzimika poslato 25 Decembar, 2018, 14:15
Istina je da se kralo i tada, ne manje nego se manje saznavalo ko je krao jer nije bilo nacina lakog da to dodje do javnosti, a one koje su uhvatili ilibsu zavrsili negde ili su nastavili da kradu za njih, samo je bio manji broj njih koji su krali, nista vise
Manji broj njih + je zemlja imala 4 puta vi¹e stanovnika + masu vi¹e resursa... Ali jebi ga, olo¹i ¹irom Balkana nam doðo¹e glave... Manje krivim Amere, Engleze i Nemce od nas samih... Ovi su nas do¾ivljavali kao autentiènu pretnju po njih, nikome nije trebala jaka i relativno razvijena zemlja na Balkanu koja se nije uklapala ni tamo ni vamo... Naj¾alije mi je ¹to je Juga kakva god da je bila imala veliki potencijal... Ali jebi ga, olo¹i...




Citat: despic poslato 25 Decembar, 2018, 23:24
Najjaca je izjava matorana "imali smo sve za vreme tita". Pa tad je bilo lako imati sve...televizor, sporet, kisobran. Aj sad imaj sve...hifi, iphone, ipad, lap top, (+jos jedan za pos'o) , felne, zatamnjena stakla, drzac za telefon, klimu, aparat za espreso, spustene plafone, led rasvetu, zimske gume, mikrotalasnu, air max, video nadzor, parking, ugaonu garnituru, frizider sa jonizatorom, blener, sokovnik, toster, jos jedan auto (za grad)...i jos sto sta
®iva istina... Ko je '85-te imao VCR bio je glavni baja u kraju... Ko je '75-te imao kolor TV isto... Ko je '65-te imao ve¹ ma¹inu isto...





Citat: ®or¾ poslato 26 Decembar, 2018, 00:42
Naravno da nismo,nikada ni neæemo,èvrsto stoje na braniku otad¾bine generacije perfektno i¹kolovane od Kumrovca do Megatrenda i imaju kontinuitet u otimanju i ozbiljnu kurcobolju za sve ¹to nema veze sa njihovim ¹lajpikom
Ista ekipa od '45-te...




ontopic:
U sred nikad lak¹eg popisa inventara u firmi oti¹ao do ta¹te, popravio vodokotliæ tako ¹to sam ga kucnuo i odglavio plovak, popio kafu, rakiju i pivo, grickao semenke od suncokreta... :o
Opu¹ten sat u sred raznog vremena... Dve rakije i dva piva... :-[


despic

I posle sto smo propali...pa i ja sad kad razmislim, jbt, na poslu non stop pijan :)
klasican divljak

Lazic

Ne pijem skoro nikad na poslu, danas se poklopilo da je zglavio plovak, a ta¹ta blizu... :o ;D

U petak pravimo ¾urku u firmi, e tad æu da se uvo¹tim... :o :D

Pro¹le godine sam se dan posle raspitivao kod kolega do kad sam ostao i da li sam pravio sranja... Znam da sam se za 4 km u povratku popièkao sa jednim taksistom i punim kombijem interventne... :o ;D
Po¹to sam bio motorom nisam se mnogo zadr¾avao... ;D