Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Flavius Valerius Aurelius


Boban_m

 [clapp] [clapp] [rofl]

Bravo care, samo ne znam kad planiras da ih vozas sve?

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Boban_m poslato 03 Novembar, 2018, 00:08
[clapp] [clapp] [rofl]

Bravo care, samo ne znam kad planiras da ih vozas sve?
zx10 - makar skupljao prasinu, to se cuva. Jbg, prvi motor. Sem ako nenaletim na neki Panigale ili F4, onda cu da ga sutnem.
Bmw - njega samo i vozam u poslednje vreme. Dukac - da se malo ulozi vreme i par dolara u kvacilo i prodajem. R6 - za stazu, ulicu kako god. Jeftino sam prosao pa me i nije briga ako ga slupam. Plakao bi k'o p*cka da oborim zx10, zato i uzeh ovaj.

Boban_m

Pa vidis kako Dukci cuvaju cijenu, uvijek naleti nesto povoljno. Ali nemoj da se zaleces, trebace ti jos jedna garaza ;D. BMW ti je ko iz radnje [clapp]

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 03 Novembar, 2018, 01:21
Plakao bi k'o p*cka da oborim zx10, zato i uzeh ovaj.
[rofl]

Glava Dole

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 03 Novembar, 2018, 01:21
...Dukac - da se malo ulozi vreme i par dolara u kvacilo i prodajem...

Sta da radis na kvacilu s dukcem pred prodaju pobogu? On bar klepece pa klepece, lako ga utrapis :)

Jecko

Potomak  [srce] [srce] [srce]
Steta sto necemo moci da je zadrzimo...



Flavius Valerius Aurelius

Citat: Glava Dole poslato 03 Novembar, 2018, 03:03
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 03 Novembar, 2018, 01:21
...Dukac - da se malo ulozi vreme i par dolara u kvacilo i prodajem...

Sta da radis na kvacilu s dukcem pred prodaju pobogu? On bar klepece pa klepece, lako ga utrapis :)

Da li znas koji je problem s kvacilom? Mozda si vidovit?
Na svom dukatiju radi kako zelis, ja cu na mom onako kako mislim da je isplativije ...

eclipse4

Citat: Jecko poslato 04 Novembar, 2018, 08:15
Potomak  [srce] [srce] [srce]
Steta sto necemo moci da je zadrzimo...




zato sto je rus pravoslavac? :) :) :)


mali_zmaj

pala voznjica,a nije kisa pala....,nije puno..,ali dovoljno da mi izmami osmjeh....
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

gledam sten i pitam se sto isece dete...i kako je to mislila nece moci da ga zadrzi....a onda shvatim da o kucisto prica....svet je otisao u kurac
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

pre neki dan naðem lepo spakovan crveni list platana u zadnjem brisaèu auta opaaaaaaaaaaaaa

Hattrick

Citat: Kostiæ poslato 04 Novembar, 2018, 21:33
lepo spakovan crveni list platana u zadnjem brisaèu auta

Znaci uskoro ides za Kanadu.

Kostić

ako nije neka obo¾avateljka (ima neka novodoseljena plavu¹a se stalno mota oko mene i zapitkuje i kao ¹eta kuèe a groblje od ¾ene... ;D ) onda je ili poruka didem za kanadu ili poruka da neko drugi ide za kanadu. isto smo pomislili ;D a platana u selu nema na kilometar...

MIGE

Citat: Kostiæ poslato 04 Novembar, 2018, 22:02
ako nije neka obo¾avateljka (ima neka novodoseljena plavu¹a se stalno mota oko mene i zapitkuje i kao ¹eta kuèe a groblje od ¾ene... ;D ) onda je ili poruka didem za kanadu ili poruka da neko drugi ide za kanadu. isto smo pomislili ;D a platana u selu nema na kilometar...
ne daj se kole,ti si za nju pravi atleta i maco men...ne zna ona da si ti bio nekad maneken  ;)

El Jefe

Порука је јасна. Као што овај лист вене за задњим брисачем, тако ја венем за тобом.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

#19195
bolje duturi 50 evra u brisaè nego da vene i da ¹alje poruke :) najbli¾i platan je kod pijace gore a nekoga nije mrzelo da vuèe list najmanje kilometar da bi ga zadeno u brisaè. toe ipak poruka. qq  :o ;D ako izgibam setite me se ponekad ;D

®or¾

Mani se izgibanja,al' ako se veæ desi,posadiæemo ti platan na groblju

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 04 Novembar, 2018, 23:20
bolje duturi 50 evra u brisaè nego da vene i da ¹alje poruke :) najbli¾i platan je kod pijace gore a nekoga nije mrzelo da vuèe list najmanje kilometar da bi ga zadeno u brisaè. toe ipak poruka. qq  :o ;D ako izgibam setite me se ponekad ;D
Citat: ®or¾ poslato 05 Novembar, 2018, 09:33
Mani se izgibanja,al' ako se veæ desi,posadiæemo ti platan na groblju
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Jecko

Ono kad ti je posao da probas 15 razlicitih spa treatmana i masaza, 9 razlicitih terapeuta, dzabe  [kralj]  :drka:  [andjeo]

Lazic