Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

@idanijel
lego kredenac ko budali samar..,ti stari komadi namjestaja su prelijepi.
jin-jang

Kostić

нико не зна шта се крије иза осмеха човека са митраљезом у рукама. осмех имам, фали ми митраљез. три пута за три године је много, поготово што су то деца у униформи жељна да се докажу или их терају да тако спопадају људе по улици без разлога, нем појма. ал да сам постао алергичан - јесам за све паре. нит код дирам нит ме боли курац за људе. почео сам да их мрзим. него умало сам јуче купио ваздушару на бувљаку да побијем голубове и одустао да ми не падне напамет да гађам људе у око ;D

mali_zmaj

Govori tiho i nosi svoju haubicu sa sobom!!  Sto bi rekao moj kum!!
jin-jang

Kostić


Kostić


Kostić

најновија умотворина србског друштва - казне родитељима за кад им деца беже из школе, начуо сам да је око 150 евра у игри. мој ћале би сваку плату дао на то, срећа је да сам одрасо... јао вама у будућности, плаћаћете казне за убрзано дисање једног дана. нек вам је добри бог у помоћи

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 09 Septembar, 2018, 12:58
нико не зна шта се крије иза осмеха човека са митраљезом у рукама. осмех имам, фали ми митраљез. три пута за три године је много, поготово што су то деца у униформи жељна да се докажу или их терају да тако спопадају људе по улици без разлога, нем појма. ал да сам постао алергичан - јесам за све паре. нит код дирам нит ме боли курац за људе. почео сам да их мрзим. него умало сам јуче купио ваздушару на бувљаку да побијем голубове и одустао да ми не падне напамет да гађам људе у око ;D

Drugara i mene su na moru, u CG, dve veèeri za redom pretresali i legitimisali. Bili su svaki put fini, nije ni dugo trajalo. Ipak, kad su nas treæi startovali, drugar popizdeo i kulturno, smireno ka¾e: veæ treæu noæ za redom nas pretresaju i legitimi¹u. U èemu je ¹tos? Kao, nije problem, ne ¾urimo nikud, samo pitamo, nije nam jasno.
Lik nas gleda. Nas dvojica tad bili - jedan s kosom do dupeta, drugi frizura Bob Marley. U ne¹to drugaèijoj odeæi od ostalih. Ka¾e: "vidite kako ljudi na ulici izgledaju, a kako vas dvojica izgledate? Kod koga biste vi prvo tra¾ili drogu?"  :)
Ni¹ta, mi kao - OK, kapiramo...
Ka¾e: reæi æu kolegama za vas i da vas vi¹e ne gnjave.
Posle nas stvarno niko nije "cimao" vi¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

такви сланџо царе у пензију одлазе као позорници са улице са недосањаним сном о томе да су ето ипак могли да буду неки криминалистички инспектори. је немам друго објашњење... реално ја изгледам катастрофа и дође ми да почнем тако и да бивам, да им бар дам разлог за малтрет. ал ме мрзи. рађе би нешто јебо и седео у фрижидеру.

Kostić

мада ту по мом мишљењу има доста и курчења. писо сам ономад кад млади сисоје у возу није хтео да уважи моје извињење да сам једноставно заборавио да продужим лк, нудио му пасош, возачку, сва документа продужена а лк заборавио и истекла месец дана. писо ми пријаву и онако курчевито реко стићи ће вам кући.

и стигла, ја код судије извините заборавио ево вам лк продужио сам одмах после и судија ми изрекне казну опомене без да дајем паре, ал уз оно, ја сам ти тата и мама следећи пут си најебо

и сад шта. млади курослеп може само да цркне од муке.

Hohštapler

Ranije nekog vidi¹ na ulici odma zna¹ ko je.
Sada - èim ga vidi ne zna¹ ko je!

...a Kosta, jel pomisli¹ ikad da ako svi oko tebe gde se okrene¹ smatraju da si (ovo æu diplomatski sad) "èudan",
da je problem u tebi a ne u drugima?! Po tebi, gde god se okrene¹ budale, ovakvi onakvi, pametan bi se zapitao...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

не знам, ја посматрам људе на улици ал их не дирам немам проблема са људима и не обраћам им се осим ако ми затреба упаљач па замолим за ако видим некога са цигаретом у рукама или ако питам где иде аутобус некога на станици. не гледам ко како изгледа нешто ме то не сврби, тј боли ме курац како ко изгледа, дал се дрогира, дал јаши бабе, дал џепари по аутобусу, дал је ово дал је оно. ти уз марсовац дидеш и на курс за инспектора. или не.

судија, то је посо за тебе

такви као ти су створени за тај посо

Kostić

хоштаплеру сине наш манијачки. у бившој Југославији, пандур није имао обавезу да пише казне, него је имао право да опомене. у овој вашој србији, пандур мора да се искурчи и да глуми тату људима. то се зове гордост. ви веома јако болујете од те болести. много јаче него Југословени. нас Југословене је мурија тукла за све паре због дуге косе јер нису једноставно разумели омладину. а ово ваше глумљење ја сам пандур ја сам закон ја сам ти тата има да те ошурим по џепу да будем јунак. ал ви разумете омладину па вам ништа не смета осим кад неко неће да вам плати казну. ако ишта од написаног будеш схватио на прави начин.


Kostić

него људи, шта ви мислите о идеји да се возачки испит подели у две категорије. једна за возило са мануелним мењачем а друга за возило са аутомацким мењачем. некако ми нема смисла да се полаже на возилу са мануелним мењачем а да човек после седне за волан возила са аутомацким мењачем јер је у тем случају неисправан. и ту би могле рецимо да се унесу новине у узнинампаре. да се уведе школа са возилима са аутомацким мењачем и сви да идемо да полажемо као обавзно без дал нас боли курац рецимо да купимо возило са аутомацким мењачем. ето прилике за неку цркавицу плус у касицу.

нови ће да полажу два пута или да им се удвостручи све, оно колко часова за ман., толко и за аут., тестови за ман., тестови за аут., полагање вожње за ман., полагање вожње за аут.,. стари још једном само за аут. то би било коректно јер нас нико није учио како се вози са аут., мењачем а то је исти курац као да нисмо полагали. ја нумем да возим аутомацки мењач нико ме није научио


плус лова ковници за све возачке јер ћесе подели уз све остало и на БМ и БА

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 09 Septembar, 2018, 17:35
не знам, ја посматрам људе на улици ал их не дирам немам проблема са људима и не обраћам им се осим ако ми затреба упаљач

©to je i logièno jer ti to nije ni posao.  :)

Onaj kome je to posao, treba to da radi. Ko ga radi dobro, uglavnom ume proceniti ko je "za proveriti". Ponekad èak i lopove hvataju.  :)   Tj. siguran sam da nema vi¹e od jedne stanice zadu¾ene za "maltretiranje Koste".  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

недо бог да ми је то посо. пре би умро го и бос. :)

нек ради свој посо тако што ће да ухвати лопова а не да на основу изгледа процењује да ли је неко лопов или не. то вређа карактер сваког здраворазумног бића сланџо царе.

Lazic

Poenta je u izgledu... Ako izgleda¹ normalno, vozi¹ "normalan" auto kao ¹to je gejmobil ili Astra F karavan, niko ne obraæa pa¾nju, mo¾e¹ da se drogira¹ na sred ulice... ©ta vi¹e pre 15-ak godina mi je to pub iz interventne rekao da je najsigurnije, ¹to se vi¹e sakriva¹, sumnjiviji si... :D


Kostiæu, aj probaj da vi¹e misli stavi¹ u jednu poruku... :o :-*

Kostić

јес баш сам заглавио овде а у пежоу пола резервоара горива. одо у кош да кршим прописе са аутом, време је да се почне и то, дуго нисам прекршио ништа ;D

laku noæ i amsori na smaranju ljubav za sve  [ljubav] [srce]

Lazic

Kako æe¹ posle da objasni¹ detetu kud se dede gorivo i ¹ara na gumama... ??? :o ;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 09 Septembar, 2018, 18:39
Poenta je u izgledu... Ako izgleda¹ normalno, vozi¹ "normalan" auto kao ¹to je gejmobil ili Astra F karavan, niko ne obraæa pa¾nju, mo¾e¹ da se drogira¹ na sred ulice... ©ta vi¹e pre 15-ak godina mi je to pub iz interventne rekao da je najsigurnije, ¹to se vi¹e sakriva¹, sumnjiviji si... :D

Da, zvuèi neverovatno, ali ¹to sumnjivije se pona¹a¹, to sumnjivije deluje¹!  :)

Tj. ako izgleda kao patka i kvaèe kao patka, najverovatnije da i jeste patka.

Prvi put sam toga postao svestan kao klinac, kad su se neki likovi ba¹ upadljivo sumnjivo muvali oko kom¹ijinog auta. Gleaju u kola, gledaju da li neko gleda, u sred bela dana. Drugar i ja nismo mogli da verujemo da su tako glupavi, kao - sigurno se zajebavaju, neka fora. Par sekundi kasnije jedan razbija staklo, èupa radijo i be¾i! Jebote! Samo ¹to nisu bili ra¹irili one novine sa rupama za gledanje.

Citat: kosta66 poslato 09 Septembar, 2018, 18:33
недо бог да ми је то посо. пре би умро го и бос. :)

нек ради свој посо тако што ће да ухвати лопова а не да на основу изгледа процењује да ли је неко лопов или не. то вређа карактер сваког здраворазумног бића сланџо царе.

To ¹to tebe vreða je tvoj problem, tvoja stvar. Inaèe upravo je zdravorazumski da se na osnovu izgleda vr¹i prva procena. To zapravo svi ljudi rade, hteli-ne hteli. Samo je nekima to i posao. Neki to èak i odlièno rade.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Aha, toliko odlièno da uz malo truda mo¾e¹ da bude¹ nevidljiv organima... Ali koliko sam se klinaca malih dilera nagledao, to bre sve k'o na kalup, svako bi ih provalio ¹ta su...