Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Citat: kosta66 poslato 10 Septembar, 2018, 12:33
da su pametni bili bi panduri :)

do vi¹njice i nazad sam svatio da su skutera¹i budale. jedan se zamalo ubo u branik iz za desno zapeo u pravo a su¾eno jo¹ sam cimno levo da se ne zabije i èovek mi nareðo i kevu i æaleta redom. i ok, ajd neka ga i stao negde i stao ja izvadio kacigu i reko saæu te olupam s kacigu konju jedan nejebani, a on jao jao pa nisam znao odma kolege ono ovo. ma jebemliti mamu magareæu em te spasem em izigrava¹ te va¹e bajkerse tripove

ima gorih budala od nas.

skutera¹i



sland¾ina teorija o auspuhu pala je danas u vodu. svaki motor koji je imo zvuk je bio primeæen. oni fenovi bez zvuka ne iako gledam a ako je neko merodavan za to, to smo mi.



Sland¾ina teorija nikad nije ni bila nad vodom



Lazic

Kostiæ u kolima... :o [panic]

Pokajte se, kraj je blizu... ;D

Ne zato ¹to ne zna da vozi, zna za medalju, nego ¹to je to samo po sebi oksimoron na nivou vremenskog paradoksa... :o ;D ;D ;D

Kostić

#18802
sve bi ja to u ludnicu poslo... ;D

skocko sam se za kamere :)

lol





palo je i prvo pièkaranje sa kom¹ijom, smeta mu ¹to vozim 30 kroz na¹u ulicu i oæu da parkiram. cenim da je tejzer u kolima lek za te ¾ivèane ljude.

oni ¹to sviraju ko da je struja d¾aba kad neko zastane, oæe da parkira, ugasi mu se auto, ne zna gde æe i slièno su posebna kategorija. èovek sa osmehom na licu i mitraljezom u rukama ih obo¾ava

ovaj narod je realno zreo za ludnicu

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

jel znate onaj vic kad  mujo ode u australiju....upali radio, a na radiju vesti

jedan lugak vozi putem u kontra smeru

a mujo vice....

sta jedan....stotine....


e tako i vaz dvojca i definicija ludaka.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ne bi ja menjao moje ludilo za 100 "normalnosti"...

Kostić

#18806
mige aj se uèipimo po pola ke¹a pa vozimo ko par nepar jedan dan ja jedan dan ti ;D

https://mnehillclimb.wixsite.com/mnehillclimb/product-page/peugeot-106-gr-a

ako je za verovati istoriji i vikipediji, Vuka¹in Mrnjavèeviæ je bio sin siroma¹nog lika pa je 1369 porazio kralja i zarobio ga. pe¾o je dobio ime hrabri Vuka¹in ;D

al sranje je to ¹to je Vuka¹in pogino u marièkoj bitki  :o

ok, kroz marièku vozim 20 nije zabranjeno ;D

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] U Marièkoj je ogranièenje 40... ;D

lord_oblivion

Al ¹to mu viri sveæica iz glave  [rofl] [rofl] [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

sve i da je 140 od poèetka marièke do ¹kole u selu ima osam le¾eæih od èega su dva ko cigle kod perionice. ko njih preskoèi sa 20 slomi amortizere ;D

lord_oblivion

Za srpske rupodrome, samo enduro/kros i d¾ip.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Jedne godine prolazio Marièkom u petak u 8:30 ujutru, zaleteo Kedija 80 preko tih le¾eæih, kad ono radar!!! ??? :o U pola 9 ujutru... :o Na svu sreæu veæ je imao mu¹teriju... :D

ЯЭВОЛУТИОН

ja kod crkve u skojevskoj obilazim bus...kad... saobracajna patrola...ali vec zaustavili trojcu...ne postizavaju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Jutros bio blejaè kod mene na æo¹ku... U 7:15... :o Taj isti je danima popodne u Milana Rakiæa kod Batutove, gleda u daljinu... Kad naiðem spusti pogled, valjda ga sramota motora...

Kostić

na kanarevom stoji jedan sam mislim da je pe¹ak. skuplja pare od pojaseva. jedan dan mora odve¾em pojas i projurim pored njega ;D

Lazic


Kostić

kad ovaj moj konj od sina uturi turbinu nek jure ;D al numem da vozim bez pojasa neki glupi feti¹ mnogo me nervira jer ne mogu da me kazne i misle da se vezujem da ne bi plaæo njima pa zato ;D

lord_oblivion

Od skoro redovno mere kod osnovne ¹kole Filip Filipoviæ, bulevar Osloboðenja blizu Tro¹arine. Zabili se iza drveta izmeðu smerova, na samom kraju zone ¹kole (30 nasat).
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hurricane

uh pa to decenijama rade tamo, ja najebah jednom tamo pre nekih 15ak godina

Lazic

I ja 2001... ;D I¹ao 102 u podne, podmitio pandura sa manje od 4 marke... :D Mislim da je pojas tada bio da li 105 dinara... :o ;D