Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

11 sekundi u èizmama na sto metara

nama su stavljali mokre pamperse na leða i terali nas da trèimo nizbrdo. tad sam imo 78 kola i sve sajle koje biologija napravila na èoeku. pièiæipo, ¹to bi reko prost narod

trèali smo mi uzbrdo i sve dahæali na usta sa sve 50 kila na leðima po kojekakvim brde¹tijama

na maratonu sam stigo poslednji, trèo u albankama

bucko

#18841
Citat: El Jefe poslato 14 Septembar, 2018, 23:52
Немате појма колико има занимљивог света на ургентном.
A da vidis tek u Palmoticevoj ;D ;D ;D

mkt

Spalih danas 550km po divcibari, tari i koje kude
Bas je bio lep dan za voznju

Lazic

Dva kilometra vezanih oèiju, 'ajte molim vas...

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 15 Septembar, 2018, 06:23
11 sekundi u èizmama na sto metara

..®ile Verne, ti li si?!

Kole, ne la¾i... kratke su ti noge ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić


Lazic

Dragi¹a je trèao 10 sekundi u kopaèkama po travi, da je bio malo pametniji, mogao je da obori svetski rekord na 100 metara... E sad, Dragi¹a jak i visok k'o konj i ceo ¾ivot je to radio...

bucko

Pitali cigu koja je najjaca zivotinja a on kaze lav. Pa sto lav,pitase ga.Zato sto je jak ko konj :) :) :)

Lazic

Koju bi ste estradnu zvezdu najvi¹e voleli da vidite u svom krevetu? Jes' da ka¾em pa da me ubije Arkan...

Hohštapler

11 sekundi... nek neko progugla koliki je NACIONALNI a koliki evropski rekord na 100m... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ilirska bistrica takmièenje 100 metara kostiæ kasarna mar¹al tito - 11,6 sec. kad sam do¹o pa na prvom trèanju imo 12, ne¹to i odma me ubacili u to trèanje uz strelja¹tvo. postoje generacije koje nisu imale gugl i vidi me ja sam i postojala je armija koju je boleo kurac za civile. al ako ti ka¾e¹ da guglamo pa æe guglamo ¹ta sad

mali_zmaj

Kole Lewis!

Mali mi provozao bicikl..,kad sam odustao od pokusaja da ga naucim i okrenuo ledja,i radio nesto na autu,on uspjeo propedalirati..,jest da se klima ko babin zub dok vozi..,ali...,bit ce bolji sa praksom!!
jin-jang

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

bucko

Citat: mali_zmaj poslato 16 Septembar, 2018, 21:42
Kole Lewis!

Mali mi provozao bicikl..,kad sam odustao od pokusaja da ga naucim i okrenuo ledja,i radio nesto na autu,on uspjeo propedalirati..,jest da se klima ko babin zub dok vozi..,ali...,bit ce bolji sa praksom!!
A ti si kao bolji :) :) :),nego se ne vidis sa strane [rofl] [rofl] [rofl]

mareskin


Juèe se vozio sestriæ samnom na motoru. Odlièno se pokazao. Nisam ga oseæao u vo¾nji, nije naginjao motor, nije se trzao.
Napravismo 114km preko Valjeva-Petnice-Divèibara.
Taman smo testirali nosaèe boènh kofera.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

PetarMZ... Namestio se da ga oteram u tri lepe... ;D Jo¹ se razmi¹ljam da li da se autobanujem ili njega retarda da najurm jednom za svagda... :D

®or¾

 [rofl] Izbor je jednostavan,nemoj da se autobanuje¹ :violina:

aæimo


Lazic

Neverovatno kakva budala... I onda ka¾e zavera protiv njega, par foruma¹a ga minusira... Va¾i... Dok sam pro¹etao psa nakupio 15 minusa... Som...