Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Minus je od mene Kole.
Zato ¹to me umara da èitam tvoje samodestruktve momente, mudroseranje, i pravdanje za ¾ivotne proma¹aje..
Nije sme¹no, zapravo je jako tu¾no...
tu¾no je kad neko svojom lenjo¹æu tolko usere u ¾ivotu da mora da poène da obja¹njava "ja sam to tako hteo" pa krene o kosmièkoj nepravdi, pa silama kapializma pa ovo ono... . nisi...
Znamo da nisi. Drugima je samo glupo da ti ka¾u, al tu¾no je gledati. I muèno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Prilego covek da odmori pa pustio i motor da leskari... nece valjda da ga pusti da stoji a on da uziva? To je prava ljubav prema motoru, zasto minus? ;D

Boban_m

Citat: Hoh¹tapler poslato 05 Jun, 2018, 21:01
Minus je od mene Kole.
Zato ¹to me umara da èitam tvoje samodestruktve momente, mudroseranje, i pravdanje za ¾ivotne proma¹aje..
Nije sme¹no, zapravo je jako tu¾no...
tu¾no je kad neko svojom lenjo¹æu tolko usere u ¾ivotu da mora da poène da obja¹njava "ja sam to tako hteo" pa krene o kosmièkoj nepravdi, pa silama kapializma pa ovo ono... . nisi...
Znamo da nisi. Drugima je samo glupo da ti ka¾u, al tu¾no je gledati. I muèno.
Sto si tako osjetljiv na Kostine price ;D Primjecujem da si cesto ostar prema njemu, ne kapiram zasto. Nit koga proziva, niti sta trazi. Kosta ima svoju filozofiju, i izgleda da mu je dobro u njoj. Ti imas svoju, ja svoju, niko nije isti, svi smo svoje puteve birali. Mis'im zesce bi se smorio da smo svi isti, a najvise da su svi kao ja ;D. Mene njegov cinizam prema mainstreamu zabavlja, Kosta je de facto umjetnik ;D

Glava Dole

 You have already posted a thanks to this post at 06 Februar, 2016, 14:31

Hattrick


milomir22

Citat: Hoh¹tapler poslato 05 Jun, 2018, 21:01
Minus je od mene Kole.
Zato ¹to me umara da èitam tvoje samodestruktve momente, mudroseranje, i pravdanje za ¾ivotne proma¹aje..
Nije sme¹no, zapravo je jako tu¾no...
tu¾no je kad neko svojom lenjo¹æu tolko usere u ¾ivotu da mora da poène da obja¹njava "ja sam to tako hteo" pa krene o kosmièkoj nepravdi, pa silama kapializma pa ovo ono... . nisi...
Znamo da nisi. Drugima je samo glupo da ti ka¾u, al tu¾no je gledati. I muèno.

Mislim da je uspeh u zivotu poprilicno relativna stvar, nesto sto ti smatras neuspehom, za drugog je uspeh i obrnuto. Kole voli malo da pretera, ja preskocim deo posta koji me smara i to je to, mislim da daje neki svoj pecat forumu i volim da vidim kada je aktivan i pise, a u Vojsci prosle godine smo razmenili par reci, nije nekulturan niti neprijatan covek, makar ja ne stekoh takav utisak.

Realno, ima porodicu, ima motor, neki dinar za benzin, pivo i pljuge se skupi, sta mu vise treba. Covek ceo zivot juri pare, a na kraju mu treba parcela 2x1m u koju ce da ga zatrpaju.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić


Hohštapler

Kritikujem ba¹ zato ¹to smatram da ima dobro srce, ali da je sam sebi najgori neprijatelj, da ga ¾icnem, ko zna, kritika ume da bude lekovita...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Kole mora da skonta,da onih vremena vise nema..,da mora malo da zapne vise,da bi imao pristojan zivot, dobar motor,i sve ostalo..,nema vise provlacenja,a sve pod izgovorom ja to tako hocu,sve mi je kriva vlast,i djoka me boli za sve..,taj hipi shit kont je zavrsio..,niko mu ne zeli zlo,svako je do sad skontao da je ok lik,al ta autodestrukcija,opet pod izgovorom meni je super,meni se moze,i niko mi nista ne moze,je propast. A ja mislim da je sposoban za nesto vise..  Mislim da i Hohstapler djeli to misljenje ,i zato ga kritikuje..,sto se mene tice nek radi sta hoce..,njegov zivot njegova stvar...  Prosla su ona vremena dobra,da ih tako nazovem,postena kao..,kad si od malo postena rada mogao da zivis ugodno. Nema vise.. konec,ende..
jin-jang

Ostoja

Kosta je neshvaæeni umetnik...
Ima svoje naèine, nama mo¾da neshvatljive ali dok ne dira nikoga otkud nam pravo da mu prigovaramo...
Neka on tera  svoj fazon... [thumb_up] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mali_zmaj

Ma jasta,niko mu ne prigovara sto ga mrzi..,manijacki mu kenjamo,zato sto mu zelimo dobro.. nista vise,nista manje...  I sad garant crkava od smijeha ,i misli koji im je moj!!  he he he!!
jin-jang

Boban_m

Citat: Hoh¹tapler poslato 05 Jun, 2018, 22:23
Kritikujem ba¹ zato ¹to smatram da ima dobro srce, ali da je sam sebi najgori neprijatelj, da ga ¾icnem, ko zna, kritika ume da bude lekovita...

To provjereno radi kod ovih od 50 godina ;D

Kostić

нека свако гледа своја посла, рече ђаво и седе у коприве.

Biker-Boy

Citat: mali_zmaj poslato 05 Jun, 2018, 22:34
Kole mora da skonta,da onih vremena vise nema..,da mora malo da zapne vise,da bi imao pristojan zivot, dobar motor,i sve ostalo..
Pa i imao je dobar motor, Krawa ZXR 750 je super motor, i koliko znam, bio je u pristojnom stanju, sve dok mu se Kole u svom stilu nije najebo majke :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Ako neæe¹ da komentari¹emo, onda nemoj kaèiti na forum.
Ovako, "njiovo je da seru na¹e je da nas boli kurac".
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

tako meni slicno ko koletu juce dosla vrh picka da je jebem ali meni se nije digao i ja lego dole umro od smeha i izvadih telefon da slikam
htedoh da slikam nju jer je najbolja ikad ali mi ipak bilo zanimljivije da slikam svoj mlitav kurac pa eto sad mi glupo da podelim fotku sa vama

i da, to mi je izmamilo osmeh, kakav sam rebel, riba drkanje a meni kita mlitava, sta je ona mislila da cu odmah da skocim kao svaki drugi na nju? ja sam bre ko kosta  [kralj] 8)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Citat: Ostoja poslato 05 Jun, 2018, 22:35
Kosta je neshvaæeni umetnik...
Ima svoje naèine, nama mo¾da neshvatljive ali dok ne dira nikoga otkud nam pravo da mu prigovaramo...
Neka on tera  svoj fazon... [thumb_up] [thumb_up]

Ima dobra izreka :

To sto te niko ne razume ne mora da znaci da si umetnik !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

juga

Citat: UFF poslato 06 Jun, 2018, 00:34
tako meni slicno ko koletu juce dosla vrh picka da je jebem ali meni se nije digao i ja lego dole umro od smeha i izvadih telefon da slikam
htedoh da slikam nju jer je najbolja ikad ali mi ipak bilo zanimljivije da slikam svoj mlitav kurac pa eto sad mi glupo da podelim fotku sa vama

i da, to mi je izmamilo osmeh, kakav sam rebel, riba drkanje a meni kita mlitava, sta je ona mislila da cu odmah da skocim kao svaki drugi na nju? ja sam bre ko kosta  [kralj] 8)
Nisi ti ko Kosta nego si o¹o u kurac [rofl]

juga