Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

...auu al se preparirah  [cheers]

Big like za Srpsku, eto mene opet uskoro, nadam se

idanijel

Evo Peco

Послато са Redmi 4 уз помоћ Тапатока

mali_zmaj

Citat: Hurricane poslato 15 April, 2018, 11:11
...auu al se preparirah  [cheers]

Big like za Srpsku, eto mene opet uskoro, nadam se

Motorom,motorom!!
jin-jang

Boban_m


Lazic


UFF

cestitam

ali cemu sm zar nije poenta da odes na off?


sa time ces po amerikama brzo da se smoris

Boban_m

Zato jer sam nasao dobar dil za 2015 sa 800 milja predjenih. U principu ako hocu off, kupicu druge tockove i bice bolji od standardnog jer sm ima fabricki USD prednju viljusku, od rm250 mislim. Ima i bolje kocnice ali to je vec manje vazno za off.

Naletio sam na situaciju da zena tjera papucara da proda motor, tako da je ona oglasila i pregovarala. Trazila 5 ja joj ponudio 4 i ona kaze moze. Mislim da je ovo bajk koji polovan ubjedljivo najjace drzi cijenu ovde. 2007 i dalje idu po 5 soma iako je nov 7.5. Vjerovatno je san svakog huligana od 20 godina, ali i dalje mi nije bas najjasnije jer za te pare ima boljih motora.

Danas sam vec bio odustao od kupovine jer me lik 2 dana zavlaci da mi posalje adresu. Na kraju mi dao adresu raskrsnice ;D i poveo 2 ortaka da ga brane jer je ocekivao crnca kriminalca kojima je drz jedan od omiljenih za tockarenje. Jedan od njih je dosao 5 min ranije da izvidi ko je kupac. Ja i licni prevodilac za spanski, khm, sjedimo u kolima i snimim lika kako se muva i nekog trazi ;D. Pis. A prodavac se brine sto je nedelja pa ne mozemo da prevedemo. Jedva sam mu objasnio da mi on uopste ne treba nego njegov vlasnicki list i to je to. Jedva prica engleski.

Bajk je ocigledno duze stajao, aku crkao, pa smo palili na kablove. Gasi se na leru, moram malo da pretresem filter vazduha i airbox i da provjerim ler diznu. I tu mu ubijem jos 200 tako da sam ga pokupio za 3800. Tablicu ponio sa mog BMW, zavrnuo na repic i vozi misko.

Nisam ocekivao od 400cc da hoce da povuku na startu tako dobro, ovo malo cudo je bas simpa. To prijatno iznenadjenje je trajalo  dok nisam izasao na autoput. Neki vjetar duvao a ja kao na metlu da sam sjeo posle BMW, baca me vjetar s jednog na drugi kraj trake. BMW je kao tenk u poredjenju s njim. Ovo je urbani huligan, za provlacenje izmedju vozila i te fore. Ipak, udobniji je nego sto sam pretpostavljao. Ispao dobar dil, a svidja se i sinu -  pa sto da ne.

Lazic

Citat: Boban_m poslato 16 April, 2018, 02:29
Tablicu ponio sa mog BMW, zavrnuo na repic i vozi misko.
Dobro je, ima nade za tebe... Da si napisao kako si ga natovario na tow truck za trièavih 300$, srce bi mi stalo... :o ;D :-* [srce]

UFF

odlicno :)

nego oni tamo nisu culi za ktm?

Hurricane

...lo¹ kvalitet za njihove standarde kvaliteta,


gledao sam nekog amera ¹to se ubio tra¾eci jaku cvaju a napenalio se na ktm ba¹ pa je do¹ao u austriju da ga kupi


kod njih se jednostavno ni¹ta ne prodaje ¹to postoji moguænost da æe morati èesto u servis..


zato su im Tojote, Akure i ostalo pokidale prodaju..


kom¹i koji ¾ivi tamo za zamenu sijalice u autu tra¾ili 500 dolara u servisu, skidanje branika 350 i kseneon sijalica 150



Hurricane

sa sreæom Bobane  [cheers]

daj jo¹ slika  [watching]

Andreja

Jo¹ jedan braap! na forumu, èestitam!  [yahoo]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Citat: UFF poslato 16 April, 2018, 10:41
odlicno :)

nego oni tamo nisu culi za ktm?
Ne, opste je poznata stvar da su za KTM culi samo u Srbiji.

Citat: Hurricane poslato 16 April, 2018, 11:52
sa sreæom Bobane  [cheers]

daj jo¹ slika  [watching]
Citat: Andreja poslato 16 April, 2018, 20:38
Jo¹ jedan braap! na forumu, èestitam!  [yahoo]
Hvala momci [cheers]

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

misa-pei

Zna¹, kad si krenuo tamo, razmi¹ljao sam kako æe¹ se snaæi, da li æe ti biti dobro... Samo nastavi ovako da se snalazi¹ i da ti bude :D :D :D
Èestitam, u¾ivaj, ja sam DRZa zavoleo kad sam probao Acinog. Izvanredna sprava.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


megaidiot


Lazic

Ti i Boban bi ¹kljocnuli na prvu... ;D :-*

Boban_m

Citat: misa-pei poslato 17 April, 2018, 00:33
Zna¹, kad si krenuo tamo, razmi¹ljao sam kako æe¹ se snaæi, da li æe ti biti dobro... Samo nastavi ovako da se snalazi¹ i da ti bude :D :D :D
Èestitam, u¾ivaj, ja sam DRZa zavoleo kad sam probao Acinog. Izvanredna sprava.
Znas ti da mi je ona solja sa slikom ekipe iz Rogacice bila pocasni eksponat, i onda je zena zagubila kad smo selili u kucu. Zena, jer su zene zaduzene za sudje ;D Dakle kad dodjem u BG, banucu da pravimo drugu. Elem juce je bio u igri i neki GS, medjutim nije mi se dopalo kako se vlasnik ceslja i kupim ovaj.

Citat: megaidiot poslato 17 April, 2018, 00:44
buena motocicleta muy rápido
Suzuki DRZ motor brz? ;D

Zeljamp, Laki [cheers]

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.