Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Lone Wolf

Ima repriza, youtube, itd, pogledaj, da ti  ne kvarimo.
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

Dovi razbio, prvi proleteo, Markez ponovo poku¹ao u zadnjoj krivini, nije uspeo, milimetar stigao drugi, Rossi treæi, Kal...
Не може рај на земљи.

Splinter

Небитни пролазник


Lazic

Citat: Lone Wolf poslato 19 Mart, 2018, 08:44
Dovi razbio, prvi proleteo, Markez ponovo poku¹ao u zadnjoj krivini, nije uspeo, milimetar stigao drugi, Rossi treæi, Kal...
Sve dok je deda u prvih nekoliko, pi¹am im se u mladost... :D

Andreja

Danas na poslu mi pade na pamet kako mi se pije limunada. Prvi put u ¾ivotu da sam se setio limunade a da ne stoji na stolu ispred mene. Volim je ali nisam preterani ljubitelj. Posle posla odem u institut za transfuziju krvi, zavr¹io ¹ta sam imao, na stolu limunada. Prièam sa sestrom kako ne verujem ¹ta se de¹ava, ona ka¾e, ma sirup, nije prava. Rekoh, ma ¹ta fali, gde nema prave, dobar je i sirup.

Odem kod keve, limunada. Prava!!! Pa danas me ba¹ hoæe :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


Andreja

Pare, gara¾a, alat, foto aparat, neke guzate i sisate, naravno, po¾eljno vi¹e komada. Sad æu da se skoncetri¹em! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1

Citat: Andreja poslato 19 Mart, 2018, 23:47
Danas na poslu mi pade na pamet kako mi se pije limunada. Prvi put u ¾ivotu da sam se setio limunade a da ne stoji na stolu ispred mene. Volim je ali nisam preterani ljubitelj. Posle posla odem u institut za transfuziju krvi, zavr¹io ¹ta sam imao, na stolu limunada. Prièam sa sestrom kako ne verujem ¹ta se de¹ava, ona ka¾e, ma sirup, nije prava. Rekoh, ma ¹ta fali, gde nema prave, dobar je i sirup.

Odem kod keve, limunada. Prava!!! Pa danas me ba¹ hoæe :D


Tebra, pazi da se ne zajebes slucajno pa pomislis na tuki...i bude odes tamo-vamo kad ono... :D :D  :-* :-*

Lazic


MIGE


bucko


Splinter

Небитни пролазник

Lazic

Prvi put u ¾ivotu kuvao kupus... :o :D Sladak... Znam da skuvam gula¹ pa sam pomislio, to je isti ðavo samo ubacim kupus... :D Tako i uradih... Majko mila... Skoro pa bolje od seksa... Svakako bolje od lo¹eg seksa... ;D

Elem...900 gr buta u kockicama, po kile dimljenih kostiju, jedno 3 kile kupusa i po kile crnog i 2 glavice belog... vegeta, per¹un, miroðija, bosiljak, origano... Origano mi se omakao... :D

Izdinstao lukove na svinjskoj masti kao za gula¹, ubacio meso, malo kasnije ubacio kupus i koske i dodao malo vode... od radnje do poklopca 40 minuta...

ah da, i 200 g pasiranog paradajza, malo tucane ljute i puno bibera... I biber mi se omakao... :D


©to bi rekao pokojni tast, kupus govori 100 jezika... :o ;D

Bem ti ¹to sam talenat za kuvanje... ;D

Ispade lonac gula¹a sa kupusom u tragovima, nikad mi niko ne skuva ovako lep kupus(u tragovima)... ;D












Hattrick

Tata jel ima nesto slatko ? - Ima sine sladak kupus.  :)

Biker-Boy

Ovo ide veceras u temu "Ponocni Mezetluk" :D
I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Lazicu burzujcino, kuvas u cepteru!!!

Komplet ovih serpi moji 90-ih platili 2500 DM-a.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


mali_zmaj

Prodaj Zepter kupi Versusa!!  ;)
jin-jang