Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

slave74

[
Citat: UFF poslato 15 Januar, 2018, 21:50
pa bunicemo se i mi opet

kad ameri rese da opet pokrenu i plate tu pobunu :D


Placaju oni ove na vlasti, jeftinije je  nego pobuna.
Ma ovim nasim  govnarima vise ne moraju ni da placaju..

megaidiot


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 15 Januar, 2018, 21:42
jaki smo mi al samo ispred prodavnice,iza monitora,u bircuzima,na wc solji dok citamo vesti,po forumima al niko nema muda da promeni nesto.......svaka drzava u nasem okruzenju je prosle godine ustala protiv svojih dzelata sa vlasti...neki pa i vise puta...jedino mi svi govnima po vucicu i ostalim gamadima al zato niko da npravi korak......jedino onaj jadnicko sto skupio muda da vice u kameru "vucicu pederu"

od svih hrabrih naroda jedino su to i ostali grci.....mi smo vec smeksali....postali smo moderni.....mi se sminkamo dok nas jebu i da nas bolje jebu.....a vicemo kako nismo pederi.....na zalost :(

es ti ono glaso za AV pa se pokajo?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

#17464
Verovao jeeeee... ;D




edit:
http://www.motomanijaci.com/index.php?topic=2132.msg816421#msg816421

Oplakao sam celu stranu, iluminati i koèiona teènost... Vr' :D :D :D

Glava Dole

Poklon od motoklasika mi izmamio osmeh  :) [ljubav]



Jedina razlika je u "drsci" za ruku sto je nebitno(posebno s obzirom da i elektro-ventil ostaje pa ce joj uloga biti da ne pusta gorivo van i prebacivanja na rezervu do pumpe) :)

Samo da se vejavica smiri pa odoh da je montiram :) Mogao sam da idem po nju al ne mogu da srafim oko motora jbg :)



eclipse4

pitace te starost gde ti bila mladost....... samo bi moralo malo drugacije da se preformulise poslvica,moj tesla :)

Lazic

U Nacionalnoj umjetnièkoj galeriji u New Yorku mu¹karac i  ¾ena su se
zagledali u sliku koja ih je zbunjivala. Slika je prikazivala trojicu crnca
koji goli sjede na klupi u parku. Dvojica crnca su imali crne penise dok je
crnac u sredini imao ru¾ièasti penis.

Kustos galerije je primijetio njihovu zbunjenost slikom pa im je ponudio
svoju struènu pomoæ.

Pola sata je obja¹njavao kako slika simbolizira kastraciju crnaca u
veæinski bijelom, patrijarhalnom dru¹tvu.
"Zapravo", istaknuo je kustos, "neki ugledni kritièari vjeruju da
ru¾ièasti penis odra¾ava istovremeno kulturnu i socijalnu izoliranost
homoseksualaca u suvremenom dru¹tvu".
Kada se kustos udaljio mu¹karac, koji je stajao u neposrednoj blizini para,
upitao ih je:
- Da li biste ¾eljeli da znati ¹to slika stvarno predstavlja?
- Za¹to biste vi imali bolje obja¹njenje od kustosa, eksperta galerije?
- Zato ¹to sam je ja naslikao - odgovori Mersad Berber, bosanski slikar
- U stvari, nema crnaca na slici. Ovo su samo tri zenièka rudara.
- Mujo, onaj u sredini, bio je kod kuæe na "ruèku".

Glava Dole

Narucio sam neki hladnjak sa kupinda, prodavac je iz Leskovca. Zove me lik danas i krene da prica platio bi postnet 100din a imas i postarinu, ja pomislim nije ni poslao kad on ladno kaze "poslao sam, neka bude poklon". Ja zabezeknuo, insistirao da mi posalje broj racuna, kaze ajde kad stigne... naravno da prebacujem duplu ako ne i troduplu sumu koliko me iznenadio a smatram da je to poklon :) Kako mi je drago da jos postoje takvi ljudi, ne zna ni ko sam ni sta sam i nije ga mrzelo da se iscima i u roku posalje za 0 dinara  [kralj]

Boban_m

Nasao da kupim mocu od prasetine (da, i to ima) i napravio komplet lepinju [balavi]

megaidiot


Boban_m


Hurricane

Citat: Milos96 poslato 22 Januar, 2018, 21:00
Narucio sam neki hladnjak sa kupinda, prodavac je iz Leskovca. Zove me lik danas i krene da prica platio bi postnet 100din a imas i postarinu, ja pomislim nije ni poslao kad on ladno kaze "poslao sam, neka bude poklon". Ja zabezeknuo, insistirao da mi posalje broj racuna, kaze ajde kad stigne... naravno da prebacujem duplu ako ne i troduplu sumu koliko me iznenadio a smatram da je to poklon :) Kako mi je drago da jos postoje takvi ljudi, ne zna ni ko sam ni sta sam i nije ga mrzelo da se iscima i u roku posalje za 0 dinara  [kralj]

Svaka mu cast iako nista nisam razumeo, osim da je lik iz Leskovca

Ali evo plus nasmejao si i ti mene

Glava Dole

Ja sam kupio hladnjak i pomislio da ce sad nesto da smisli pa kao fol da pita a on me samo obavestio da je poslao besplatno ono sto sam kupio za 160din(koji inace u radnji ne moze da se nadje sve i da hoces, za te pare posebno ne) :) Ne zna ni ko sam ni sta sam, kupio sam to preko neta a on sebe uskratio da bi mene postedeo dodatnog transfera. E to je ljudina na kvadrat :)

Hurricane

Uh, kao da mi je bilo malo jasnije malopre

navajo

Ja sam zabagovala kod moce i komplet lepinje...iffff, kako bih omazala jednu sad:)

megaidiot

proslu sam pojo prvog avgusta 2015. na zlatboru, ako ne laze gopro. bilo lepo, bila i lepa voznja.

eclipse4

meni na kameri od pre 10 godin pisalo 2058 godina...tako da ne veruj kamerama

Hohštapler

Citat: Hurricane poslato 22 Januar, 2018, 22:48
Uh, kao da mi je bilo malo jasnije malopre

Plank je nakon ¹to je predao pisani rad svoje teorije bio pozvan da jednoj omanjoj komisiji od par profesora (mahom njegovih) objasni svoju teoriju.
I nakon vi¹eèasnog obja¹njavanja (majstor je svojom teorijom promenio nauku u korenu) jedan od èlanova komisije izrekao èuvenu reèenicu:
"Kolega, pre va¹eg objanjenja ni¹ta o subatomskim èesticama mi nije bilo ni poznato ni jasno, a sada, moram Vam priznati, mi i dalje nije jasno, al na jednom daleko vi¹em nivou."
;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot

[rofl][rofl][rofl]

Citat: eclipse4 poslato 23 Januar, 2018, 00:21
meni na kameri od pre 10 godin pisalo 2058 godina...tako da ne veruj kamerama
znaci moze da sam jeo lepinju i u buducnosti.
ma znam godinu i ovako nego sam hteo da vidim datum, bio lep dan.