Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić


Bori¹a

98 bodova, otisao pripit, pred pocetak testa zamolio za casu vode i kad sam ustao i rekao da je gotovo, pandur i kandidati ne veruju...



Lazic

Tako se pola¾e... ;D Kome treba vi¹e nema veze sa ¾ivotom... ;D

Bori¹a

cetvrto polaganje za a kategoriju... prvo sa 14 psp, pa onda sa 16 a1, pa sa 18 a2... i evo nadam se polozicu A pre 21og rodjendana :)

Boban_m

Koliko puta treba da se polaze A kategorija jbt???

UFF

 [rofl] pa svake godine po jednom dok ne napunis 40 godina  [rofl]

megaidiot

repeticija je majka ponavljanja

mrle


mrle


Bori¹a

Citat: Boban_m poslato 18 Jul, 2017, 03:20
Koliko puta treba da se polaze A kategorija jbt???

pa kako sam odrastao, tako me zakon kacio i bio protiv mene... kad sam polagao a1 bilo pravilo dobijes to, i sa 18 teras punu a... promeni se zakon i posle polozio a2, i sad stekao uslov za A i kontam da upisem i to da se ne cimam ako probam neciji motor... btw eto me kod tebe najkasnije na prolece :)

Boban_m


megaidiot

vidis da moze da bira, a1, a2, a

milomir22

Najbolje mu je na ovu, realno, druga i ne treba za usu.



"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

 [rofl] [rofl] [rofl]

umreh jutros, prvo ¹to sam video na tv:

vrhovni komadant vojske Republike Srbije Aleksandar Vuèiæ  [rofl]

koliko debilno zvuèi

mali_zmaj

Znaci kalsicni clusterfuck i navlakusa! Otisao na jednu poslije posla,pivu naravno,zavrsio na sedam!!!  Tako da skidam odgovornost sa sebe sta god da naserem na forumu veceras!
jin-jang

Joker

Jutros ustajem u pola pet, uspavao sam se jer sam vec trebao da krenem za Nis... Shvatio sam malo pre da sam oprao zube sa starom cetkicom... Ne bi stvar bila smesna da sa tom istom starom cetkicom pre nedelju dana nisam prao patike.. :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Citat: Joker poslato 19 Jul, 2017, 20:59
Jutros ustajem u pola pet, uspavao sam se jer sam vec trebao da krenem za Nis... Shvatio sam malo pre da sam oprao zube sa starom cetkicom... Ne bi stvar bila smesna da sa tom istom starom cetkicom pre nedelju dana nisam prao patike.. :D

to micku mom nista ne smeta....
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

slave74

Ja sam prao neke dekle od starog ulja cetkicom za zube najrascupanijom, koju sam zatekao u casi za cetkice.
Posle sam je bacio na pod kupatila, da je ne bi neko koristio za zube.

Posle par dana vidim brata da pere tom cetkicom zube. Kaze nasao je na podu, jos se cudio kako je ispala iz case...
Morao sam da mu kazem hihi..

UFF

Citat: Joker poslato 19 Jul, 2017, 20:59
Jutros ustajem u pola pet, uspavao sam se jer sam vec trebao da krenem za Nis... Shvatio sam malo pre da sam oprao zube sa starom cetkicom... Ne bi stvar bila smesna da sa tom istom starom cetkicom pre nedelju dana nisam prao patike.. :D

da nisi otisao tvoj kolega mi ne bi pogresio maticni br prodavca i ne bi ceo dan proveo po agencijama notarima supu za odjavu tablica i poreskim upravama

a najjace je sto sutra ujutru opet moram u tu poresku da odnesem ispravan kupoprodajni pa onda opet posle 11h da mi kazu koliko je porez pa da uplatim pa onda tek prekosutra kad prodje uplata OPET kod njih da mi lupe pecat na resenje  :violina: [samoubistvo]

nemam sta drugo da radim u zivotu vec zelim svaki dan didem do poreska uprave

Gavrolini

Jebeno kad ti te zajebancije oduzmu vreme pa nemas vremena dides po leba i paradajz