Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Vodom se ispira... naprskas, sacekas, ispres, pa opet... tako vise puta za tvrdokornije naslage, gde je bas ultra mega giga tvrdokorno ja malo potpomognem cetkom za farbanje... i na kraju ko da je sislo sa trake :)

Lazic

Pi¹e u uputstvu da treba isprati...

Ostoja

@Milo¹
Èudotvorno sredstvo protiv tvdokornih mrlja?

:P [dancing]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Vala bas ko na reklami... mogao bih da posaljem slike proizvodjacu da ubace u neku reklamu... ko zna, mozda dobijem i neke pare [rofl]

Gavrolini

Cekaj ti sve ovo na slikama ispirao vodom? Hmmmm

Glava Dole


PECA BMW

Ispira se samo vodom , a skida svu masnocu mogucu , i pod garaze odmascujem sa njim . Ma cudnovato sredstvo skroz , ruke kad zaprljam u garazi sa njim perem .

Sad sam od iste firme kupio i vosak za motor , ja extra zadovoljan .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

isti qrac ko axel sszgo
koristim oba

Lazic

axel pojede ringove na lancu ako se ne ispere... ;D

Kostić

mogu nemci da se kurèe sa kobasicama do sutra. rimljanima kobaje bile ko amerima zippo... a dok su kinezi jeli jagnjeæe i jareæe kobaje, mi nismo imali ni ¾ir....


Kostić

poslednja dva dana buljim u mesec, gledam jel pun, pa da ludaci malo doðu do daha, kad danas u novine naslov, stra¹no i naopako, æe pogibamo ko æevapi. kamen od kilo pogodio mesec - nasa se upi¹ala u gaæe (bar tako to opisuje na¹a ¹tampa, a na¹oj ¹tampi nije za verovati, al jeste za da joj se nasmeje)

pa na zemlju svaki dan i noæ, padne poneki kamen od kilo, al se ne vidi jer izgori. dobro aj, onaj malo veæi u rusiji napravio malo sranja al ni¹ta ozbiljno. sad nasa plaèe, a u feketiæ se prevrno autobus. ni¹ta nije sluèajno u kosmosu, ka¾em ja.

Lazic

Ne znam gde sam vi¹e pisao, gde nisam... :D

uvod:

Pro¹li petak odvedemo Anitu i njenu drugaricu na Exit, zabodemo kod Grofa na terasi do 3 ujutru, gospodin i gospoða Grof, gospodin i gospoða Hoh¹tapler, gospodin i gospoða Slaninar, gospodin i gospoða FJèarli, nau¾ivasmo se za medalju, a samo mi nismo morali da ustajemo ujutru... Divni moji Austrougari... :D [srce]
Elem oko tri, aj kao da ljudi malo odspavaju, obrnemo krug po NS... Puèe sajla kvaèila... Tako za BG, prekjuèe do majstora, danas pobeg sa posla da poma¾em...


razrada:
Po¹to mi je majstor u stanju polusamoubistva jer gradi kuæu i poku¹ava da radi morao sam da mu poma¾em oko zamene sajle kvaèila... Na svu sreæu jer se ispostavlilo da prokletinja nije pukla( a kako i da pukne govno debelo, menjao je pre 4 godine, ako je i tada bila pukla)... Na kraj sajle doðe plastièno govno u koje sa jedne strane upadne kraj a sa druge strane se kaèi na polugu kvaèila preko plastiènog klina... Taj klin se pojeo i kako je pukao tako je kvaèilo propadalo dok nisu parèiæi poispadali... Bukvalno sam u ðubretu ispred radionice na¹ao ¹raf i maticu sa sve onom plastikom u navoju i to je to... ;D


zakljuèak:
Jedini smor ¹to me prilikom monta¾e poluga kvaèila(koja ima na sebi neki glupi feder da je dr¾i zategnutom) opalila preko palca kao giljotina pa plaèem dok kucam... :D

lord_oblivion

Citat: lord_oblivion poslato 30 Jun, 2017, 16:04
crvena - prvi deo, dva dana
plava - drugi deo, devet dana
zelena - treæi deo, dva-tri dana

Polazak sutra sabajle  :D :D :D





Eto nas nazad  :D
Manje-vi¹e smo ispunili turu  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

megaidiot


Hattrick

Citat: Laziæ poslato 12 Jul, 2017, 15:20
nau¾ivasmo se za medalju, a samo mi nismo morali da ustajemo ujutru... Divni moji Austrougari... :D [srce]

Gospoda ljudi, Becka skola  ;) [thumb_up]

Kostić

aha, a po grèkoj lemaju beograðane.... :)

mali_zmaj

Napokon utegao auto,zamjenjene i lafete,sirena,lezaj poluosovine,lezaj tocka,antifriz,ulje u mjenjacu,nekih manzetni bruka,pocetkom mjeseca odradjen mali servis,ulje i svi filteri,prednji diskovi,kocnice..,gume ljetne.....,ostaje jos nekih sitnica nevezanih za mehaniku....,sad se vozi kao po mlijeku...

Spreman za more....    ;D
jin-jang

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 14 Jul, 2017, 21:59
aha, a po grèkoj lemaju beograðane.... :)

Prave se Grci  :)

Kostić

srbi pomlati¹e pola turista, a u nedostatku se mlate meðu sobom. ima grci da nas proteraju smora :)