Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Pa uzeo tog crva, stavio na udicu, otisao na dunav, i upecao Soma od 30kg. Sad uziva u ribljem rostilju u dvoristu, a pas se sladi pecenjem iz Idee.  :)

Kostić

Citat: Boban_m poslato 08 Jul, 2017, 15:35
Ne kao zamjena motora nego kao dopuna. Kad sam nervozan i nadrkan, obicno posle posla, NISTA ne moze brze i bolje da me smiri nego voznja bajsom.

bajs je majka ;D poèinjem ozbiljno da praktikujem odlaske na adu bajsem. em obiðem dva kruga po biciklistièkoj stazi, nagledam se dobrih guza i nogu em se nau¾ivam do tamo i nazad oko petnestak kilometara,  em ubodem i off road ;D




Lazic

Citat: slave74 poslato 08 Jul, 2017, 16:31
Drugar jutros kupio pecenje u idei..




Uz dobrog advokata...

Glava Dole

... i em vodis zdrav zivot i u formi si... samo sto ja nikad ne bih mogao pa da sam jos toliki :) Mrsko mi da iz klimatizovane sobe izadjem i sednem cak i na motor u sorcu i samo odvrnem gas a kamoli da pedaliram, ne bih mogao ni da zamislim :) Svaka cast, toliko sam mladji a zavidim ti na kondiciji, u boljoj si formi od mene, ja bih se vratio kuci posle jednog kilometra sasvim sigurno(i to bajsom samo pod uslovom da on ne zavrsi u kontejneru a ja ne pozovem taxi [rofl] ) Respect  [klanjam_se]

Kostić

kurac bi ga ja vozio odkuæe, nego ne mogu da ga stavim na motor do ade, pa mi ovako lak¹e, sednem i pocrknem malo uzbrdo, al leto je. motor ne mogu da vozam dva tri kruga po biciklistièkoj stazi, crko bi, zapalio bi se, bacili bi me u jezero snjim... a i ni¹ta ne bi vido, ati kad bi vido kakve pièke ¹etaju po adi, vrteo bi pedale svaki dan da te ni¹ta ne zaboli ;D

Kostić

ah da, sve stare kajle su poèele ovako, sa kr¹evima po ¹ljakama, jer je asfalt bio retka pojava.  ¹minkeri su vozali nove ponike po po¾e¹koj oko beteksa, da se vide. a za veèernji izlazak su jahali ujakov ¹tagoddajenamotornelièipanizaupoklonnije. a neki dana¹nji ¹mekeri se smeju kad neko vozi bicikl, jer su kurton nacija ko ¹to im je kurton zemlja.




Glava Dole

ma tero i ja ko klinac bajs po ceo dan, nije keva mogla uvece da me utera u kucu... kad se setim sa drugarom, pa kacili flase za tockove da izigrava zvuk motora, dizali noge na amortizer nakon sto se zaletimo...  sa 8god prvi elektricni skuter, sa 10 prvi benzinski i tako je sve krenulo... tad je benzin usao u krv i gotovo je... bajs vise hvala ali ne hvala :)

PECA BMW

Opravio sam motor , brm brm  ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

I sta je na kraju bilo? Gorivo?

PECA BMW

Gorivo , zabetoniralo onaj papir u filteru . Zamenio filter , creva , isprao sistem i oprao dizne i sad sve radi kako treba .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Kako prao dizne, nosio na ultrazvucno ciscenje? odlicno, drago mi je da je sredjen, nego je l' si trazio neku odstetu ili mozda planiras?

PECA BMW

Dizne srecom samo sa K2 oprao i super je .

Od odstete naravno nema nista , to jeste moguce traziti ali je skupa procedura i moze da traje dugo a ja bi da se vozim :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

K2 ponovo u akciji... cudotvorno sredstvo, kazem ja :)

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 09 Jul, 2017, 11:42
Dizne srecom samo sa K2 oprao i super je .

Od odstete naravno nema nista , to jeste moguce traziti ali je skupa procedura i moze da traje dugo a ja bi da se vozim :D
Nije skupa ako naðe¹ advokata koji æe da se cima za proviziju...

mrle


Gavrolini


Biker-Boy

Citat: Gavrolini poslato 09 Jul, 2017, 17:23
Sta je k2?
K2 Akra, sredstvo za pranje agregata, idealno za prljavstinu od ulja i prasine, odmascuje, nije agresivno na plastiku i gumu, ima ga na NIS pumpama, 300 i neki dinar
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

O imamo na forumu i predstavnika udru¾enja pumpad¾ija... :o ;D

edit:
Sad moram da objasnim ovo iznad... Neko mi je dao - za savet Peci d'uzme advokata i napije se krvi pumpi, pa sam pomislio da je pumpad¾ija... ;D Al' mi neki drugar skide minus, pa komentar izgubi smisao... :D



@Gavra:
Sa K2 i rernu perem... ;D

Glava Dole

Ovome sluzi :)

Pre:



Posle akre:



Karbovi pre:



Posle:




Gavrolini

Vidim da si rokao i unutra. Jel ispiras posle necim ili samo krpa