Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Au lazicu nemoj toliko zapinjati vidis da nece covek. Mislim ajde hoce ako si bas zapeo ali mu donesi na noge i poteraj i neko pivo da ne bude da mu dajes dzabe.

Kostić


UFF

pa ODES TI PO NJIH i castis ga pivo jbt

Gavrolini

Citat: UFF poslato 06 Jul, 2017, 10:16
pa ODES TI PO NJIH i castis ga pivo jbt
Taj film se nece prikazivati

mrle

nije Kostiæ najgori.
Po¹to idem uskoro na more i isto kao pro¹le godine uzimam u najam trosoban stan sa po tri kreveta u sobi (vi¹ka ima), pitamo gazdaricu koja je cena kao bude jo¹ neko sa nama? Ka¾e isto. Ok, hteo da èastim brata i njegovu porodicu, ali ne mogu da uzmu odmor. Jbga.
I po¹to smo ionako rezervisali, pitali kumove, kuma ostala trudna, ne bi da idu na put.
Ok, ¾ena ka¾e da ide njena ortakinja sa klincem, na¹ najstariji neæe sa nama, tako da nas ¹estoro u Multiplu i laganeze.
Ali da se ne uvrede, postepeno im mi ka¾emo da ne moraju ni¹ta da plate, najam sam platio za sebe, gorivo i put ionako plaæam, nego da imamo dru¹tvo, a eto, i da uèinimo, kad imamo priliku.
Proðe to ok, ali njen mu¾ ka¾e:"Te¹ko, zna¹ koliko æe to da me ko¹ta. Dok je ona na moru, ja moram vi¹e da platim radnika u kiosku (imaju svoj  kiosk), pa da se spreme za more, paso¹i, potrep¹tine, pa da za tamo ponesu da imaju... Ne mo¾e".
Za sada teku pripreme, a ¹ta æe biti do polaska, ne znam.

Kostić

nem benzina i nem za pivo. laziæ hoæe da bude dobar drug. dobar drug kad poklanja, on donese i pivo pride, ako nema¹ benzina da ode¹ po poklon. da imam, oti¹o bi ¹to ne bi. ustvari ne bi. ne trebaju mi rukavice.

kosta je najgori prosjak na forumu. mrzite ga po ¹es sati dnevno i biæete bolji ljudi :)

inaèe laziæ je dono èetri konzerve tuborga kad je do¹o po kantone. dva smo popili, dva su ostala pa ja popio sam. u svemu vidim neku korist. eto ¹ta ti je dobar ¾ic trening i iskustvo :)

mrle

Citat: kosta66 poslato 06 Jul, 2017, 10:35


kosta je najgori prosjak na forumu. mrzite ga po ¹es sati dnevno i biæete bolji ljudi :)



kosta je drugar, stara kajla.

Ajd ne kenjaj vi¹e.

Gavrolini

Kosta je lenchuga i bezobrazan. Stare kajle i drugare je samo gledao sa strane sa ivicnjaka.

Lazic

Citat: mrle poslato 06 Jul, 2017, 10:27
nije Kostiæ najgori.
Po¹to idem uskoro na more i isto kao pro¹le godine uzimam u najam trosoban stan sa po tri kreveta u sobi (vi¹ka ima), pitamo gazdaricu koja je cena kao bude jo¹ neko sa nama? Ka¾e isto. Ok, hteo da èastim brata i njegovu porodicu, ali ne mogu da uzmu odmor. Jbga.
I po¹to smo ionako rezervisali, pitali kumove, kuma ostala trudna, ne bi da idu na put.
Ok, ¾ena ka¾e da ide njena ortakinja sa klincem, na¹ najstariji neæe sa nama, tako da nas ¹estoro u Multiplu i laganeze.
Ali da se ne uvrede, postepeno im mi ka¾emo da ne moraju ni¹ta da plate, najam sam platio za sebe, gorivo i put ionako plaæam, nego da imamo dru¹tvo, a eto, i da uèinimo, kad imamo priliku.
Proðe to ok, ali njen mu¾ ka¾e:"Te¹ko, zna¹ koliko æe to da me ko¹ta. Dok je ona na moru, ja moram vi¹e da platim radnika u kiosku (imaju svoj  kiosk), pa da se spreme za more, paso¹i, potrep¹tine, pa da za tamo ponesu da imaju... Ne mo¾e".
Za sada teku pripreme, a ¹ta æe biti do polaska, ne znam.
Jebiga, ja zakazao opet Taru...

Inaèe taj lik ba¹ voli svoju ¾enu, em nije dovoljno ¹to ide za d¾abe, em se buni ¹to æe zbog toga imati manju zaradu... Ofirao se za par stoja...


Gavro, nemo' se srdi¹ na Koleta, em nema svrhe jer se promeniti neæe, em takav kakav je, uop¹te nije lo¹, osim ¹to kao i zmaj, kenja za medalju... :D


@Kostiæ:
Trenutno nisam ba¹ u moguænosti da ti na silu dovozim rukavice i pivo, ali spakovaæu ih u kofer i prvom prilikom ti dam... Ako hoæe¹... Ako ne, ima po kraju ciganèiæa, biæe glavne face sa moto rukavicama... ;D :-*

Kostić

neæu rukavice ¹ta ste me napali. daj klincima nek budu in :)

mrle

Citat: kosta66 poslato 06 Jul, 2017, 12:15
neæu rukavice ¹ta ste me napali. daj klincima nek budu in :)
ciganIN

mareskin

Citat: mrle poslato 06 Jul, 2017, 10:27
nije Kostiæ najgori.
Po¹to idem uskoro na more i isto kao pro¹le godine uzimam u najam trosoban stan sa po tri kreveta u sobi (vi¹ka ima), pitamo gazdaricu koja je cena kao bude jo¹ neko sa nama? Ka¾e isto. Ok, hteo da èastim brata i njegovu porodicu, ali ne mogu da uzmu odmor. Jbga.
I po¹to smo ionako rezervisali, pitali kumove, kuma ostala trudna, ne bi da idu na put.
Ok, ¾ena ka¾e da ide njena ortakinja sa klincem, na¹ najstariji neæe sa nama, tako da nas ¹estoro u Multiplu i laganeze.
Ali da se ne uvrede, postepeno im mi ka¾emo da ne moraju ni¹ta da plate, najam sam platio za sebe, gorivo i put ionako plaæam, nego da imamo dru¹tvo, a eto, i da uèinimo, kad imamo priliku.
Proðe to ok, ali njen mu¾ ka¾e:"Te¹ko, zna¹ koliko æe to da me ko¹ta. Dok je ona na moru, ja moram vi¹e da platim radnika u kiosku (imaju svoj  kiosk), pa da se spreme za more, paso¹i, potrep¹tine, pa da za tamo ponesu da imaju... Ne mo¾e".
Za sada teku pripreme, a ¹ta æe biti do polaska, ne znam.

Realno èovek je u pravu. Mo¾da da ti plati¹ sve te tro¹kove, pa da razmisli?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

a ima isto apartman preko puta nas na spratu, ako je neko raspolo¾en, 35e dan.






Grofe?

megaidiot


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mrle


Biker-Boy

Meni ce more biti aktuelno negde pocetkom septembra, ali nije na odmet da znam, kako se zove smestaj? ima ih na Booking-u?
I feel the need..... the need for speed !!!

mrle

Citat: Biker-Boy poslato 06 Jul, 2017, 13:59
Meni ce more biti aktuelno negde pocetkom septembra, ali nije na odmet da znam, kako se zove smestaj? ima ih na Booking-u?
nema, na¹ao pro¹le godine. Obièna ok sreðena kuæa.

Grof

Citat: mrle poslato 06 Jul, 2017, 13:05
a ima isto apartman preko puta nas na spratu, ako je neko raspolo¾en, 35e dan.







Grofe?

Drage volje ali para nema... :(

UFF

Citat: megaidiot poslato 06 Jul, 2017, 13:42
skupo more i kad je dzaba


istina

dzaba i pola para sto je dzaba kad nisi planirao ili nisi ni hteo dides