Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

inaèe, mladi mudraèe, ja ne pljujem ljude koji rade. pljujem nadobudne budale, koji misle da ako sede u kancelariji i igraju fejsbuk za debele pare, misle da su iznad onih koji grbaèe fizikalije za kusur u prodavnici. ali ti si izgleda dovoljno glup da ne shvatah ironiju, sarkazam, metafore i ostala knji¾evna sranja by penkalo ima plavo mastilo. aj ¹to ti ne razume¹, no ¹to ja tro¹im vreme na æakulanje sa tobom

Slaninar

Citat: Gavrolini poslato 05 Jul, 2017, 09:42
Po meni je velika sramota kad radno sposoban covek prosi.   Ne samo sto prosi nego pljuje po svima koji rade dok od istih ocekuje milostinju.

Jo¹ nisam video nekog prosjaka da "pljuje po svima koji rade". Poneko pljuje one koji imaju 100 puta veæu satnicu od obiènog ¹ljakera, jer ne shvata ¹ta toliko vredno rade, kad toliko "vi¹e vrede".
Radno sposoban èovek treba da ima slobodu da ne radi. Pogotovo ako je to za 20 hiljada, uz izdrkavanje po njemu/njoj. Nije to sramota.
Meni je veæa sramota raditi posao preko kurca, ili za koji oèigledno nisi, nego "ne raditi ni¹ta". Jo¹ ako slobodno vreme koristi za ¹etnje, knjige, porodicu i ©trand - kud æe¹ lep¹e?! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

megaidiot

Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2017, 10:25
sede u kancelariji i igraju fejsbuk za debele pare
kartaju ¹aha.
a sirotinja nema kruva da jede.

Kostić

mislio sam na debelog zmaja, ¹ta si se izna¹o :)

megaidiot

ma nisam bre, nego mi smesno.

mrle

Citat: mrle poslato 22 Jun, 2017, 10:18
Sinoæ mi majka i ¾ena dale kintu za roðendan, da sebi kupim kacigu, odmah zvao Beru, ide u sredu po nju :)

https://www.louis.eu/artikel/nolan-n90-louis-special-edition-flip-up-helmet/216964?list=333167737

stigla.

Nego, po¹tarina ne¹to preko 1000din?

Major

Jel posta?
I mene su odrali za neku postarinu iz Sapca do Beograda kao 790 dinara tako nesto.
A placam aks iz Subotice za Bg do 400kinti.

Gavrolini

Poceli su svi da klepaju. Nema razlike aks, bex, posta...deru redom

mrle

Po¹ta, jo¹ mi Bera rekao da je oko 350 kinti, hteo da po¹alje Dexom, ja mu rekao bolje po¹ta, ako nisam kod kuæe na par stotina metara mi je, pa æu da podignem.

Slaninar

Citat: Gavrolini poslato 05 Jul, 2017, 14:49
Poceli su svi da klepaju. Nema razlike aks, bex, posta...deru redom

Koliko takvih firmi ima ukupno? 4-5 u Srbiji?
Meni bi bilo normalno da se dogovore s konkurencijom da svi dr¾e cene i bolje zaraðuju. Time imaju vi¹e novaca, za vi¹e vozila, ¹iru mre¾u, bolje reklamiranje i ubijanje svake potencijalne konkurencije pre nego se i pojavi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

sada vidim da je jeftinija 20e nego pro¹le nedelje...

Hattrick

Citat: megaidiot poslato 05 Jul, 2017, 12:06
Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2017, 10:25
sede u kancelariji i igraju fejsbuk za debele pare
kartaju ¹aha.
a sirotinja nema kruva da jede.

Sve bih ja to uza zid.  :)



eclipse4





konacno i namontirane.....

bice sad na prodaju pilot road 2 ct prednja i pilot road power,ako neko uzme icice deo za forum ko ne kupi ovde nego negde drugde,opet ce ici deo za forum.....a i da ne kupi niko opet cu dati za forum,bila plata :)


http://www.youtube.com/watch?v=ui92anSdjns

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2017, 06:59
sami ste sebi napravili da plivate u govnima i plastiènim fla¹ama. nije do¹o neko sa strane da baca ðubre oko kuæa na vodi.

laziæu, neæu rukavice. kad se zaposlim ko neki i nakamèim pare, onda æu da se bahatim sa rukavicama od 500 evra i da serem onima, koji nemaju ni za polovne :)

kenjas,nije milostinja,covjek ima,viska mu,daje ti ih,ako ti trebaju uzmi...  e sunce ti zarko ,ubi nas Srbe ponos,al ubi....,ako si bas zapoeo,plati kad budes imao love....
jin-jang

eclipse4

Citat: megaidiot poslato 05 Jul, 2017, 12:06
Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2017, 10:25
sede u kancelariji i igraju fejsbuk za debele pare
kartaju ¹aha.
a sirotinja nema kruva da jede.

verovatno si hteo da napises "kurve da jenbe" jer 100% nisi hteo da kazes "kruha" da jede  [rofl]

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2017, 06:59
kad se zaposlim ko neki i nakamèim pare, onda æu da se bahatim sa rukavicama od 500 evra i da serem onima, koji nemaju ni za polovne :)

znaci nikad?
;D ;D ;D

megaidiot

Citat: eclipse4 poslato 05 Jul, 2017, 22:07
verovatno si hteo da napises "kurve da jenbe" jer 100% nisi hteo da kazes "kruha" da jede  [rofl]
ma nisam, sveti sava je sve rekao:
! No longer available

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 05 Jul, 2017, 21:26
Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2017, 06:59
sami ste sebi napravili da plivate u govnima i plastiènim fla¹ama. nije do¹o neko sa strane da baca ðubre oko kuæa na vodi.

laziæu, neæu rukavice. kad se zaposlim ko neki i nakamèim pare, onda æu da se bahatim sa rukavicama od 500 evra i da serem onima, koji nemaju ni za polovne :)

kenjas,nije milostinja,covjek ima,viska mu,daje ti ih,ako ti trebaju uzmi...  e sunce ti zarko ,ubi nas Srbe ponos,al ubi....,ako si bas zapoeo,plati kad budes imao love....
Kakvo crno plaæanje, jedne malo ra¹ivene, druge malo progledale... I jedne i druge mogu da se srede, ali imam ih X godina, kupio sam nove, hoæu da ih poklonim i to ba¹ Kostiæu jer ne mogu da ga gledam sa onim fronclama... :o :D

Al' ako neæe, ne mora... ;D

Kostić

ako si ba¹ zapeo, ti donesi, al ne znam koj æemi kurac rukavice ;D