Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

sve se to da prodati na kupujemzavaljujem
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Megaidiot u¹ao na velika vrata na forum :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

ne, ne, dok se ne bude uzivo na nekom druzenju nistaaaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

17. jun je odlièna prilika za to :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

megaidiot

al nisam tu.
ima vremena, ce se druzimo.

Kostić

odem na buvljak nebili na¹o neke kutije da mi sviruckaju i ne naðem ni¹ta, osim vra 46 na¹ega, vladu i njihovog drugara. onda jovan naðe neke le¹eve, odjebemo ih i naleti na kantum fonum 100 za 40 e. eve ih fircaju ko novi. dobro sam pazario. ;D fala jovane ¹to si imo oèi pored mene tjoravog izlapelog starca. rade ki novi!  ;D

na oglasu su od 75 do 90 e ;D




Glava Dole

Super, super, sa srecom da ti sviruckaju :)

Meni odlazak do grada u kupovinu posle 100god bas onako kako treba... bez gledanja u pasulj u red voznje, pogadjanje spica i sendvica, smrada, naogna za povracanjem od gusenja, linijskih taxija itd... kvrc ovde, gasi tamo, pali tamo, gasi ovde... ko gospodin covek sa vetrom u kacigi, za 5-6-7(sad mozda i 10ak, pre nikad nije bilo vise od 5-6, sad sam morao strogo da postujem propise al bez obzira) umesto 20minimum u jednom pravcu... ihhh... srce puno :) Bebica mrvicu samo trokira na samom vrhu gasa, inace samo peva, prilicno mirno radi u leru, cim se samo malo da gas preko vrha sve radi kako treba :) To je to :) Plocice i alat nek stignu al nista ja tu ipak ne bih dir'o kad vec lepo radi, sto je sigurno-sigurno je, samo bi mi falilo jos da prilikom te intervencije nesto krene po zlu, nek cuci to na polici :)

lord_oblivion

Ne zaboravi da proveri¹ glavu posle 500km, malo dotegne¹ ako treba.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Hvala na savetu ali mislim da nema potrebe, nije to auto :) Srafovi jos ispod bregaste... sve zivo mora da se raskupusa, razupci motor i povade bregaste, hladnjak, bobine itd... da bi im se prislo :) Nisam jos cuo da na motoru to iko radi, kod auta kad je nov dihtung da, ovde je ostao stari... koliko vidim voda je relativno cista, samo malo pozutela, taman sam malo isprao i sistem, to je od hladnjaka samo pokupila ta sranja, dakle nije nista mesao niti filsuje napolje na spoju... cistoca je dakle pola zdravlja, sve hiruski cisto i to je cela filozofija, i nov dihtung je u ovom slucaju bespotreban, a vec je bio delimicno ispresovan tako da... nista vise ne pipam osim karbova kad i ako s enakanim... mada kako je krenuo da se poboljsava rad kako kilometri odmicu(jedva da se malo oseti sad traktorisanje na malom gasu i to je sve, ali i tad vuce super, nije ono kao ranije da guta knedle i da nece da krene dok se ne zavrne... dakle krene ko i ranije, samo se po zvuku cuje malkice nepravilan rad... koji nestaje cim se mrvicu vise odvrne gas... dakle sto se mene tice zanemarljivo... s obzirom da nije radio nikako ovo je sad savrsenstvo bez mane :) )... vrlo verovatno da ce me mrzeti i to... sad bih samo da se vozim :)

DebeliZmaj

skini ti glavu kad god menjas ulje ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


MIGE


Lazic

Ajde æuti ti ¹to se krije¹ od ki¹ice u kafani ceo dan... ;D

Grof

Skontao da mi prednje ploèice imaju jo¹ 2mm mesa i da ne moram da ih jo¹ menjam  [yahoo].

Lazic

I bre, to je kod mene 2 sezone... ;D

Grof

Ja se nadam da æe ovu izdr¾ati :D... koliki mi je bud¾et za vozanje sigurno da hoæe :(

Lazic

A jok, meni 2 mm traju 2 sezone zato ¹to volim da ne vozim... :D

Glava Dole

Krenem do centra, aj reko nedelja je moze, al krenem precicom za svaki slucaj... kad u precici dva policijska puntica jedan iza drugog... usrah se ziv, kad oni kuliraju u kaficu pored... kamen pade sa srca kad sam ih prosao, osecaj ko kad imas dijareju pa se dokopas wc solje [rofl]

Kostić

eto efekta. po gradu bude¹ pa¾ljiviji sad bez dozvole. kad je ima¹, bolitekurencija ¹to bi rekla ana, pa preskaèe¹ ko budala. ovako je bolje ;) polako i preèicama da obavi¹ poso. i svima dobro, svima lepo, a tebi najlep¹e. ako ba¹ nabasa¹ na one gladne, ima¹ fore da stane¹, kao fora telefon bla bla ili da skrene¹ na vreme. gledaj tri dana unapred i uz malo sreæe, proæe kazna

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 28 Maj, 2017, 13:44
eto efekta. po gradu bude¹ pa¾ljiviji sad bez dozvole. kad je ima¹, bolitekurencija ¹to bi rekla ana, pa preskaèe¹ ko budala. ovako je bolje ;) polako i preèicama da obavi¹ poso. i svima dobro, svima lepo, a tebi najlep¹e. ako ba¹ nabasa¹ na one gladne, ima¹ fore da stane¹, kao fora telefon bla bla ili da skrene¹ na vreme. gledaj tri dana unapred i uz malo sreæe, proæe kazna

[thumb_up]