Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Srecan put matori :)
Iscekujemo fotke :D

Glava Dole

Srecan put i cestitam, dobar dobar :)

megaidiot

bolesno dobro izgleda sprava, tako nesto samo bmw moze da napravi.
svaka cast!

Lazic

Dobra je sprava ali meni je bolesno ru¾an... ;D Mada ja nisam merodavan, vozim kle... ;D

mali_zmaj

Uuuuu dobarrr....!!  Svaka èast!
jin-jang

Hurricane

Sa sreæom bratac i u zdravlju da tera¹..

balcan girl

danas merenje kod krojaèice :D :D 4cm manje u struku i bokovima :D :D kilaza 6kg manje :D :D :D jos mesec dana i na svadbi kod brata stefana idem kao èovek a ne ko svinja :D :D :D i to za dve i po nedelje vezbanja i dijete :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Bravo!! Ma samo treba biti disciplinovan,i to je to!!
jin-jang

balcan girl

samo treba da budes jebeno tvrdoglav kao mazga :D :D :D :D jer ili ce da bude kako ja hocu ili cu da crknem pokusavajuci :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 19 Maj, 2017, 16:35
Dobra je sprava ali meni je bolesno ru¾an... ;D Mada ja nisam merodavan, vozim kle... ;D
kle je lep motor. i xt660. meni r1100gs najlepsi, tako da moje misljenje isto ne vredi mnogo. :D

megaidiot

piran, najlepsi grad slovenije. mnogo volim da dodjem vamo, matori su mi pricali da mi se svideo grad i kad sam bio jako mali, ali se toga ne secam.
naravno, sad je manje vise pust. nazalost nisam pobegao na vreme s posla da stignem dok jos ima sunca, a sutra ce da bude jos jedna epizoda serije "zivot u kisnom odelu" verovatno. mnogo je dobar osecaj kad ulazis u grad koji je 'restricted' za automobile tako sto se provuces gde je predvidjeno pored rampe na ulazu i samo mahnes onome u kucici sto dize rampu. :D


Major


Lazic

Citat: megaidiot poslato 20 Maj, 2017, 00:12
Citat: Laziæ poslato 19 Maj, 2017, 16:35
Dobra je sprava ali meni je bolesno ru¾an... ;D Mada ja nisam merodavan, vozim kle... ;D
kle je lep motor. i xt660. meni r1100gs najlepsi, tako da moje misljenje isto ne vredi mnogo. :D
I meni je kle lep motor.. :-[

El Jefe

Мање траве, мање траве.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


stilgar

Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2017, 13:41
Nikad... :D




sad ce  nova tema "slikaj travu ispred ekrana sa travom" :)

Poljanac92

Krenuli na Beranovac na trke, pa dok trke pocnu provozali se do Kragujevca :D

Preticao sam i kad nisam morao :D

Kostić


UFF


Gvozden

Lutka, ki upisan jos kad stavis ono..vr :D