Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Kratka voznjica dok je jos kolko tolko rezao posle 5 meseci jebanijade... srce puno :) Samo jos da nije posle poceo da trokira... al kad sam sredio sve ovo do sad valjda cu i to :)

! No longer available

DebeliZmaj

Citat: zVuk poslato 16 Maj, 2017, 17:01
onaj stari u piramidalnom pakovanju je bio 0.25 litara, ovaj novi je 200 grama, sto je zapravo nesto manje od 0.2 litra....to je otprilike dva gutljaja.....time nemoze da se zalije burek....

bas sam taj problem imao .. volim vruc burek da polijem hladnim jogurtom ...
i tacno je falilo...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

bez po kila jogurta ne zapocinjem dan i ne zalivam burek, tako da ova piramidalna pakovanja ne ulaze u moju sferu interesovanja....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

megaidiot

eee, a nas jogurt nema nigde osim kod nas. nasao sam razne turske varijante, al sve su blize kefiru nego jogurtu.
kad sam kuci mislim da trosim bar kilo svaki dan.

a zaliti ljutu pljeskavicu sa ladnim jogurtom nista lepse. :)

Lazic


Boban_m

Citat: megaidiot poslato 16 Maj, 2017, 17:38
eee, a nas jogurt nema nigde osim kod nas. nasao sam razne turske varijante, al sve su blize kefiru nego jogurtu.
kad sam kuci mislim da trosim bar kilo svaki dan.

a zaliti ljutu pljeskavicu sa ladnim jogurtom nista lepse. :)

Ja sam nasao neki sto prave Amisi, malo je gusci i lici na kiselo mlijeko ali je dobar.

Lazic


megaidiot

Citat: Laziæ poslato 16 Maj, 2017, 18:03
Ili hladnom koka kolom... ;D
moz i tako

Citat: Boban_m poslato 16 Maj, 2017, 18:05
Ja sam nasao neki sto prave Amisi, malo je gusci i lici na kiselo mlijeko ali je dobar.
Sad bi neko rekao da samo zatucane sredine mogu da prave i konzumiraju takav jogurt. ;D

Boban_m


Kostić

debeli zmaje, ono ¹to ti nikada nisi video, ne znaèi da nije postojalo. tuga je ¹to takvi kao ti, pi¹u istoriju...

Glava Dole

Ahh da, sta mi je jos izmamilo danas osmeh... baba koja je opet dosla da se svadja, ona sa slogiranim muzem... muz mi se slogirao pre mesec dana ovo ono... pa sta ja da radim s tvojim muzem, sta bi radio da komsija upali trimer ispod prozora... il brusilicu... svadjaces se sa celim komsilukom redom verovatno... i ja se kulturno izvinim, objasnim o cemu se radi i ona kaze "pa ima za to majstora?" a onda odgovor ko iz picke "pa ja sam majstor"... samo se okrenula, krenula da mrmlja i prica sama sa sobom i otisla [rofl]

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

dok su poejdine komunjare u¾ivale u blagodeima èetiri zida, narod je ¾iveo. inaèe u doba detinjstva matorih fosila jogurt je bio u zelenom tetrapaku. mlo ko se toga seæa, a istoriju pi¹u, ko ¹to san reko. oni, koji su malo toga u ¾ivotu videli, zaklonjeni svilom i kadifom...



komunjare uglavnom ne znaju, kako se gradilo, al znaju da u¾ivaju u tuðem znoju i da pi¹aju smrad po njemu (nothing personal)





neka tamo istorija (¹turo ¹tivo na internetu)



plod tuðeg rada







pæe za radnièke deèkiæe






kenja mi se od la¾nih komunjara....

Lazic

#15813
Misli¹ ravnopravnijih...

Uvek me odu¹evljavalo kad vidim jogurt slo¾en u gajbu... Kao zdenka, samo 3D... :D
Al' sam matoor...




Kostić

ma ¹ta reèe intelektualac, nema mleko u tetrapaku?  ja odraso na tome... be¹e plavo belo pakovanje ako nisam zaboravio, a jesam... èovek koji dan danas jede vri¹le i burek, mnogo lièi na balkanskog lovca na ¹pijune... mada je greh uporediti zmaja sa jednim  likom kao ¹to je bio pokojni bata ... :)


seæam se, koliko sam puta kao dete gvirio u diplomacki market na slaviji. srnetina, zecovi, pièke materine od kolibrija jezici. a kupovale komunjare. mi radnièka deca jeli sa pijace. moj deda pravio takav med, da su sva gradska gospoda dolazila na pijac da kupe sve od pèele kod èika branka... kako sam mrzeo te ljude, iz dna du¹e... al deda zaradio za prvi TV i prvi radio od meda... teglio i muèio se da napravi najbolji med, da bi ga komuspoda kupovala i divila mu se...


bah...

PECA BMW

Citat: Milos96 poslato 16 Maj, 2017, 17:04
Kratka voznjica dok je jos kolko tolko rezao posle 5 meseci jebanijade... srce puno :) Samo jos da nije posle poceo da trokira... al kad sam sredio sve ovo do sad valjda cu i to :)


gledam nesto ovaj tvoj snimak pa primetih ono kao rezervar ? koliko hvata ono cudo ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

@Kostiæ:
Ne sa Batom, ali zato sa Ilijom Èvoroviæem, lako...

Glava Dole


PECA BMW

Citat: Milos96 poslato 17 Maj, 2017, 00:03
18l :)

uh leba mu 300 km pa na pumpu , bas malo jebes mu sve ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

misa-pei

Danas video jogurt u lokalnoj prodavnici. 35 din. Jbg... Inaèe, onaj stari je bio 0,25l, onda je onaj èetvrtasti bio 0,2l, sad je 200gr. Nekad je bilo 300gr smesom i dva jogurta. Sad je èetvrt bureka (oko 250gr) i dva jogurta (0,38l). KRADU NAS!!!

Kad naðem po¹tenu pekaru, dobijem 300gr i moram da uzmem 3 jogurta. A trouglasto pakovanje je najzgodnije za dr¾anje u ruci. Nekada davno su ga ostavljali ispred prodavnica, pola sata, sat pre otvaranja, ba¹ nekako u vreme kad sam se vraæao iz provoda. Ni¹ta ne prija kao pijanom besplatan jogurt pred spavanje. I onda se pitam ¹to nisam diplomirao :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda