Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

direktore svaka ti dala! dobio pare, vratio dugove, ostalo mi da kupim polovan far i le¾aj lanèanika, bez tuborga :( ;D

mrle


Kostić

naæe se za gajbu piva na dru¾enju, to raèunam u dugove ;D

Kostić


Hattrick

Citat: kosta66 poslato 11 Maj, 2017, 16:32
direktore svaka ti dala! dobio pare, vratio dugove, ostalo mi da kupim polovan far i le¾aj lanèanika, bez tuborga :( ;D

Eeeeeeeej bre Srbineeeee, kakva pocetnicka greska, pa otkad se to u Srbiji dugovi vracaju ?  :)

Kostić

ja znam jednog, koji voli mnogo da zajmi, a ne voli da vrati. sad nema gde da uzajmi kad stvarno zagusti... :)


MIGE

1.nova guma za skuter po ceni od neverovatnih 2500 din  :o
2.to sto me spasio od marsovca neki momak na R-u ,juce kod novog mosta,kod perionice car wash bridge...pokupio motor od Alje a kacigu zaboravio kuci...momak mase i pokazuje na kacigu i marsovca...kako sam u sekundi zapalio kroz topciderac..hvala momku  [thumb_up]

Lazic

#15748
Pokupio skuter od Alje... ;



ontopic:
Svaki put kad vidim najavu za film "Krug"... Reklama za Karnex... ;D




DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

@UFF
®rtvo marketinga! ;D Dobar onaj XR!!!  [balavi]

balcan girl

listam neke stare albume i nadjem ovo  [andjeo] [andjeo] [andjeo] [srce] [srce] [srce]




UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

#15754
Autor, Neboj¹a Ðorðeviæ je prijatelj koleginice s posla i tako ja juèe dobih ovu knjigu. Ovim putem hvala i gospodinu Ðorðeviæu  [cheers]


Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

A danas zahvaljujuæi na¹em ranjenom drugaru i kolegi, obradovah malo sam sebe  :D



Viper,  [cheers] [cheers]


ps. Migavci su stigli sa Alija  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

U zdravlju da je koristis I da je zamenis za bolju

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

stilgar

iso kod majstora uzeo gramofon, prikacio i uzivao u dobrom starom LP analognom soundu :) nisam iso da se vozim danas kolko sam se zablesavio, imam jos jedan AKAI da sredim, taj je doduse ispravan sve radi al malo da se pregleda podmaze nasteluje itd, a Lenko cu da prodam, on je iz ove novije generacije, ima predpojacalo u sebi, moze da se kaci i na pojacala i risivere bez phone ulaza, USB da se snime ploce na komp u mp3 flac...
Zadrzacu Philipsa i Akai-a, sta cu kad volem stare stvari :)


Philips F7226


Lazic

Upoznao megaidiota... ;D I gospoðu mu, i najslaðe bebèe na svetu... :D Samo sam zamislio za 17 godina ¹ta æe da im radi... ;D

©lepovao moju staru Hondu sa sve ukljuèenom klimom... ;D Za to vreme Uragan nije mogao ni prozore d'otvori jer mu je prazan akumulator... :o ;D

balcan girl

e stilgar imam drugara koji valja ploèe :D :D a i ludak je za gramofone i sve stare takve stvari ako hoces da vas povezem da ludujete zajedno :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!