Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska


Major

Citat: megaidiot poslato 08 Maj, 2017, 00:15
juce pokisao kao mis od trajekta sa venecije do smestaja, najebao najgore za 20 minuta voznje. :D
ali zato danas ceo dan po planinskim putevima, odustao sam od pola planiranog jer ne bih stigao kuci za dva dana, ali sam video dosta lepih stvari.
i nisam pokisao.  [yahoo]





Tako sam i ja isto krenuo da se vrcem kad pocne da pada sneg na pola puta!!! :D
A kad stane sneg pocne kisa pa je bilo bas zabavno voziti..

megaidiot

ja se popeo gore i gledam samo kad ce da pocne da pada, posto je padalo dan ranije, ako nije lagala prognoza.
bilo je slikanje i razgledanje 10-15 minuta i odma bezanija dalje nizbrdo.
jebiga, treba odvojiti vreme pa se vozati tuda jedno 3-4 dana, ovako u jednom prolazu nista ne videh, a i ono sto jesam, sve na brzinu.

stilgar

resih malo da se vratim kroz vreme iuzmem nesto sto sam zeleo kad sam bio mlad :) i tako umaesto maranza kog sam prodao uzeh pojacalo tehnics SU-VX600 :)




p.s. prodavac pojacala je imao u dvoristu jednu yamahu FJ1100, 1985, ne registrovana, solidno ocuvana na oko, nema dozvolu, motor nije registrovan a meni na pamet pade kosta66 ne znam zasto :) al siguran sam da bi se njemu svidela.



ova kolor shema.


Kostić

bio onaj od 600 cc vako ne¹to za osam glava, ne znam jel prodat. lep. ovaj mi je preveliki za d¾ep...

Lazic

@Milanèe:
Imam 20 godina SU-V500... ;D

stilgar

Citat: kosta66 poslato 08 Maj, 2017, 23:27
bio onaj od 600 cc vako ne¹to za osam glava, ne znam jel prodat. lep. ovaj mi je preveliki za d¾ep...
mislio sam ako dobijes neke pare od osiguranja, zavalis kravu, ovde ti registracija nije mnogo skuplja u odnosu na kravu ipak je 1985 to. Kaze covek da je masina ok, al tvoja volja.

Kostić

#15687
pare jo¹ nisam omiriso, tolko o parama, a kravu ne mogu da prodam ako je ne sredim, a da je sredim treba mi vi¹e para nego ¹to æu da dobijem. al ako se desi neko èudo videæemo. lep je to motoriæ iako je jamaha, mada sumnjam. preovladaæe moje sujeverje :)

a i poèeli su da mi se ne sviðaju alu ramovi. rado bi ne¹to staro al cevkasto i gvozdeno

stilgar

Citat: Laziæ poslato 08 Maj, 2017, 23:28
@Milanèe:
Imam 20 godina SU-V500... ;D
ja sam 1986 te kupio nov SUVX 450.



ovaj sad ce da bude phono pojacalo :)

Glava Dole

Baci to, gle sta je pravo pojacalo made in kostin mali [rofl] [rofl] [rofl]








Andreja

Ne lo¾ite Kostu, zar ne vidite da je krajnje vreme da se vrati na enduro...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stilgar

Citat: Andreja poslato 08 Maj, 2017, 23:51
Ne lo¾ite Kostu, zar ne vidite da je krajnje vreme da se vrati na enduro...
brate, ne lozim ga, stvarno sam pomislio da bi njemu lego cim sam video motor. Ko stvoreni su jedan za drugog, kosta mator al funkcionise, motor mator a ispravan, ne vozi se, a steta, lepa je baba :)

Andreja

Ne mislim da ga lo¾i¹ u tom smislu nego u smislu da njemu malo treba da se naprima :) A ne treba mu ovo krme, bolje da uzme ne¹to jednocilindrièno pa da se sa nama valja po blatu, za bolje i nije :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

@Kostin mali:
Made by Kostin mali, bree... ;D



@Kostiæ:
A da zove¹ osguranje?

Glava Dole


Andreja

Mo¾da je stvarno pravio u dupetu pa je in :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

makinjo

Citat: milomir22 poslato 06 Maj, 2017, 20:39
Mene samo zvuk nervira na tom motoru (mada zamenis auspuh za neki aftermarket), inace da je bilo para, uzeo bih ga pre bandita.
Ne mora afteemarket.
Andjelo iz Bele Crkve odradi auspuh ima da se cuje ko akrap 😀

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

Hattrick


Kostić

æizla, zvao pre tri nedelje rekli sledeæe, zvao pre dve nedelje rekli sledeæe. budite strpljivi. :)

upo juèe u blato u parku, umalo pao. neæe krava u blato jebiga :)

Lazic

Znam da nisam merodavan, ali do sada su me uvek osiguranja jurila da daju pare... ;D