Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Nema na èemu, nego eto kad sam se veæ zadr¾ao tu u civilizaciji  :) Lako sam odluèio da se ne vraæam na Ravnu goru da kampujem, ba¹ mi je falilo malo piva sa dru¹tvom  :D
Biæe tema, kud si navro sa slikama  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Pa znam da si spominjao tamo novu, zato sam i cekao, sad kazes nema slika pa lose ukapirao... ko ga jebe, leba ne trazi, prekopiracu i tamo, minut posla ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Falio si nam jo¹ ti, mi samo trojku, k'o Partizani  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Taman krenuh da pisem... dadaaa :D A sta se desavalo, ako ti kazem... moracu da te ubijem  :P [srednjiprst] [plazi_se_2] ;D [rofl]

UFF

kako bre polovno auto?
polovno moze da bude samo kvacilo  [rofl]

slave74

Citat: lord_oblivion poslato 03 Maj, 2017, 00:57
Nema na èemu, nego eto kad sam se veæ zadr¾ao tu u civilizaciji  :) Lako sam odluèio da se ne vraæam na Ravnu goru da kampujem, ba¹ mi je falilo malo piva sa dru¹tvom  :D
Biæe tema, kud si navro sa slikama  :D

U kom selu se odrzao taj skup?
Inace mislim da je sledece nedelje pon-utorak vasar na Ravnoj Gori..

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

danas sam èetiri puta vrzo po selu i okolini i nijednom pokiso. nikad mi se to nije desilo.  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

megaidiot

i juci i danas osmeh na licu :D

autoput do jesola... milina, cak je bilo toplo, samo me noc uvatila, ali uzivancija proprdeti 600km.


strogo turisticki gradovi su sablasno napusteni van sezone


a u veneciji uvek isto, smrde kanali i vazda ljudi bazaju unaokolo.

Glava Dole


Kostić

al ve¹ u veneciji... ;D u kotoru jedne godine bio neki kurac literalni il ne¹to umetnos, visile èarape i krpe po ¾icama... ;D

milomir22

Citat: megaidiot poslato 06 Maj, 2017, 16:14
i juci i danas osmeh na licu :D

autoput do jesola... milina, cak je bilo toplo, samo me noc uvatila, ali uzivancija proprdeti 600km.


strogo turisticki gradovi su sablasno napusteni van sezone


a u veneciji uvek isto, smrde kanali i vazda ljudi bazaju unaokolo.


Mozda si megaidiot, ali ti je veoma pametan izbor motora. [thumb_up] [clapp] :D
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić


dragan

posle 7 godina generacije razlicite se srecu....

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
samo vas posmatram...

megaidiot

Citat: kosta66 poslato 06 Maj, 2017, 17:02
al ve¹ u veneciji... ;D u kotoru jedne godine bio neki kurac literalni il ne¹to umetnos, visile èarape i krpe po ¾icama... ;D
umetnos mi ceo dan oduze, al dobro, lepo ispalo na kraju. :D
Citat: milomir22 poslato 06 Maj, 2017, 18:46
Mozda si megaidiot, ali ti je veoma pametan izbor motora. [thumb_up] [clapp] :D
ne znam, kupio sam ga on neke brace argentinaca sto se sele u nemacku i bio je bas povoljan, a morao sam nesto na austrijske registracije.
lepo me sluzi, cak je i udoban za ceo dan da se vozi, sto nisam ocekivao, al nekako nije to motor za mene, iskreno. :D

milomir22

Mene samo zvuk nervira na tom motoru (mada zamenis auspuh za neki aftermarket), inace da je bilo para, uzeo bih ga pre bandita.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

nema zvuka. tj. niko te osim tebe ne cuje, a motor emituje 'njoooooo' bez obzira dal ides 30 ili 150.
ali su super resili sto je pod dupetom, nema kante sa strane, simetrican je, moze lakse da se natovari, a to je meni vazno. :D

ja bi pre bandita 1200s ko stilgar sto ima, mada i to ima vise cilindara nego sto mi treba.

megaidiot

juce pokisao kao mis od trajekta sa venecije do smestaja, najebao najgore za 20 minuta voznje. :D
ali zato danas ceo dan po planinskim putevima, odustao sam od pola planiranog jer ne bih stigao kuci za dva dana, ali sam video dosta lepih stvari.
i nisam pokisao.  [yahoo]




Lazic