Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

! No longer available

za vcrs dovoljno, bice i nesto detaljnije nesto detaljnije ;D

Kostić


mrle

Citat: mali_zmaj poslato 29 April, 2017, 16:20
E maloo sam se ponovio!!!  E sad Lazic je nesto spominjao,moj gay mobil ono,ovo..,mislim da je ovo moje ultimate gay mobil!!  Cak stavise mogla bi se i tema napravit..  "ciji je veci... gay mobil"

poslato sa rupovke uz pomoc kurble
moja deca ovaj auto zovu mala multipla.

mrle


mali_zmaj

Malo unutrasnjosti,napucali su je opremom,i za divno cudo,sve radi,lazem...,sirena ne radi!!  Ima malo ulaganja,nesto sitno lupka,ali mislim,polovno auto..,sta ocekivat...!!  Dovezao je iz Trebinja,evo me sad na Jadranu...,u par dana cu preci 1000 km,potrosnja smjesna...

poslato sa rupovke uz pomoc kurble
jin-jang

Kostić

ako ne¹to volim u ¾ivotu (osim lepih sisa) to je kad ulijem par crnih pivca u grlo, pa mi ni kusur od motora ne padne te¹ko.... ( ne, neæu da ubijem dete u sobraæaju mastere zede, ne boj se) jer trezan nikad nisam ni umeo da vozim... i kad u¹ikan gledam ribe, sve su mi lepe...



DebeliZmaj

Avala ...
Rostilj ...
Najlepse nisam ja rostilj majstor bio ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Citat: Milos96 poslato 01 Maj, 2017, 05:08
! No longer available

za vcrs dovoljno, bice i nesto detaljnije nesto detaljnije ;D

Gde je ovo bilo? Al ste se prekinuli :D

Ontopic:

Ro¹tiljanje na Savi kod Obrenovca, dru¹tvo, lepo vreme, pa¹èe koje nam je pravilo dru¹tvo... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Gornja gorevnica kod Cacka, lord sad zaglavio kod valjeva, pisace sigurno putopis kad se vrati kuci pa dodajem tamo kako smo se uopste nasli, da ne bude rastrkano po celom forumu :)

UFF

Citat: mali_zmaj poslato 01 Maj, 2017, 18:32
polovno auto..,sta ocekivat...!! 

polovan auto ocekivati

DebeliZmaj

mUFFe ..... Stranac ... Tako se kod njih prica
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Jaoooo, Uff nekoga ispravlja, a zmaj obja¹njava, oplakah...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



@Mali Zmaj:
A i ti ga pretera kao da Vuk nikad nije pro¹ao kroz va¹e krajeve... ;D :-*

Boban_m

Bio je Vuk, ali ste se vi slabo vozali tim krajevima ;D

Lazic

;D

Ti pi¹e¹ po Vuku, a nisi na kraj sveta od Banja Luke... ;D U stvari, sad jesi... ;D



@Peða:
Sad mi je drago ¹to sam ti dao Milo¹ev broj, ba¹ ste slatki... :o ;D

Boban_m

Nista cudno posto sam rodjen u Srbiji, isao u srednju I na fax ;D

Lazic

Detalji, detalji... ;D
(c) by DZ

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 02 Maj, 2017, 03:01

@Peða:
Sad mi je drago ¹to sam ti dao Milo¹ev broj, ba¹ ste slatki... :o ;D


Slatki... a isli iza zgrade po mraku da 'vatamo signal da bi pozvali meni taxi, ko nas ne zna.... pomislio bi svasta [rofl]  [gej] A znam odakle mu broj, hvala ti sto si nas spojio... a inace bila jedna FZRka, maltene fabrika, koja ocigledno 'oce dupali za razliku od moje urnisane [rofl] a samo prednji desni migavac bez stakla ucvrscen vezicom... i opalim 2 slike, odmah se setimo tebe [rofl] Lazic virus hara srbijom, al moj retardirani telefon jednostavno to zanemario... 2 slike i jedan snimak, znaci nema ih... -.-



Lazic

Ne mogu da pove¾em tvoj motor sa ovim, pa da me jebe¹... :D

Glava Dole

Ova je buljava, moja ima elipsasti far, ova je ko nova moja ko da je ispala iz aviona ;D Ova ima alu ram, moja celicni... ali to je u sustini to :)

Lazic

Naglasak na, ispala iz aviona... ;D