Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Био сам у преговорима за Рокстер 1150 али се не договорисмо.
Друштво за заштиту од животиња

Boban_m


lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 13 April, 2017, 09:23
u ¹op investu dole na kraju ulice. kiselina 150 dind¾i - litar. dest. voda 50 din - litar. utro¹io sam dva deci, ostalo mi kusur. ako ti treba naiði malo jebemu mi¹a na pivo do mene, pa uzni
Ne treba, hvala. Proverio akumulator u petak pred Titel, pun je k'o oko. Bojao sam se da se pola isprosipalo kad se motor prevrnuo naopaèke pre neki vikend dok sam 'trasirao' Tami¹ki nasip  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

PECA BMW

Citat: El Jefe poslato 16 April, 2017, 02:07
Био сам у преговорима за Рокстер 1150 али се не договорисмо.

ima u oglasima sad jedan 1200R , jes ruzan ali mozda se tebi svidi
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Што рекао Никита, њет.
Друштво за заштиту од животиња

grber

Probusio prednju gumu, decko iza mene u kolima stao da pita jel treba pomoc... a on u beloj "The Doctor" 46 dukserici :D  [thumb_up]

Biker-Boy

I onda kazu Rossisti ovakvi onakvi.... :)
I feel the need..... the need for speed !!!

PECA BMW

Alal vera care ! 

Dusan Borkovic !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 16 April, 2017, 02:01
Citat: El Jefe poslato 16 April, 2017, 01:33
Јел ово мотор са сервом?

jeste
Sva¹ta sam èuo, ali ovo je meðu prvih 5... ;D Poku¹avam da zamislim prednosti servo koènica na motoru... Bez abs-a bi se skrljao na prvom koèenju... ;D ;D ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

realno nema nikakve prednosti, osim sto su naterali vlasnike da uvek imaju pun akumulator zlu ne trebalo.  [rofl]
odustali su od toga od 2006. i to i vidis po cenama u oglasima ako gledas 1200.

Boban_m


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 16 April, 2017, 13:57
pa kad vozis tu kubikazu ...

Nema veze sa kubika¾om, zna se èemu slu¾i servo. Ko nema snage u ruci da zakoèi bilo koji motor koji nema servo, ne mo¾e ni da ga zadr¾i u mestu...

bigbad86

LAzicu to su izmislili da bi zakoplikovali motor jos vise, da imaju vlasnici sta da placaju od delova u servisu. To je vrv deo koji se ne popravlja nego se menja i onda moraju da uzmu deo od BMW. Koji kosta boga oca.

Lazic

Ma jasno, ali poku¹ao da smislim neku prednost. Abs je jako koristan i na kolima, pogotovo na motoru, ali servo...

DebeliZmaj

danas ...
kad jaganjci utihnu ...
a krompir ni pipno nisam ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2017, 13:51
Citat: PECA BMW poslato 16 April, 2017, 02:01
Citat: El Jefe poslato 16 April, 2017, 01:33
Јел ово мотор са сервом?

jeste
Sva¹ta sam èuo, ali ovo je meðu prvih 5... ;D Poku¹avam da zamislim prednosti servo koènica na motoru... Bez abs-a bi se skrljao na prvom koèenju... ;D ;D ;D
Bolji si od mene...jabse pitam bre kako servo na upravljacu i crmu to sluzi, da lakse mota kad se okrece u mestu? :) idiot!

bigbad86

Servo mi jedino ima neke logike na enduro motoru gde ima nenormalno mnogo tumbanja pa ti je potrebno da drzis guvernal a kocis bukvalno jednim prstom. Neka me ispravi neko ako gresim. Ali opet to dodaje tezinu pa ga verovatno zbog toga nema na enduracama/krosaljkama.