Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 10 April, 2017, 10:34
mozes ti lagano da kopas....
dugo .. ceo dan ... :D


[rofl]

jos cu i da mu donosim 'ladno pivo na svako malo

Lazic


DebeliZmaj

kafe rider .. to jest setach ;)
tkao i moji matorci ... keva nacima
matorog kao idu da prosetaju pa kafa
pa ga vuche po protestima al bar dve
tri pauze.. kolaci, kafice, sokic ...
penzosi besposleni
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

trololo ...

‚‚Od Vera Wilfried

Zdravo,

Ja sam gospoða Vera Wilfried iz Abidjan Cote d'Ivoire (Obala Bjelokosti). Ja sam star 22 godina djevojka siroèe da je kao rezultat nemam roditelja Imam oko ($ 10.500,000.00 Sjedinjene dr¾ave dolara) Deset milijuna, pet stotina hiljada ujedinjene dr¾ave dolara. Koje sam naslijedila od mog pokojnog oca on Deponovani fonda u fiksni / privremeni raèun u jednoj od premijera banke ovdje u Abidjan, moj otac moje ime kao svoju kæer i jedino dijete u najbli¾u rodbinu u fond.

Drugo na potpuno prihvatanje da radi sa mnom u vezi ove svrhe ljubazno pokazuju svoj interes po odgovoru do mene, tako da æu vam dostaviti sa potreban informacije i detalje o tome kako da nastavi dalje, ja æu vam ponuditi 20% novca za vam za pomoæ mene.

Neka vas Bog blagoslovi za brzu pa¾nju. Moj najbolji i lijep pozdrav za vas i sve va¹e porodice, kao da me kontaktirate za vi¹e detalja Treba mi tvoja pomoæ ako ste sigurni da mi pomogne da investiraju fonda u ¾upaniji kontaktirajte me sada za vi¹e detalja.
hvala
Vera Wilfried
‚‚

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hattrick

Hvala Vera, lepo od tebe sto mislis na mene. kakvo je vreme tamo ? Posalji mi danas hitno 20.000€ Western Union-om kao znak dobre volje, i za tu neke moje sitne troskove otvaranja racuna, pa ti javljam cim sve bude spremno. Srdacan pozdrav iz Srbije.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

nisi svesna sta dojureta stigne na korporativni mail server
i koliko mi je dosadno kad citam spam... :D
elem... ima par nekih humanitarnih emailova...te pare za
ovo te za ono sto su toliko agresivni da ih je spam assasin
stavio na black listu :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

! No longer available

konacno nasao.. ali ova verzija .. a ne ona
preradjena politicki korektna ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

imam exide akumulator, kupio zloæko nov pa turio i palio motor uvek normalno, pao tri puta na desnu stranu, a na levoj je odu¹ak, nije moglo da iscuri ni¹ta na zemlji i palio cele zime normalno i skinem ga ja pre desetak dana u gara¾i, otvorim èepove da vidim jel ima ¹ta unutra, okrenem ga naopako, on suv ko barut. aj ok, ubedili me da je iscurelo, al on radi. svaki dana sam ga palio u mestu da malo radi neko vreme. meðutim nisam ga palio neko vreme i ja na lkjuè on zastenje. opet skinem, sipam obiènu vodu, upalim na gur, provozam se juèe i sad pali ko mina evo danas sedamosam puta, sve po selu. ako ne kupim opet exide majke mi. al kad ovaj crkne skroz. za sad radi. na vodu!

Boban_m

Voda isparava a ne kiselina, pa se voda i dodaje. Ali ako je bio suv ko barut dospi malo iz tursije bar.

Glava Dole

pa zar nisi mogo bar da odes po litar destilovane, jebo 30din... a izaslo nije, isparilo je... i iz mog koji nije padao, 2 puta sam vec dolivao od prosle godine... hoce i ako regler puni nesto vise nego sto treba, pa brze isparava u voznji... mora u svakom slucaju jednom u par meseci da se proveri na svakom motoru na kom je klasican kiselinski otvoreni akumulator :)

Kostić

nemam, pojeo sam. imam cveklu al nedam ;D kupiæu rastvor sutra pa æu da prospem vodu i sipam. al akumulator je pali motor cele zime - suv! dodu¹e nije se iskrivio. cenim da jeste kvalitet.

Glava Dole

Obicna provereno unistava akumulator prilikom eksplatacije... secam se kad sam bio mali, cale uneo akumulator od jugica i stavio ga na punjac... radio trecu pa otisao da spava, ostavio otvorene cepove... ja da se napravim pametan i da mu pomognem odem do kupatila, natocim vodu cesmovacu i dolijem... naravno mogo je posle samo da ga baci, kad sam priznao objasnio mi je da obicna voda ima minerale koji stete celijama :)

Mada za ispiranje i moze... takodje i soda-bikarbona da pomogne oko desulfatizacije pa onda detaljno isprianje destilovanom i novi rastvor... i ako ni to ne upali onda u kantu...

DebeliZmaj

isperi kiselom ovodom prvo akumulator
pa onda doli vode ako hoæe¹ ... stim ¹to bi ja kod
tebe dodao kiselinu posle ispiranja kiselom :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#15394
u ¹to je lepo, vetar u kosi, jurim 40 - 50 po selu

kupio sam kiselinu i dest. vodu. 70 -30 i sipao, videæemo kako æe da se poka¾e, za sad pali

Lazic

Citat: Milos96 poslato 11 April, 2017, 17:50
pa zar nisi mogo bar da odes po litar destilovane, jebo 30din... a izaslo nije, isparilo je... i iz mog koji nije padao, 2 puta sam vec dolivao od prosle godine... hoce i ako regler puni nesto vise nego sto treba, pa brze isparava u voznji... mora u svakom slucaju jednom u par meseci da se proveri na svakom motoru na kom je klasican kiselinski otvoreni akumulator :)
Jednom u par meseci ka¾e¹? :D Ne jednom u 4 godine...? :)

Glava Dole

Klepetalo pali i sa srafovima u akumulatoru, tako da ono nije merodavno :)

megaidiot

jutros otisao u konzulat republike nase da vidim zasto nema pasosa za dete vec 4 meseca. kad ono pasos gotov odavno, samo "nisu stigli" da jave. al umesto da popizdim ja veseo ceo dan, sve mi lepo. lepo vreme, najavili kisu, a zajebali se pa nije pala, provozao se tamo amo, jos snimio malo grada od konzulata do posla, milina. :D :D :D
! No longer available

Glava Dole

Odlican snimak u super kvalitetu, obozavam bilo kakve kad znam ko je snimio, jos kad je neko od nasih... plus ko vrata :)

UFF

kako su usrali taj stari fazer sa instrument tablom od kantasakija