Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


mali_zmaj

Misko Kolo prica je bila o kupovini i posjedovanju motora iz Srbije..,ne o glasanju,iskreno nisam glasao ni ovdje,jer nemam za koga,pa bi malo bilo glupo da glasam u Srbiji,vasa politicka je scena kao i nasa....,bez rijeci sam i nekog posebnog misljenja..   [neampojma]

DZ kao i uvjek seres..,da ne provociras, i da zapravo pratis malo moje komentare,znao bi do sad da sam ja okrenut Istri,a o Zagrebu ne razmisljam ni u najludjim snovima,komentari o meni,mada su zajebancija i puka provokacija,su na granici vrijedjanja...,ne znas me,glupo ti je to..,napeci si rostilj,ohani malo...   [thumb_down]
jin-jang

mi¹ko_kolo

Dugme za ignorisanje je majka.  Ma, ja se zajebavam sa tim glasanjem. Mene su 1992-e izbrisali iz spiskova glasaèa, pa sam morao ponovo da se upi¹em iako nikad nisam menjao prebivali¹te. Od 2000-e idem na svako glasanje i to bih uveo kao obavezu.

mali_zmaj

Jasta!!  Kad opet dodjes u BL na tancanje,javni se!!
jin-jang

mi¹ko_kolo

Svakako i za tebe poziv va¾i.

mali_zmaj

Moram u BG po rjesenje za drzavljanstvo,tako da se cujemo svakako!! Lazicu jes cuo,nemoj da budes nedostupan!!  Jest da cu doci na dan,dva..,al ako uspijem javljam se...
jin-jang

Bori¹a

poklonio mi sef danas 4 letnje gume, continental dot 2015, ima sare da mi izdrzi bar dve sezone na autu [yahoo]

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 30 Mart, 2017, 21:01
Moram u BG po rjesenje za drzavljanstvo,tako da se cujemo svakako!! Lazicu jes cuo,nemoj da budes nedostupan!!  Jest da cu doci na dan,dva..,al ako uspijem javljam se...
Ima¹ broj... :-* [cheers]

DebeliZmaj

nekada daaavno je objedinjeni spisak pravio republic zavod za statistiku .... dostavljali su mu gradski zavodi .... vesele devedesete ... mislim da du likovi iz gradskog zavoda u bgd il tako negde izvalili zlobicu u muljazi ... onda du ukinuli da to ide preko zavoda ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 30 Mart, 2017, 20:45
Misko Kolo prica je bila o kupovini i posjedovanju motora iz Srbije..,ne o glasanju,iskreno nisam glasao ni ovdje,jer nemam za koga,pa bi malo bilo glupo da glasam u Srbiji,vasa politicka je scena kao i nasa....,bez rijeci sam i nekog posebnog misljenja..   [neampojma]

DZ kao i uvjek seres..,da ne provociras, i da zapravo pratis malo moje komentare,znao bi do sad da sam ja okrenut Istri,a o Zagrebu ne razmisljam ni u najludjim snovima,komentari o meni,mada su zajebancija i puka provokacija,su na granici vrijedjanja...,ne znas me,glupo ti je to..,napeci si rostilj,ohani malo...   [thumb_down]

svakako sto se mene tice ti i ostali hrvatoljubi mozete i da prestanete da postojite ... ne bi bila nikakva steta ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Mart, 2017, 22:32
Citat: mali_zmaj poslato 30 Mart, 2017, 20:45
Misko Kolo prica je bila o kupovini i posjedovanju motora iz Srbije..,ne o glasanju,iskreno nisam glasao ni ovdje,jer nemam za koga,pa bi malo bilo glupo da glasam u Srbiji,vasa politicka je scena kao i nasa....,bez rijeci sam i nekog posebnog misljenja..   [neampojma]

DZ kao i uvjek seres..,da ne provociras, i da zapravo pratis malo moje komentare,znao bi do sad da sam ja okrenut Istri,a o Zagrebu ne razmisljam ni u najludjim snovima,komentari o meni,mada su zajebancija i puka provokacija,su na granici vrijedjanja...,ne znas me,glupo ti je to..,napeci si rostilj,ohani malo...   [thumb_down]

svakako sto se mene tice ti i ostali hrvatoljubi mozete i da prestanete da postojite ... ne bi bila nikakva steta ...


Fa Fa Fasista, nemoj biti ti.... :D
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

ma sad su mu kao istrani drazi ...
mozda onaj deo od izole do trsta ... kopra ...
ili zapravo vlazi na talijane ... kako god ...
ko mu dade papire ... mada sad raznih migranata
se nakotilo na birackom spisku...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

@dz
i tebi su dali drzavljanstvo a ti si iz kruga dvojke....garant si dobio dva listica jer vi iz kruga dvojke vredite duplo....ma poslali su ti cetri, posto svi gradjani preko 100 kila vrede duplo pa imaju pravo i duplo da glasaju....
p.s.
okani se decka i sta on voli....ako neko voli da ide u grcku na more ne znaci da voli grke, a ako neko ide u soping u madjarsku da voli madjare....
ja imao drugara koji ne voli crnce ali voli crnkinje....dal je ljubomoran da polni organ ili je rasista nikad nam nije objasnio....kazu da je i hitler imao jevrejske krvi,,,mozda i ti imas hrvatske....moz biti ..jesi li proverio...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Naravno d'ima, zato i pizdi... I ©e¹elj je Hrvat...

@DZ:
Mali Zmaj je Srbin sa Istre, u Banja Luku je do¹ao... A ti si pajser...

DebeliZmaj

kao sto rekoh/napisah ...
moze prestane postoji, on i takvi kao on ...

ima on slobodu kretanja ... al ako ide u provod
u zemlju koja je otvoreno mrzi srbiju i svojim parama
pomaze "gospodarstvo" te drzave onda nek ocekuje
on i takvi kao on da cu biti u najmanju ruku neprijatan
a posebno izrazeno kad on i njemu slichni dodju u
beograd pa jos i seru po njemu ...

ma nek jedu govna i nek ne dolaze ako im smeta nesto
u beogradu ..

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Laziæ poslato 30 Mart, 2017, 21:20
Citat: mali_zmaj poslato 30 Mart, 2017, 21:01
Moram u BG po rjesenje za drzavljanstvo,tako da se cujemo svakako!! Lazicu jes cuo,nemoj da budes nedostupan!!  Jest da cu doci na dan,dva..,al ako uspijem javljam se...
Ima¹ broj... :-* [cheers]

kad se nadjete onda zajedno da se provozate do mene na  [cheers] ok?

Lazic

To bi bilo lepo... :)






Citat: DebeliZmaj poslato 30 Mart, 2017, 23:10
kao sto rekoh/napisah ...
moze prestane postoji, on i takvi kao on ...

ima on slobodu kretanja ... al ako ide u provod
u zemlju koja je otvoreno mrzi srbiju i svojim parama
pomaze "gospodarstvo" te drzave onda nek ocekuje
on i takvi kao on da cu biti u najmanju ruku neprijatan
a posebno izrazeno kad on i njemu slichni dodju u
beograd pa jos i seru po njemu ...

ma nek jedu govna i nek ne dolaze ako im smeta nesto
u beogradu ..


Koliko gorèine... Lepo napisah, sve vas mrsce na jedno mesto, pa se pobijte vi¹e...

UFF


Slaninar

zmaj se nalupeta, i to bezobrazno.
debeli, no mali.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Citat: UFF poslato 30 Mart, 2017, 23:11
Citat: Laziæ poslato 30 Mart, 2017, 21:20
Citat: mali_zmaj poslato 30 Mart, 2017, 21:01
Moram u BG po rjesenje za drzavljanstvo,tako da se cujemo svakako!! Lazicu jes cuo,nemoj da budes nedostupan!!  Jest da cu doci na dan,dva..,al ako uspijem javljam se...
Ima¹ broj... :-* [cheers]


kad se nadjete onda zajedno da se provozate do mene na  [cheers] ok?
Naravno!!   [cheers]
jin-jang