Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 29 Mart, 2017, 22:03
vidis,nemam pravo na ustaski pasos...,al i da imam,gledao ih opet da uzmem Srpski..,jedan bi uzeo zarad interesa,a drugi zato sto mislim da je to moralno ispravno!!!
glasam obavezno i to za AV.......   
moshaaaaaaaaaaa!!!!!   :P   [rofl] [rofl] [rofl]
[/quote]

jest svakog pustaju u drzavljanstvo ... ali zare ti nisu
milije ustase .. idi malo tamo..sigurno su zagrepcani
ljubazniji na bih tablice itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Na kakve budala¹tine Balkanci tro¹e energiju... [facepalm] ©to bih voleo da na gomilu stavim sve Srbomrsce, Hrvatomrsce i ostale mrsce, pa se pobijte, jebem vas glupe, da mo¾emo mi nemrsci opet normalno da ¾ivimo...



@Mali Zmaj:
Mo¾e¹ kod mene da se prijavi¹ kad po¾eli¹... :-*

mi¹ko_kolo

Citat: mali_zmaj poslato 29 Mart, 2017, 22:07
Citat: Ho¹tapler poslato 29 Mart, 2017, 01:34
Zmajèe Srbendo!!! :P
sad mozes registovat motor ovde ;)
e za to moram da prijavim adresu u izvadim licnu kartu,moras imati boraviste....  barem tako mislim,ko je upuceniji nek potvrdi, ili me demantuje!!!
Ne mora¹ da prijavljuje¹ adresu u Srbiji. Mo¾e¹ kao i svaki dr¾avljanin Srbije kojii ¾ivi u inostranstvu da glasa¹ u nadle¾noj ambasadi ili konzulatu Republike Srbije.

UFF

Citat: Jecko poslato 29 Mart, 2017, 16:07
2014 sam sebi obecala da cu postati direktor Rekreacije u hotelu do 35-te, dakle cirke do 2020.
Danas sam postala bas to.... Sreci nigde kraja....

ako te to cini srecnom cestitam  [clapp]
i sta sad? ostanes kod njih ko rob do kraja zivota bez porodice i prijatelja?

e da, ja sam sebi pre koji god obecao da vise neci da trazim posao nit da radim za ijednu firmu ukljucijuci tu i sebe i svoju firmu
i odmah posto sam sebi zadao taj cilj istog trenutka sam ga i ispunio pa znam osecaj :D


i dalje ga imam tj posao mi je da kosim travu i pijem pivo uz povremeni rostilj sa manijacima

DebeliZmaj

moj cilj je vishe nikad privatnik :)
za sad se drzim plana ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

Citat: mi¹ko_kolo poslato 30 Mart, 2017, 00:32
Ne mora¹ da prijavljuje¹ adresu u Srbiji. Mo¾e¹ kao i svaki dr¾avljanin Srbije kojii ¾ivi u inostranstvu da glasa¹ u nadle¾noj ambasadi ili konzulatu Republike Srbije.
Ali lepse je glasati kuci, postoji sansa da sretnes pokojnog dedu koji je i dalje u birackom spisku i svaki put glasa.

DebeliZmaj

kad smo kod pokojnika...
mUFFe kad cesh da abolirash koleta ?:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


Jecko

Citat: UFF poslato 30 Mart, 2017, 02:25
Citat: Jecko poslato 29 Mart, 2017, 16:07
2014 sam sebi obecala da cu postati direktor Rekreacije u hotelu do 35-te, dakle cirke do 2020.
Danas sam postala bas to.... Sreci nigde kraja....

ako te to cini srecnom cestitam  [clapp]
i sta sad? ostanes kod njih ko rob do kraja zivota bez porodice i prijatelja?

e da, ja sam sebi pre koji god obecao da vise neci da trazim posao nit da radim za ijednu firmu ukljucijuci tu i sebe i svoju firmu
i odmah posto sam sebi zadao taj cilj istog trenutka sam ga i ispunio pa znam osecaj :D


i dalje ga imam tj posao mi je da kosim travu i pijem pivo uz povremeni rostilj sa manijacima

Ja to ne vidim kao nikakvo ropstvo, ja zaista iskreno volim svoj posao i volim da radim.
Ova promocija ne bi znacila ni pola onoga sto znaci da je nisam sebi postavila kao cilj, da me ne ispunjava taj posao... ja zaista volim kad ujutru ustanem da odem na posao... ja svoj poslovni uspeh shvatam veoma licno-posebno jer sam ni iz cega nesto postigla, sama....

Prijatelje imam, porodica dodje i poseti, ja idem kuci bar 4 puta godisnje...
Svi mi imamo neke svoje prioritete, ti ne zlis da radis ni za koga sem za sebe, ja nikad recimo privatnik ne bi bila jer zelim da kad odem sa posla imam bar neki mir....
Neki od Vas ne vole velike korporacije, ja recimo bas volim sto radim za veliku korporaciju, prosto znaci nesto...

Da ne tupim dalje....htedoh da podelim neku moju srecu sa vama, okrenucemo neko prase/jagnje kad dodjem-malo da se druzimo...nismo odavno....i eto :)
Svako neka radi sta njega cini srecnim, nekome je moje pogresno-nekome ispravno.... :)

Samo jako! :D

Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

Okrznuo svoj levi o desni retrovizor od auta tokom provlacenja, mrzelo me da sklopim oba, jos vise da cekam semafor. Naravno nikom nista, mozda malo ogrebao sebi plastiku, al reko aj da stanem da vidim sta cemo.
A omladinka u autu, il se usrala il je normalan covek il je izbosne, samo odmahuje kao sve je uredu. E reko super i odo dalje.

DebeliZmaj

Jecko posto ti nisam nicim pomogao u ostvarivanju cilja necu kao ovde neki da vichem prase, jagnje ali
sve cestitke za uspeh :)
I kad dodjesh na neki roshtilj vrlo rado cu ti ispecem meso po izboru :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jecko

Dok god se i vi bar malo radujete sa mnom sve cool :)
Moze i prase i jagnje nije frka :)
Samo da pobegnem kuci na vikend :)

balcan girl

srce radovanje je mala stvar :D :D tebi sve èestitke ne sumnjam da æes jednog dana da vodis èitavu korporaciju :D :D :-* :-* :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

misa-pei

Jecko, to je izvanredna vest!!! Èestitamo ti od srca, mada smo na neki naèin i oèekivali tako ne¹to od tebe. U¾ivaj i ¹to pre nam doði!!!
Država je najveći neprijatelj naroda

mi¹ko_kolo

Citat: megaidiot poslato 30 Mart, 2017, 02:44
Citat: mi¹ko_kolo poslato 30 Mart, 2017, 00:32
Ne mora¹ da prijavljuje¹ adresu u Srbiji. Mo¾e¹ kao i svaki dr¾avljanin Srbije kojii ¾ivi u inostranstvu da glasa¹ u nadle¾noj ambasadi ili konzulatu Republike Srbije.
Ali lepse je glasati kuci, postoji sansa da sretnes pokojnog dedu koji je i dalje u birackom spisku i svaki put glasa.
Ja svaki put sretnem tetka Danku iz dvori¹ta (nekada¹nja za¹tiæena stanarka) koja je umrla pre 20+ godina. Redovno joj ¹alju glasaèki listiæ.





DebeliZmaj

biracke spiskove uredjuje organ lokalne uprave ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Mart, 2017, 15:20
biracke spiskove uredjuje organ lokalne uprave ...


90-ih su spiskove dostavljali iz policije. ©tampao sam biraèke spiskove i dok sam èekao da se od¹tampaju pretra¾ivao sam spisak. Na njima su bili umrli, ali nisu bili moji punoletni vr¹njaci.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

©tampano 6.700.000 glasaèkih listiæa, Srbija 7.000.000 stanovnika, il' se raðamo punoletni, il' æe da bude poku¹aj kraðe izbora...